BEWIT® MAN SCORPIO (Škorpión)

 
Novinka Tip Zväčšiť
 

MUŽSKÝ ROLL-ON OLEJOVÝ PARFÉM

BEWIT MAN SCORPIO

Pokiaľ ste sa narodili v znamení Škorpióna, bude pre vás prospešné do svojho charakteru integrovať hodnoty protiľahlého znamenia Býka.

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Cena 29,17 € bez DPH
35 €    
Kód tovaru 1020
Kategória Parfémy podľa zverokruhu
 

Škorpión (24. Októbra – 22. Novembra)


Škorpiónovi vládne planéta Mars a Pluto a planéta Urán (planéta náhleho uvoľňovania energie) je v tomto znamení povýšená, preto býva toto znamenie v niektorých smeroch považované za najsilnejšie znamenie zverokruhu.

Pre Škorpióna bývajú charakteristické procesy hlbokej transformácie na všetkých úrovniach. Škorpióni mávajú výrazné emocionálne túžby a obrovskú silu vôle. Život neberú povrchne a keď sa do niečoho dajú, myslí to vážne. Medzi Škorpiónmi možno nájsť najohnivejších bojovníkov za spravodlivosť. Bývajú veľkorysí, súcitní a robia všetko pre to, aby pomohli ostatným. Škorpióni mávajú silnú intuíciu, prísny úsudok, psychologický talent, schopnosť dostávať sa pod povrch dejov.

Hlavným zámerom pri tvorbe tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie kvalít protiľahlého znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá pomocou krásy a synergického pôsobenia zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov podporí inšpiráciu, pomoc a vedenie. K podpore dochádza na mnohých úrovniach a mnohých mechanizmoch. Frekvencia, informácie a energia esencií rastlín môžu byť podporou pre našu harmóniu, pochopenie, vhľad a intuíciu. Každý môže na sebe pocítiť božskú lásku manifestovanú v molekulách esenciálnych olejov.

K tieňovým stránkam Škorpióna niekedy patrí povestná "jedovatosť", schopnosť likvidovať sám seba, nepredvídateľnosť, neuchopiteľnosť, tieňové hry, manipulácia, nepravdy.

Býk prináša Škorpiónovi schopnosť stabilizovať sa v hmotnom svete, prestať roztáčať ničivé eskapády. Pomáha mu vyplávať z temných hlbín na povrch, uzemniť sa a osvojiť si krásu jednoduchosti, priamočiarosti a krásy života.

Motto
Každé slnečné znamenie má svojho pomyselného protiľahlého slnečného partnera. Akonáhle si uvedomíme, že našou výzvou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvinúť ich, začneme vnášať do svojich životov viac rovnováhy. Začneme postupne lepšie chápať seba samého a stávať sa viac celistvými. Ukotvuje sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Začne sa viac prebúdzať naša intuícia. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie Ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Dokážeme vnímať svoju veľkosť a súčasne povedať: "Buď vôľa Tvoja." Uvedomujeme si, že všetko začína aj končí v paradoxe. Náš život sa stáva manifestáciou Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to môže pochopiť, je byť s Tým, zotrvávať s Tým – Be with It. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, ideálny nosič pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z nádherného hnedého lesklého skla, roll-on sklenené guličky a viečka v zlatej farbe.

BEWIT® MAN SCORPIO (Škorpión) OBSAHUJE:
Caprylic/Capric Triglyceride Limonene* Citrus Sinensis Peel Oil Expressed Citrus Limon Peel Oil Cedrus Deodara Wood Oil Eugenol* Citrus Aurantium Dulcis Oil Pelargonium Graveolens Flower Oil Pogostemon Cablin Cananga Odorata Flower Oil Curcuma Zedoaria Root Oil Thuja Occidentalis Leaf Oil Boswellia Serrata Oil Styrax Benzoín Resin Oil Citronellol* Eucalyptus Globulus Leaf Oil Eugenia Caryophyllus Bud Oil Cinnamyl Alcohol* Citral* Far Geraniol* Citrus Reticulata Peel Oil Cymbopogón Martini Oil Laurus Nobilis Leaf Oil Benzyl Alcohol* Coumarin* Isoeugenol* Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil Citrus Bergamia Peel Oil Expressed Oil utescens Leaf Oil Picea Abies Leaf Oil Salvia Sclarea Oil Zingiber Officinale Root Oil Copaifera Officinalis Resin Oil Coriandrum Sativum Seed Oil Elettaria Cardamomum Seed Oil Boswellia Carterii Oil Bursita Graveolens Wood Oil Chamomilla Recut Italicum Flower Oil Rosa Centifolia Flower Oil Rosa Damascena Flower Oil *prirodzená súčasť esenciálneho oleja

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
D Avatar autora | 13.5.2023
Spokojnosť