Maca peruánska pre mužov

Stále častejšie možno počuť, že maca pre mužov je takzvanou prírodnou alternatívou "modrej tabletky", a to kvôli jej schopnosti zlepšiť problémy súvisiace s erekciou. V štúdii, ktorej sa zúčastnilo 50 mužov so sexuálnou dysfunkciou, podávali všetkým mužom denne 2400 mg koreňu z maca. Po dvanásť týždňovej liečbe u nich došlo k zlepšeniu erekcie a sexuálnej výdrže. Vplyv maca na sexuálny výkon je jemný a postupný, na rozdiel od liekov na predpis, kde je účinok okamžitý a môže mať zdravotné riziká. Výsledky s maca ukazujú skutočné zlepšenie sexuálnych funkcií v čase bez zdravotných rizík spojených s liekmi podobnými "modrej tabletke". *Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

Viac o produkte maca pre mužov a jej účinkoch sa dozviete v našom blogovom článku - MACA  - NAJŽIADANEJŠÍ PRODUKT PRE MUŽOV.

 

Najpredávanejšie

34
3513435
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • maca energia - maca - gaurana -kofein Novinka Tip 278/1 B
  Doplnok na zvýšenie energie Maca Fresh Energy - 90 kapsúl
  Skladom (473 ks)

  Štartér mozgu a výkonu. Tento unikátny produkt zostavený špeciálne pre ľudí, ktorí potrebujú zvýšiť mentálnu pozornosť, podporiť mozgovú činnosť a chcú dodať svojmu telu energiu. Vhodné pre študentov, manažérov, profesionálnych šoférov, ľudí pracujúcich pod mentálnou a psychickou záťažou. Účinok sa prejaví približne do 30 minút na 4-5 hodín.

  od 34 €
 • maca pre muzov - lepšia erekcia - prírodný produkt - larginin - tribulus - problemy s erekciou Novinka Tip 281/1 B
  Maca pre mužov - Maca Fresh Men - 90 kapsúl
  Skladom (463 ks)

  Sebaistý, pevný v postoji a keď je potrebné, je tvrdý ako skala. To robí chlapa správnym chlapom! Unikátny produkt zostavený špeciálne pre mužov, ktorí chcú zvýšiť svoj sexuálny výkon, mať silnejšiu erekciu, plodnosť, dodať svojmu telu energiu a urobiť niečo pre svoje intímne, psychické i fyzické zdravie a pohodu.hodnotenie_referencie_skusenosti

   

  od 34 €

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom