Erotická poviedka: Princezná princeznej

Nina mala sladkých osemnásť. Popri štúdiu si privyrábala v butiku slečny Z., zrelej štyridsiatničky, ktorá mala rada mladé dievčatá. Nina to o nej vedela, no nepredpokladala, že by jej robila nejaké návrhy. Okrem toho,bola presvedčená, že jej samotnej sa páčia muži, tmavovlasí, vysokí a športovo založení. Jedného takého mala vyhliadnutého. Lenže slečna Z. bola rozhodnutá urobiť si z mladučkej brigádničky svojho zajačika. 

     Slečna Z. bola veľmi úspešná, vplyvná a cieľavedomá. Zaujímala sa o módu a aktuálne trendy v obliekaní. Nemala však žiadne zábrany začať s niečím novým, extravagantným a úplne odlišným. Muži aj ženy ju milovali. Ona mala pánov omotaných okolo prsta, no ich ponukám na rande zdatne odolávala. Radšej si líhala do postele s mladými dievčatami. Vyzerala veľmi pekne, dôstojne, chodila vždy upravená, pričom v obliekaní preferovala ležérny pánsky štýl kombinovaný s extravagantnými kúskami. Vlastnila tiež butiky zamerané čisto pre lesbické páry. Nina však mala na starosti spoločenské šaty. Slečna Z. sa nikdy nezaplietla s dievčaťom starším ako dvadsaťdva rokov. Nikto nevie, prečo to tak je, ale ak jej momentálna partnerka či milenka dosiahla tento vek, vypoklonkovala ju zo svojej spálne. Mladučká Nina jej perfektne vyhovovala a zaumienila si, že ju dostane. 

„Ninka, takto sa ale, prosím, do môjho butiku neobliekaj,“ karhala slečna Z. svoju zamestnankyňu častokrát. Nepáčilo sa jej, keď nosila nohavice. Podľa nej bola Nina príliš ženská na to, aby svoj pôvab skrývala za nevhodnými šatami. Rada sa pozerala na jej obnažené nohy a milovala, ak si dievča dovolilo hlbší výstrih.

„Musíš predsa reprezentovať. Môj butik je luxusný a chodia sem vznešené dámy, bohaté manželky a rozmaznané slečinky,“ snažila sa ospravedlniť svoje nevhodné pripomienky, pričom šlo najmä o jej vlastné chúťky.

     Celé sa to vystupňovalo a sama začala dievčaťu kupovať drahé kúsky, platila jej kaderníka a obdarovala ju šperkami. Keď jej zase raz venovala drahý prsteň, Nina musela zložiť pomyslené okuliare nevšímavosti a priznať si pravdu.

„Prečo mi to robíte? Ja nosím rada nohavice a vypnuté vlasy. A nepotrebujem drahé šperky.

„Moja milá, myslím, že to je nad obraz jasnejšie,“ odpovedala sucho a čakala, ako dievča zareaguje. Uprene si ju prezerala od hlavy po päty. Nina jej uhýbala pohľadom.

„Pozývam ťa v sobotu ku mne. Porozprávame sa a vysvetlíme si niektoré veci,“ navrhla jej a ona súhlasila, aj keď vedela, kam bude smerovať daná konverzácia.

     Slečna Z. mala krásnu záhradu. Mladučkú Ninu úplne oslnila. Bol to raj na zemi. Na dievča čakal v altánku chladený džús, zákusok a ovocie. Kým sedela v kresle o popíjala nápoj, slečna Z. k nej prišla odzadu, ovinula si jej vlasy okolo ruky a začala ju bozkávať na krku. Ninou trhlo a chcela sa odtiahnuť, ale jej hostiteľka ju citlivo zadržala.

princezná erotické foto

„Ničoho sa neboj, miláčik. Zažijeme spolu niečo nádherné,“ pošepkala jej do ucha a dovolila si vojsť dlaňami pod jej blúzku. Hladila jej pevné a okrúhle prsia a hlboko sa zahľadela do jej očí. Dievča znovu uhýbalo pohľadom, ale chytila ju za bradu, aby ju uistila, že sa nemusí ničoho báť. Z jej tváre bolo možné vyčítať vzrušenie. Keď sa dievčaťa dotýkala, celá sa chvela a z jej očí sršali ohnivé plamene. Posadila dievča na záhradný stolík a doširoka jej roztiahla nohy. Ninine nohavičky skončili na zemi a potom jej prstom začala jemne hladiť klitoris.

„Počkajte, prepáčte, nie som si istá. Ja som ešte panna. Nikdy som...

„Pssst, to bude dobré. Nič sa ti nestane. Si úžasná, tak sladká.“

„Ale ja neviem, no mne sa páči jeden muž.“

      Slečna Z. sa rozosmiala a smiala sa naozaj hlasno. Nad tou naivitou, úprimnosťou, hlúposťou.

„To je v poriadku, dievčatko. Nech sa ti páči ktokoľvek. Ale uvidíš, že sa ti bude páčiť aj toto dobrodružstvo.“

     Nine sa to naozaj zaľúbilo. Slečna Z. sa predklonila tak, aby dočiahla ústami na tú mladú a nevinnú vagínu. Začala sa jej dotýkať jazykom a dievča sa zachvelo, ticho zastonalo. Hostiteľka pridala na intenzite a olizovala dievča medzi nohami čoraz intenzívnejšie.

„Panebože!“ kričalo dievča.

„To je nádherné!“

„So mnou sa ti to bude vždy páčiť, pretože ja viem, čo ženy potrebujú,“ prehlásila slečna Z. a dvoma prstami vošla do mokrej dierky. Šúchala nimi sem a tam naozaj rýchlo, no zároveň nežne. Nina bola čoskoro hotová. Potom ju slečna posadila a dlho ju bozkávala. Vášnivo, jemne, lačne, impulzívne aj priateľsky.

„A teraz ty!“ zavelila rázne.

„Ale ja neviem, ako sa to robí,“ sklopilo zrak dievča.

„Vyskúšaj! Uvidíš, že ti to pôjde. Nechaj sa viesť inštinktom. Čo sa páčilo tebe, to urob aj mne.“

     Nina sa spočiatku zdráhala a pokúšala sa z toho vykrútiť. Akonáhle jej však slečna venovala ďalší dlhý bozk, poddala sa. Dotýkala sa slečny po celom tele. Následne sa odvážila ochutnať a zachutilo jej.

„Výborne, ide ti to skvele!“ stonala slečna Z.

„Páči sa vám to?“

„Je to neskutočné. Neverila by som, že si to nikdy nerobila. Nádhera!“

     Nina sa stala princeznou slečny Z., jej maznáčikom, sladkou bábikou. A kto sa raz stane princeznou tejto princeznej, môže sa pripraviť na extrémny zážitok. Dievča malo všetko, čo si len zažiadalo. Slečna Z. rátala s tým, že ich čakajú štyri krásne roky, pretože žiadne z dievčat, ktoré dosiaľ mala, nechceli opustiť ten luxus, ktorý im ponúkala. Rozchádzala sa ona s nimi a nie naopak. Lenže Nina bola predsa len iná.

Nesmieme zabudnúť, že stále tu bol ten tmavovlasý, vysoký a športovo založený mladý muž, ktorý nedal Nine spávať. Raz, keď už snáď po stýkrát bola zo slečny Z. unavená, podľahla horúcemu pohľadu vysnívaného mladíka a odišla s ním na druhý koniec sveta. Bez rozlúčky, bez jedinej správy, bez posledného zbohom.

     Slečna Z. ju dlho hľadala a keď ju našla, čakalo ju trpké sklamanie. Nina sa vydala. To krásne telo, ktoré kedysi patrilo jej, bude obrábať odteraz jeden svalnatý nadutec. Och, ako ona len tých mužov nenávidí.

afrodiziaka-a-gely2_1

feromony