Testovanie plodnosti

Otázky našej plodnosti nás nemusia zaujímať iba v prípade, že sa o bábätko usilujeme. Mnohé páry vo svojom intímnom živote o prezervatívoch ani nechcú počuť a rozkoš si užívajú naplno. Preto im padne viac ako vhod vedieť, kedy majú plodné dni. Naša ponuka obsahuje testy plodnosti pre mužov, ale aj pre páry. Ak sa vám dlhodobejšie nedarí splodiť potomka, nie vždy je na vine partnerka. Vyskúšajte diskrétny test plodnosti, vďaka ktorému okamžite zistíte kvalitu vašich spermií – ich množstvo a aktivitu. Testy sa používajú jednoducho a garantujú 99 % spoľahlivosť, a čo je najlepšie – testujete sa v pohodlí domova. Testy plodnosti sa predávajú 2 v 1, a tak máte možnosť porovnať svoju plodnosť napr. po nasadení vitamínov. Veríme, že si u nás vyberiete.

 

Najpredávanejšie

27
3512735

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • fertilcount men2x strana 400x675 Novinka Tip 824
  TEST MUŽSKEJ PLODNOSTI FERTILCOUNT 2 POUŽITIE
  Do 5 pracovných dní

   Využite náš diskrétny test, ktorý s 97% presnosťou zhodnotí vašu plodnosť. FertilCount už počas 15 minút posúdi kvalitu spermií na základe počtu a pohyblivosti spermií – či je množstvo a aktivita spermií normálna, alebo nižšia. Výhodné 2 balenie obsahuje test na 2 použitia, takže môžete porovnávať výsledky v čase – napr. pred a po nasadení vitamínov pre podporu plodnosti.

  27 €
 • fertilcount men2x fertilcheck women2x strana Novinka Tip 827
  TESTY PLODNOSTI PRE PÁRY – FERTILCHECK, FERTILCOUNT 2
  Do 5 pracovných dní

  Otestujte si svoju plodnosť v pohodlí domova vy aj váš partner. Výhodná sada obsahuje testy plodnosti pre ženu FertilCheck a testy plodnosti pre mužov FertilCount 2, v oboch prípadoch na 2 použitia. Jednoduché použitie, rýchle a presné výsledky. Spoľahlivosť 99%.

  35 €

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Cookie nie sú sušienky. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.