Parfémy s feromónmi pre mužov

PARFÉMY S FEROMóNmi PRe MUŽov, ČISTÉ FEROMóNY

Mnoho vedeckých štúdií už dokázalo, že feromóny majú silný vpliv na ľudskú príťažlivosť a sexualitu. Iste ste si mnohokrát hovorilii, čo je na niektorých ľuďoch také zaujímavé, že majú úspech v sexuálnom živote i v práci a niesú pritom príliž príťažlivý a šikovný. Sú to práve feromóny, ktoré sami o sebe niesú cítiť, ale vnímame ich orgánom vo vnútri nášho nosa. Feromóny zvyšujú našu sexuálnu príťažlivosť, charizmu, sexappeal a rešpekt u ostatných ľudí.

Feromóny pre mužov delíme do dvoch kategórií - feromóny parfémované (ktoré sú namiešané s parfémom) a feromóny čisté, ktoré používate samostatne alebo ich môžete používať so svojím obľúbeným parfémom- majú len jemnú vôňu, ktorá po chvíli vyprchá.

Medzi top feromóny pre mužov patrí rada MAGNETIFICO power of Pheromones, ktorá je postavená na základe AT-SC-R formuly, ktorá spôsobí, že ženy po Vás budú šalieť, zvýší sa Vám sebavedomie a získate rešpekt u mužov i žien. Mají neuveriteľnú výdrž a doslova Vás uchvátia. Ďalej v ponuke nájdete obľúbené feromóny pre mužov z rady Love and Desire, Sexual attraction alebo Pheromone Essence.

Príjemná vôňa parfémov s feromónmi. Často podceňovaná súčasť neverbálnej komunikácie. Marketingové slogany výrobcov parfumov však neklamú - vôňa skutočne vyjadruje osobnosť svojho nositeľa či nositeľky. Je pravdou, že nie každému sa páči to isté, no dobre zvolená a príjemná vôňa pôsobí ako magnet na opačné pohlavie.

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

 

Test Feromónov

 

Najpredávanejšie

6
491649
Značky

Stránka 1 z 1 - 19 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 19 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Cookie nie sú sušienky. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.