Erotická poviedka: Láska spod šapita

     Na cirkus som z detstva nemala dobré spomienky. Spájala sa mi s ním neskutočná nuda, trápne číslo starého klauna a zápach konského trusu. Keď ma ale kamarátka po rokoch poprosila, či by som jej syna nevzala do cirkusu, súhlasila som. Mala som s ňou výborné vzťahy a s jej chlapcom sme boli zohratá dvojka. Obávala som sa, aby si z cirkusu neodniesol podobné pocity ako ja. Nakoniec sa však ukázalo, že moje obavy sú zbytočné. Dnes to pod šapitom vyzerá úplne inak. Očká žiarili nielen môjmu zverencovi, ale aj mne samotnej. A to nielen z úžasného predstavenia, ktoré sa dá považovať za umenie, ale aj z niečoho celkom iného.

„Ružičku, pre krásnu mamičku?“ ozvalo sa odrazu predo mnou a pohľad sa mi stretol s naozaj pôvabným samčekom. Musím to napísať takto, pretože to bol naozaj prototyp dokonalého samca. Urastený, svalnatý a veľmi príťažlivý akrobat.

„Nie som síce mamička tohto mladého muža, ale ružička ma určite poteší,“ vykoktala som a ten šarmantný džentlmen sa na mňa usmial tak, že som pocítila v nohavičkách zvláštne chvenie.

     Nemyslím si, že som typ, ktorý zahorí vášnivou láskou k hocikomu. Skôr naopak, pri výbere partnera som postupovala vždy opatrne. Možno aj preto som vo svojich tridsiatich dvoch rokoch bola stále slobodná, bez partnera a detí. Všetky moje kamarátky už mali rodiny. A tiež by som o sebe nikdy netvrdila, že prepadnem citom k nejakému potulnému cirkusantovi. Dobre som vedela, aký životný štýl vedú a mala som veľmi jasnú predstavu o ich milostnom živote. Napriek tomu som pri pohľade na tohto šarmantného mladíka strácala dych a srdce som cítila až v krku. Verím, že takých nás vtedy pod šapitom bolo viac, ale osud či náhoda to zahrali tak, že práve mňa si Lucián vybral. Po predstavení si vypýtal odo mňa telefónne číslo.

erotické poviedky Láska spod šapita

     Iste, bolo to drzé a neohrabané. Nevedel predsa, či mám partnera a urážalo ma, že som pôsobila tak lacno. Naozaj si myslel, že mu svoje telefónne číslo dám a tým otvorím bránu nespútanému letnému dobrodružstvu? Vedel to! Musel to vedieť! Hltala som ho očami, slintala nad jeho mužnosťou a obratnosťou. Správne ma odhadol. Telefónne číslo dostal a o dve hodiny po predstavení mi aj telefonoval.

Trápilo ma azda, že je v tom taký zbehlý a vie to s dievčatami? Hnevalo ma, že môže mať v každom meste iné dievča? Bola som zúrivá z toho, čo som sa práve chystala urobiť? Nie! V tom momente mnou nelomcovali negatívne pocity. Chcela som ho a ostatné pre mňa nehralo žiadnu rolu.

„Teším sa, že si prišla. Žiarila si v hľadisku ako hviezdička. Hneď som si ťa všimol a proste som to musel skúsiť. Si veľmi pekná,“ prihováral sa mi, keď sme sa stretli na lúke, asi v polceste k hlavnému šapitu. Prišiel mi naproti a potom sme sa presunuli do jeho karavánu.

„Neviem, či robím dobre. Páčiš sa mi, ale to asi počúvaš často,“ jachtala som a cítila som taký ten pocit, ktorý sa spomína len v knihách, filmoch, alebo sa vyobrazuje na obrazoch. Neverila som, že by to mohlo byť skutočné.

„Vieš, že sa tu zdržím len do nedele? A určite vieš aj to, že ti nemôžem nič sľúbiť,“ zvážnel a mne bolo v tom momente akosi clivo.

„Áno, to mi je úplne jasné,“ zdôraznila som.

Akonáhle sme si objasnili podmienky, Lucián si sadol bližšie ku mne a pošepkal:

„Chceš aj napriek tomu zažiť krásnu noc?“

afrodizikakální-svíčka-Love-me-Sandalwood-sk

     Odpovedala som mu horúcim bozkom. Mal neuveriteľne sladké pery. Hovorí sa, že čím bližší sú si milenci, tým viac si chutia. A on mi teda chutil. Bola to luxusná pochúťka, ktorú sa bojíte zjesť hltavo, no pomaly sa vychutnávať nedá. Tá nenásytnosť vo mne rástla každým jedným dotykom, každým objatím, bozkom a pohľadom do očí.

„Tušil som správne, že máš v sebe divokosť šelmy a ohnivý zápal. Si proste dračica,“ šomral a nedočkavo mi cmúľal krk.

„Keď som ťa videla balansovať v tej výške bez istenia, takmer som umrela strachom a túžila som ťa privinúť tak silno ako teraz,“ zdôverila som sa mu pod náporom tých najintímnejších emócií.

„Videl som ti to v očiach. Celý čas som na teba pozeral.“

Bolo mi pod ním krásne. Hoci bol nadržaný a nedočkavo sa tlačil medzi moje stehná, prsia mi hladkal s obrovskou nehou. Akoby sa v tom okamihu zastavil čas a on ich chcel obdarovať tou najväčšou láskou. Bradavky mi išli vystreliť, no potom ich začal cmúľať. Také silné trasenie v prsiach som dosiaľ necítila.

„Páni, mušlička sa ti parádne orosila. Si teda pripravená?“ uistil sa a ja som pohľadom aj dlaňou skontrolovala veľkosť jeho prirodzenia.

„Som pripravená,“ zastonala som a doširoka roztiahla nohy. Následne už nebolo o čom rozmýšľať, pretože mozog sa mi úplne vypol. Vbehol do mňa tým masívnym kúskom a so mnou sa zatočil svet.

„Ach, krásne, úžasné,“ kričala som.

„Tiež hovorím. Máš krásnu frndičku,“ vrátil mi poklonu a vystupňoval dorazy.

     V šialenom tempe, kedy som radšej zatvorila oči a len si vychutnávala celkový dojem, sme sa prepracovali k vrcholu. Mnou to prebehlo ako novoročný ohňostroj. Bolo to krásne, výbušné, hlučné a zanechalo dojem. Krátko po mne sa urobil aj Lucián. Nato si ľahol vedľa mňa a držal ma za ruku.

      Napriek tomu, že to mala byť iba jedna noc, necítila som sa pošpinená, zronená ani využitá. V tom milovaní bolo veľa nehy a lásky. Nadránom ma odprevadil domov. Vedela som, čo nás čaká a ako to asi bude vyzerať. Nerobila som scény, hoci som sa naozaj zaľúbila.

„Ďakujem, že si bola so mnou. Bolo to krásne,“ rozlúčil sa a jemne ma pobozkal.

     Tri dni sa mi Lucián neozval. Brala som to za uzatvorené. Pred odchodom cirkusu sa však chcel stretnúť.

Povedal mi, že chce, aby som s nimi cestovala a vystupovala v jeho číslach. Možno vám teraz behá hlavou, ako by ste reagovali vy. Zanechať všetko a ísť bezhlavo do sveta? Žiť bez domova, priateľov a rodiny?

Hodila som sa Luciánovi do náručia a nechcela ho pustiť.

„Si moja veľká láska spod šapita. Bez rozmýšľania môžem povedať, že som sa do teba zaľúbila. Odpusť mi ale, musíme ísť každý svojou cestou.“

     Sklamanie v jeho očiach bolo úprimné a odchádzala som s ťažkým srdcom. Viem ale, že som sa rozhodla správne.

feromony

afrodiziaka-a-gely2