Vážení zákazníci, Dovoľujeme si Vás informovať, ŽE EXPEDÍCIA A DORUČOVANIE ZÁSIELOK PREBIEHA BEZ ZMENY! ZÁSIELKY BY MALI byť doručované do 1-3 pracovných dní. ODPORÚČAME ZVOLIŤ platby pomocou platobnej karty, prípadne paypal, alebo bankovým prevodom, nakoľko platba v hotovosti nemusí byť vzhľadom k súčasným opatreniam všade akceptovateľná. ĎALEJ vás prosíme uprednostniť pri voľbe doručenie kuriérom (pred poštovým doručením) uvedomujeme si zodpovednosť a snažíme sa tak predchádzať zbytočným komplikáciám. Pri kuriérskej službe momentálne neposkytujeme možnosť dobierky, pre celoplošné obmedzenie používania hotovosti. DRŽTE SA priatelia, vždy v najťažších dobách je LÁSKA tým najsilnejším domovom, z ktorého sa po odoznení ťažkých chvíľ nádherne vylieta za novými možnosťami.

Zúženie vagíny, zvýšenie libida

INTENZíVNeJŠÍ PReŽIToK, ľahšie DOSiAhNutie ORGAzMU

Exkluzívna novinka na našom trhu. Produkty z rady LovelyLovers TightUP gel a sprej. Obsahujú látky, ktoré spôsobia lepšiu tesnosť a pružnosť vagíny, tzv. pannenský efekt alebo "efekt panny", ktorý ponúkne intenzívnejší prežitok mužov i žien. U žien slúží tak k ľahšiemu dosiahnutiu orgazmu vďaka intenzívnejšej stimulácií. Vhodné pre ženy nape. po pôrode alebo tie, ktorých partner nedosahuje dostatočne veľkého prirodzenia.

Gél pre spevnenie vagíny TightUp gél slúži tiež ako špičkový lubrikant, TightUP spray je určený tým, ktoré chcú produkt využívať predovšetkým diskrétne pred sexuálnym stykom.

Všetky produkty z rady LovelyLovers sú bezpečné a boli dermatologicky testované.

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

 

Najpredávanejšie

26
2812628
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.