Zväčšenie poprsia

Prsia sú pravdepodobne najviac ženská časť tela ženy. Je to časť, ktorú si asi najviac uvedomujeme, ak máme pocit, že nemajú správnu veľkosť alebo tvar. Naše tabletky na zväčšenie pŕs môžu poskytnúť riešenie – prirodzené zväčšenie a spevnenie.

Implantáty nie sú realistickou možnosťou pre väčšinu žien, a v skutočnosti ani nevyzerajú a sa nenosia vôbec prirodzene

Ak chcete dosiahnuť lepší vzhľad pŕs - tento produkt je pre Vás. Tabletky na zväčšenie pŕs sú vyrobené z 100% prírodných ingrediencií a poskytujú komplexnú starostlivosť o Vaše prsia

Tabletky na zväčšenie pŕs s extraktmi z viacerých rastlín: špeciálne vytvorený na zväčšenie objemu prsníkov a dennú starostlivosť o prsia.

Ako dochádza k zväčšeniu pŕs?

Počas obdobia puberty organizmus ženy začína produkovať pohlavné hormóny estrogény, ktoré napomáhajú vývoju prsnej žľazy. Množstvo ich produkcie ovplyvňuje veľkosť a tvar pŕs .

Rastliny, ktoré sú súčasťou prípravku, obsahujú fytoestrogény – prírodné látky podobné hormónu estrogén, ktoré stimulujú organizmus ženy k produkcii tkaniva prsnej žľazy a majú za následok rast pŕs .

Prírodné zložky (byliny), ktoré zväčšujú prsia

Angelica sinensis je rastlina, ktorá svojimi účinkami prispieva k rovnováhe ženských pohlavných hormónov. Používala sa už v starej čínskej medicíne pre svoju schopnosť dodávať telu fytoestrogény. Podporuje zlepšenie prenosu živín do pŕs a pomáha zvýšiť hladinu látok potrebných na výrazný rast pŕs.

Damiana sa už po stáročia využíva ako afrodiziakum a prírodný prostriedok na úpravu hormonálnej rovnováhy. Pomáha pri bolestivej a nepravidelnej menštruácii. Extrakt z tejto rastliny tiež normalizuje hladinu cukru v krvi a prináša celkový pocit telesnej pohody.

 

Wild yam stimuluje produkciu estrogénu a normalizuje ženský reprodukčný a hormonálny systém. Obsahuje látky, ktoré pomáhajú pri problémoch spojených s menštruáciou a tiež menopauzou. V spolupráci s ostatnými zložkami účinne pôsobí pri zväčšení pŕs.

Saw palmettopozitívne vplýva na činnosť reprodukčných orgánov a vďaka obsahu prolaktínu zvyšuje frekvenciu delenia buniek v prsných žľazách. Tým napomáha ich zväčšeniu a spôsobuje vývoj a rast poprsia. Zaujímavosťou je, že účinkuje aj ako afrodiziakum a má priaznivé účinky na psychiku.

Fenugreek je výdatným zdrojom fytoestrogénov, flavonoidov a saponínov. Výťažky z tejto rastliny sú známe svojou schopnosťou stimulovať tvorbu materského mlieka u dojčiacich žien, no podporujú tiež nárast prsníkov. Fenugreek podporuje metabolizmus tukov a udržuje vašu štíhlu líniu.

Až 75% tkaniva pokožky tvorí kolagén . Po 25. roku života sa obsah kolagénu v pokožke znižuje každoročne o 1,5%. Tento pokles sa najčastejšie začne prejavovať tam, kde je pokožka najjemnejšia, teda na poprsí. Preto je dopĺňanie kolagénu potrebné pre zachovanie zdravej, pružnej a hebkej pokožky.

Sójové izoflavonoidysú najvýznamnejšie fytoestrogény. Potláčajú nežiadúce estrogénové aktivity, vďaka čomu sa podieľajú na znižovaní výskytu nádorov súvisiacich s hladinou estrogénu (rakovina prsníka, rakovina maternice). Viažu sa vo veľkej miere na estrogénové receptory priamo v tkanivách pŕs, čím spôsobujú ich nárast a spevnenie.

 

Najpredávanejšie

28
6912869
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

 • Andri + Maxi Akcia Tip
  Skladom

  Akčný balíček ANDRIMAX 120 KAPSÚL, TABLETKY NA ZVÄČŠENIE PENISU + LOVELY LOVERS MAXILONG GÉL 150ML NA ZVÄČŠENIA PENISU

  Pôvodne: 80 €
  Ušetríte: 11 € (–14 %)

  69 €
 • Deofemm Akcia
  Skladom

  Unikátny produkt pre ženy, ktoré túžia po zväčšení a spevnení poprsia bez plastickej operácie, hormonálnej rovnováhe, kľudnejšej menštruácií a intímnom zdraví. Český produkt. Certifikát bezpečnosti Štátneho zdravotného úradu.

  od 44 €
 • Femmpasion Akcia Tip
  Skladom

  Obľúbený produkt vyvinutý špeciálne pre ženy, ktoré túžia po zvýšení libida, hormonálnej rovnováhe, po ľahšom dosiahnutí orgazmu, intimnom zdraví ženy, dodaní energie. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu.hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 28 €
 • Feromony MAGNETIFICO Selection pre ženy 50ml Tip
  Skladom

  Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre ženy prémiovej kvality.hodnotenie_referencie_skusenosti

  Pôvodne: 49 €
  Ušetríte: 10 € (–20 %)

  39 €
 • BraUp gel 150ml gel pre krajšie poprsie zväčšenie Tip
  Skladom

  Gel na spevnenie a zväčšenie poprsia s pusch-up efektom. Ideálny na povädnuté a ovisnuté poprsie napr. po pôrode. Patentované zloženie Pearl&Voluplus.

  Pôvodne: 30 €
  Ušetríte: 2 € (–7 %)

  28 €
 • Skladom

  Unikátny produkt zostavený špeciálne pre ženy, ktoré chcú podporiť svoju sexualitu, fyzické a psychické zdravie a alebo chcú zmierniť nepriaznivé príznaky spojené s menopauzou.hodnotenie_referencie_skusenosti


  Ušetríte: až 9 € (–10 %)

  od 29 €

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.