Ovulačné testy

Kedy je ten správny čas otehotnieť? Nie každá žena má pravidelný cyklus, a rovnako tak nie každá žena pozná svoje telo tak dobre, aby vedela, kedy má ovuláciu. Aby ste vždy vedeli, na čom ste – kedy si dávať najväčší pozor, aby nedošlo k neželanej nehode, alebo naopak mali prehľad o dňoch, keď je vaše telo pripravené počať, majte poruke ovulačný test. Ovulačné testy vďaka prítomnosti luteinizačného hormónu v moči spoľahlivo zistia, kedy je prostredie pre vznik nového života pripravené. Praktické balenia testov vám navyše umožňujú mať vždy poruke hygienicky balený test, trebárs aj v kabelke. Testovacie prúžky sa namáčajú do vzorky moču, podobne ako niektoré tehotenské testy. Keďže test by sa mal vykonávať niekoľko dní po sebe, balenie obsahuje viac testovacích prúžkov, aby ste mohli trafiť klinec presne po hlavičke.

 

Najpredávanejšie

8
9189
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • fertiltime ovulacni testy Novinka Tip 815
  Ovulačný test Babystart - Fertiltime - 5 ks
  Do 5 pracovných dní

  Zistite rýchlym testom dobu svojej ovulácie s presnosťou 99%. Majte vždy po ruke jednorázový testovací prúžok v praktickom diskrétnom balení, napríklad vo svojej kabelke. V priebehu ovulácie je v moči prítomný luteinizačný hormón, a preto jednoduchým testom z moču zistíte, kedy nastali vaše plodné dni.

  8 €
 • 26310 ovulation test 5pcs 8592442900267 Novinka Tip 927
  Ovulačný test Pepino - Ovulation Dipstrip Maxi
  Skladom

  SPOĽAHLIVOSŤ Pri vykonaní testu v súlade s pokynmi v tomto príbalovom letáku je spoľahlivosť rozpoznanie nárastu LH vo vzorke moču vysoká. Porovnávacie testy uskutočnené v lekárskych laboratóriách preukázali 99% presnosť testu.

  8 €

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom