Ako som našiel svoju Chlpaňu

Ja a ženy. Celkom obyčajná téma a v podstate žiaden problém. Sebavedomie vysoké, atraktivita primeraná, predstavy jasné. O čo teda ide? Hlavne o prirodzenosť. Neverili by ste, ako ťažko sa dnes hľadá pravá a nefalšovaná ženská obyčajnosť. No možno mám iba divný pohľad na vec a privysoké nároky. Aj takto to totiž môžu mnohí vnímať.

 

     Volám sa Zdeno (a nie, nie som z Popradu). Milujem ženy, ktoré ponechajú všetko na prírodu a nijako zvlášť nezasahujú do svojej krásy. Iste, čistota, dobrý parfum, pekný účes, to musí byť. A podpätky, tie milujem! No vždy ma priťahovali také tie tradičné dámy z dávnych čias. Z doby, kedy sa ženy neholili a kyprejšie tvary neboli hriechom, skôr výsadou. Napíšem to jasne a zreteľne. Čím chlpatejšia, tým lepšia! Neuznávam žiadne žiletky, depiláciu, kozmetické úpravy tohto typu. Vzrušuje ma ochlpenie na všetkých častiach tela.

     Nikdy som nemal problém nájsť si partnerku. Pracujem prevažne v ženskom kolektíve a dievčatá ma majú radi. Keď už však niektorú pozvem na rande a neskôr dôjde reč na to, čo sa nám páči na opačnom pohlaví, nastane obrovský problém. Slečna sa zatvári kyslo, ba až zhnusene, a expresne rýchlo sa porúča. Väčšina z nich nemá problém s tým, že by (najlepšie v opätkoch) stúpali po mojom tele (lebo to ja tiež rád), ale ochlpenie? Tak to je nepredstaviteľné. Kvôli mne? Kvôli láske? Mojej spokojnosti? Nikdy! A takto to bolo vždy. Opakujúci sa scenár, nekonečné výhovorky, tiché dovidenia.

  1. young-woman-neoholená

     Nakoniec ale došlo aj na mňa. Dlho som premýšľal nad tým, že skúsim nejakú zoznamku, kde prosto napíšem, čo hľadám. Nakoniec sa to ale celé vyriešilo samo. Kamarát ma požiadal, aby som mu počas jeho dovolenky chodil kŕmiť pavúka, rybičky a popolieval trávnik. Nemal som s tým problém. Zašiel som tam po práci a už z predsiene som videl, že niekto sedí pri bazéne. Podišiel som bližšie a uvedomil si, že je to kamarátova sestra Beáta. Sedela na ležadle s doširoka roztiahnutými nohami a hladkala si vagínu. Aj som sa chcel otočiť a dopriať jej súkromie, ale... Ruku na srdce. Koľkí z vás, chlapi, by to urobili? Zvlášť, keď som si všimol, akú ju má chlpatú. Tá si ju určite nikdy neholila. V nohaviciach som pocítil pnutie. Bea sa jednou rukou ukájala medzi nohami a druhou si masírovala bradavky na prsiach. Boli poriadne tuhé. Nemôžem povedať, že by ma táto žena niekedy nejako obzvlášť priťahovala. Tentokrát sa mi však pri pohľade na ňu okamžite postavil vták. Nemohol som inak. Rozopol som si nohavice a začal si ho honiť. Neskutočne ma to vzrušovalo. Najradšej by som naklusal k nej, vlastne na ňu, ale nechcel som ju vyrušovať. Bolo vidieť, že si to užíva a nevníma nič okolo seba. V zápale vlastného vzrušenia som zhodil popolník, ona to vôbec nepočula. Zvíjala sa na tom ležadle ako chobotnica a vzdychala od rozkoše. Bol som hotový skôr ako ona. Brutálne! Odbavila sa a ešte hodnú chvíľu tam ležala. Maznala sa so svojimi prsami a prehrabávala si ochlpenie okolo kundičky. Mal som so sebou čo robiť. Rýchlo som sa dal dokopy. Keď si obliekla plavky, rozhodol som sa, že jej dám o sebe vedieť. Vstúpil som na terasu a snažil sa tváriť, že som nič nevidel. Nie som ale dobrý herec a ona hneď niečo vytušila.

„Kedy si prišiel? Ty si ma videl?“

„Áno, videl a vidím,“ snažil som sa odľahčiť situáciu, ale môj smiech bol dosť nervózny. Pohľad mi padol na jej nohy. Mala ich chlpaté a na nich obuté sandále na vysokých podpätkoch. Neskutočné! Toľko šťastia v jednom okamihu. A to som ju mal celý čas pred nosom. Vôbec sa netvárila nervózne z toho, že by si zabudla oholiť nohy.

„Dáš si niečo na pitie?“ spýtala sa celkom pokojne.

„Dobrý nápad,“ súhlasil som.

     Sadla si na ležadlo, kde sa predtým uspokojovala. Prisadol som si k nej. Nič nenamietala.

„Vieš, ja som taký hlupák, že som ti už dávno nevenoval svoju pozornosť,“ zašepkal som a pohladil ju po chlpatom stehne. Potom som jej vošiel dlaňou do vlasov a pobozkal ju.

„A čo takto zrazu? Prečo teraz?“ bola zvedavá, keď sme sa dobozkávali.

„Si dokonalá. Pozoroval som sa, ako sa uspokojuješ. Máš krásne chlpatú kundičku a aj tvoje ostatné chĺpky sú úžasné.“

     Beáta nebola z tých žien, ktoré by boli precitlivené. Skôr bola nekonvenčná a rada provokovala. Mne však celé roky utekal jej potenciál, ktorý sa dal uplatniť v mojom živote. Ani teraz nereagovala puritánsky. Máličko podvihla bradu, nadýchla sa a povedala:

„Všimol si si aj to, ako sa mi pri vzrušení všetky chĺpky na tele zježili?“

„Iste, krásne sa postavili, priam v dokonalej línii,“ podpichol som ju.

     Letmo som ju pohladil po prsiach a dlaňou prešiel hlbšie medzi jej nohy. Cítil som, že tam má vlhko od toho ako bola pred chvíľou vzrušená. Chĺpky boli celkom zmáčané. Teraz by bolo ideálne zasunúť si, pomyslel som si.

„Vieš si predstaviť, že by tvoje lono potešilo niečo pevnejšie než tvoje nežné prsty?“

„Zostane to medzi nami?“

„Samozrejme!“

     Chytil som ju pevne okolo pása a pobozkal. Najskôr na pery a krk, potom na prsia, bruško a vlastne všade. Nakoniec som sa dostal k jej vagíne. Stiahol som jej spodný diel plaviek. Roztiahla nohy a ja som môj jazyk zasunul do jej útrob. Začal som ju dráždiť. Bol to ako splnený sen. Všetky tie chlpy mi vôbec neprekážali, bolo to veľmi príjemné a svieže.

„Ach, prekrásne. Sľuboval si ale viac,“ pripomenula mi.

     Rukou masírovala moje stehná a semenníky, aby následne uchopila aj môj penis. Chvíľu sa s ním hrala, ale ja som to viac nevydržal. Prevalil som sa na ňu a natlačil ho do nej.

„Už dlho som v sebe nemala žiadneho vtáka. Dnes, keď som si to robila, som si predstavovala, ako je vo mne poriadny klát. Ani vo sne by mi nenapadlo, že sa mi to v okamihu splní. Máš ho fajnový!“

„Som rád, že môžem plniť tvoje sny. Pretože aj ty plníš tie moje,“ stonal som.

„Keď som ho uvidela, pomyslela som si, že ten ma snáď roztrhne. A pozri sa, ako pekne si mi ho tam dostal.“

„Jasné, prispôsobila si sa na výbornú. Okrem toho, už si mu pripravila cestičku. Máš ju krásne mokrú. Kĺže to v nej jedna radosť,“ dodal som a zasypal ju bozkami.

     Objala ma a moje bozky vášnivo opätovala. Jazykmi sme si zašli až do krku. Nemohli sme sa nabažiť jeden druhého, boli sme ako lačné šelmy.

     Rukami som ohmatával jej telo, hladkal ju a jemne škriabal, pričom som do nej nežne dorážal. Jej kundička sa roztiahla ešte o niečo viac. Môj penis do nej vbehol celý. Prebehol pomedzi jej pysky. Môj žaluď bol v siedmom nebi. Prerážal si cestu do najtajnejších zákutí jej vnútra. Veril som, že na takých miestach, ako som bol vtedy s ním ja, ešte nikto nebol.

„Och, áno, rýchlejšie, poď, poď, poď!“

     Maznali sme sa a počas dorazov som jej niekoľkokrát prstom premasíroval klitoris. Celá sa triasla a vzrušenie z nej doslova tieklo. Silno ma k sebe pritlačila stehnami a vtedy som pridal na obrátkach.

„Sakra, ideš! Je to skvelá jazda!“

     Vyvrátila oči, zaklonila hlavu a rozochvela sa na celom tele. Prežila taký menší epileptický záchvat, ale vyviazla z toho celá. Chvíľku zostala v kŕči, pričom priškrtila silným sťahom aj môjho vtáka, ale keď ho uvoľnila, bola hotová.

     Mne do vyvrcholenia chýbal ešte kúsok.

„Nenahneváš sa, keď budem mať k tebe takú zvláštnu prosbu? Mohla by si sa, prosím, po mne prejsť? Jednoducho sa vymeníme a ty po mne postúpaš opätkami.“

      Zdalo sa mi, že ani na okamih nezaváhala. Možno na sekundu, ale ja som to vôbec nespozoroval. Ocenil som, že sa nezatvárila vyplašene, zbytočne sa nevypytovala a hneď pochopila, čo chcem. Ľahol som si na chrbát a ona mi po stehnách, bruchu a hrudi chodila v topánkach. Presne vedela, ako to má robiť. Keď pritlačila opätkom na penis, vystrelil som.

     Nakoniec som našiel svoju pani prirodzenú a som za ňu rád.

afrodiziaka-a-gely2_1

produkty-pre-muzov_1