Dekolt

Dekolt/výstrih

Prsia sú pravdepodobne najviac ženská časť tela ženy. Je to časť, ktorú si asi najviac uvedomujeme, ak máme pocit, že nemajú správnu veľkosť alebo tvar. Naše tabletky na zväčšenie pŕs môžu poskytnúť riešenie – prirodzené zväčšenie a spevnenie.

Implantáty nie sú realistickou možnosťou pre väčšinu žien, a v skutočnosti ani nevyzerajú a sa nenosia vôbec prirodzene

Ak chcete dosiahnuť lepší vzhľad pŕs - tento produkt je pre Vás. Tabletky na zväčšenie pŕs sú vyrobené z 100% prírodných ingrediencií a poskytujú komplexnú starostlivosť o Vaše prsia

Tabletky na zväčšenie pŕs s extraktmi z viacerých rastlín: špeciálne vytvorený na zväčšenie objemu prsníkov a dennú starostlivosť o prsia.

Ako dochádza k zväčšeniu pŕs?

Počas obdobia puberty organizmus ženy začína produkovať pohlavné hormóny estrogény, ktoré napomáhajú vývoju prsnej žľazy. Množstvo ich produkcie ovplyvňuje veľkosť a tvar pŕs .

Rastliny, ktoré sú súčasťou prípravku, obsahujú fytoestrogény – prírodné látky podobné hormónu estrogén, ktoré stimulujú organizmus ženy k produkcii tkaniva prsnej žľazy a majú za následok rast pŕs .

Prírodné zložky (byliny), ktoré zväčšujú prsia

Angelica sinensis je rastlina, ktorá svojimi účinkami prispieva k rovnováhe ženských pohlavných hormónov. Používala sa už v starej čínskej medicíne pre svoju schopnosť dodávať telu fytoestrogény. Podporuje zlepšenie prenosu živín do pŕs a pomáha zvýšiť hladinu látok potrebných na výrazný rast pŕs.

Damiana sa už po stáročia využíva ako afrodiziakum a prírodný prostriedok na úpravu hormonálnej rovnováhy. Pomáha pri bolestivej a nepravidelnej menštruácii. Extrakt z tejto rastliny tiež normalizuje hladinu cukru v krvi a prináša celkový pocit telesnej pohody.

 

Wild yam stimuluje produkciu estrogénu a normalizuje ženský reprodukčný a hormonálny systém. Obsahuje látky, ktoré pomáhajú pri problémoch spojených s menštruáciou a tiež menopauzou. V spolupráci s ostatnými zložkami účinne pôsobí pri zväčšení pŕs.

Saw palmettopozitívne vplýva na činnosť reprodukčných orgánov a vďaka obsahu prolaktínu zvyšuje frekvenciu delenia buniek v prsných žľazách. Tým napomáha ich zväčšeniu a spôsobuje vývoj a rast poprsia. Zaujímavosťou je, že účinkuje aj ako afrodiziakum a má priaznivé účinky na psychiku.

Fenugreek je výdatným zdrojom fytoestrogénov, flavonoidov a saponínov. Výťažky z tejto rastliny sú známe svojou schopnosťou stimulovať tvorbu materského mlieka u dojčiacich žien, no podporujú tiež nárast prsníkov. Fenugreek podporuje metabolizmus tukov a udržuje vašu štíhlu líniu.

Až 75% tkaniva pokožky tvorí kolagén . Po 25. roku života sa obsah kolagénu v pokožke znižuje každoročne o 1,5%. Tento pokles sa najčastejšie začne prejavovať tam, kde je pokožka najjemnejšia, teda na poprsí. Preto je dopĺňanie kolagénu potrebné pre zachovanie zdravej, pružnej a hebkej pokožky.

Sójové izoflavonoidysú najvýznamnejšie fytoestrogény. Potláčajú nežiadúce estrogénové aktivity, vďaka čomu sa podieľajú na znižovaní výskytu nádorov súvisiacich s hladinou estrogénu (rakovina prsníka, rakovina maternice). Viažu sa vo veľkej miere na estrogénové receptory priamo v tkanivách pŕs, čím spôsobujú ich nárast a spevnenie.

 

Najpredávanejšie

28
4412844
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

 • Deofemm Akcia DEC01
  Doplnok na zväčšenie pŕs DecoFemm - Beauty Breast - 120 kapsúl
  Skladom (490 ks)

  Unikátny produkt pre ženy, ktoré túžia po zväčšení a spevnení poprsia bez plastickej operácie, hormonálnej rovnováhe, kľudnejšej menštruácií a intímnom zdraví. Český produkt. Certifikát bezpečnosti Štátneho zdravotného úradu.

  od 44 €
 • Femmpasion Akcia Tip FEM01
  Doplnok na zvýšenie libida Valavani - Femm Passion Libido - 60 kapsúl
  Skladom (441 ks)

  Obľúbený produkt vyvinutý špeciálne pre ženy, ktoré túžia po zvýšení libida, hormonálnej rovnováhe, po ľahšom dosiahnutí orgazmu, intímnom zdraví ženy a hlavne dodaní energie. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu.hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 28 €
 • Feromóny pre ženy Magnetifico - Secret Scent - 20 ml Novinka 251
  Feromóny pre ženy Magnetifico - Secret Scent - 20 ml
  Skladom (434 ks)

  Feromóny pre ženy špičkovej kvality. Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO - Power of Pheromones. 

  Pôvodne: 33 €
  Ušetríte: 4 € (–12 %)

  29 €
 • Feromóny pre ženy Magnetifico - Selection - 50ml Tip PSEW50
  Feromóny pre ženy Magnetifico - Selection - 50ml
  Skladom (371 ks)

  Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO - Power of Pheromones s charakterom čistoty a dôveryhodnostiFeromóny pre ženy prémiovej kvality.hodnotenie_referencie_skusenosti

  Pôvodne: 49 €
  Ušetríte: 5 € (–10 %)

  44 €
 • BraUp gel 150ml gel pre krajšie poprsie zväčšenie Tip BRAUP
  Gél na spevnenie poprsia Lovely Lovers - BraUP - 150ml
  Skladom (486 ks)

  Gél na spevnenie a zväčšenie poprsia s push-up efektom. Ideálny na povädnuté a ovisnuté poprsie napr. po pôrode. Patentované zloženie Pearl&Voluplus.

  Pôvodne: 30 €
  Ušetríte: 2 € (–6 %)

  28 €
 • maca - maca pre ženy - menopauza - menstruacia - pms 287/1 B
  Maca pre ženy - Maca Fresh Women - 90 kapsúl
  Skladom (435 ks)

  Pokojná rieka, sebavedomá a plná síl. To najlepšie charakterizuje svet vyrovnanej ženy. Unikátny produkt zostavený špeciálne pre tie ženy, ktoré chcú podporiť svoju sexualitu, fyzické a psychické zdravie, alebo chcú upokojiť hladinu nepriaznivých príznakov menopauzy. ENERGIA ženy v stálom prítoku živín a lásky   hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 34 €

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom