Tabletky na predčasnú ejakuláciu

AKÉ SÚ PRÍČINY PREDČASNEJ EJAKULÁCIE?
AKO ODDIALIŤ EJAKULÁCIU A ZVÝŠIŤ SVOJU SEXUÁLNU VÝDRŽ?

Mnoho mužov rieši problém s predčasným vyvrcholením. I keď z lekárského hľadiska je predčasná ejakulácia obvykle definovaná ako vyvrcholenie do jednej minúty, je pohľad na "predčasnú ejakálaciu" veľmi individuálny. Každý partner by chcel vydržať tak dlho, aby priviedol partnerku k dostatočnému uspokojeniu a umožnil jej zažiť aspoň jeden orgazmus. Mnoho mužov tak rieši, ako oddialiť ejakuláciu a mať tak dosť času priviesť partnerku do "sexuálneho raja".

 

AKO SA POZNÁ, ŽE SEX BOL ÚŽASNÝ? KEĎ BUDE PARTNERKA KAMARÁTKAM ROZPRÁVAŤ, AKÝ DOBRÝ STE MILENEC!  SI PRIPRAVENÝ PODAŤ DOSTATOČNÝ SEXUÁLNY VÝKON?

 

 

AKÉ SÚ DôVODY PREDČASNEJ EJAKULÁCIE A SLABÉHO SEXUÁLNEHO VÝKONU?

Príčin predčasného vyvrcholenia môže byť mnoho. Niektoré z nich sa dajú prekonať ľahšie a niektoré vyžadujú dlhodobú lekársku liečbu. Medzi príčiny predčasnej ejakulácie patrí napr.:

 

1-  Psychické príčiny

2 - Fyziologické faktory

3 - Prílišná vzrušenosť a neskúsenosť 

 

PSYCHICKÉ PRÍČINY PREDČASNEJ EJAKULÁCIE

Sú veľmi častým dôvodom predčasnej ejakulácie. Možu byť rôzneho charakteru ...  vyčerpanosť, málo energie, prílišný stres, obavy alebo poruchy 5-HT receptorov. Lekári ich liečia väčšinou antidepresívami a podobnými liekmi. Dôležitú úlohu hrá i strava a látky, ktoré človek prijíma. Veľmi kladný vplyv tak môžu mať výživové doplnky obsahujúce účinné látky.

 

crilex

CRILEX - UNIKÁTNY VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

CRILEX je unikátny výživový doplnok obsahujúci starostlivo vybrané extrakty z bylín a ďalšie látky, ktoré majú kladný vplyv na psychickú pohodu, vyrovnanosť a sexuálny výkon muža. Obsahuje veľké množstvo účinných látok v dennej dávke.

 • Bezpečné - Schválenie UVZSR a certifikát zdravotnej bezpečnosti od SZÚ
 • Prírodné - obsahuje prírodné extrakty z bylín a ďalšie účinné látky
 • Silné - 120 kapsúl v balení a 4 kapsule denne - porovnajte s konkurenciou!

 

Porovnania sa nebojíme! Porovnajte obsah účinných látok v dennej dávke a uvidíte, že CRILEX sa radí medzi TOP produkty, ktoré môžete za svoje peniaze získať. Pre maximálne výsledky sa doporučuje vybrať 3-4 mesačné balenia. Väčšina mužov zaznamená výsledky už po niekoľkých dňoch.

VIACEJ INFORMÁCIÍ

  

PRÍLIŠNÉ VZRUŠENIE, CITLIVOSŤ A VPLYV NA PREDČASNÚ EJAKULÁCIU

Dôležitou úlohou pri predčasnej ejakulácií môže hrať prílišná vzrušenosť a citlivosť penisu pri vnikaní do pošvy. V tomto prípade je vhodné vyskúšať znecitlivujúce gély a spreje na oddialenie ejakulácie. Účinné látky v nich obsiahnuté znížia prílišnú citlivosť a pomôžu tak oddialiť ejakuláciu a dajú Vám potrebný čas pre uspokojenie partnerky.

 

LOVELYLOVERS - LUXUSNÁ RADA INTÍMNEJ KOZMETIKY

Delay gel a sprej pre oddialenie ejakulácie. Delay gel a sprej sú unikátne produkty z rady LovelyLovers. Obsahujú účinné látky, ktoré znižujú citlivosť penisu na vzrušenia, čo je jednou z najčastejších príčin predčasnej ejakulácie. Pomáhajú oddialiť ejakuláciu a dávajú Vám čas pre uspokojenie partnerky. Naviac obsahujú účinné látky, ktoré Vám dodajú potrebnú energiu.

 • Bezpečné - Produkty dermatologicky testované
 • Prírodné - Obsahujú prírodné extrakty z bylín a ďalšie účinné látky
 • Silné - Jedinečné a efektívne zloženie

 

Delay gel pre oddialenie ejakulácie môžete používať ako klasický lubrikačný gel, je hodvábne hladký a chráni pred podráždením. Môžete ho používať ako bežný lubrikačný gél a behom styku aplikáciu opakovať. Má príjemnú vôňu. Delay sprej pre oddialenie ejakulácie je určený pre diskrétne použitie,  aplikujete ho pred sexuálnym stykom.

VIACEJ INFORMÁCIÍ O DELAY GEL

VIACEJ INFORMÁCIÍ O DELAY SPRAY

 

UROBTE PRE SEBA NIEČO EŠTE DNES!

DAJTE ZBOHOM PREDČASNEJ EJAKULÁCIÍ A SLABEJ SEXUÁLNEJ VÝDRŽI

 

 SKÚSENOSTI NIEKTORÝCH UŽÍVATEĽOV

 

"CRLIEX je skutočne super. Už po týždni som cítil výrazné zmeny. Po mesiaci sa ma začala pýtať aj priateľka, že čo sa stalo, takže môžem len doporučiť!"

Ján, Senec

"Chcel som vám napísať, že ste mi celkom vrátili späť moju sebadôveru. S pribúdajúcim vekom som začal mať stále väčší problém udržať ejakuláciu na uzde. Beriem CRILEX asi mesiac a zase sa cítim ako mladý žrebec. Manželka i milenka už ma tiež pochválil! Ďakujem "

Filip, Brno, 48 let

"Skúsil som na oddialenie ejakulácie ten delay spray a musím povedať, že spokojnosť. Naviac je super, že je to fakt diskrétne"

Peter, Košice

"Delay gel mi doporučil kamarát a je to fakt pecka. Naviac lubrikant používame s partnerkou pravidelne, tak že ani nie je nič poznať."

Tomáš, 19 rokov

"Bol som už zúfalý. Začal som nový vzťah a asi tým, že som predtým dlho nemal inú ženu, som mal v sexe veľký problém s predčasným vyvrcholením. Všetko nám klapalo okrem tohoto. K doktorovi sa mi kvôli tomu nechcelo, pretože v minulosti to bolo o.k. Beriem CRILEX druhým mesiacom a je to skutočne poznať, takže kríza snáď zažehnaná!"

Richard 42 rokov

"Vyskúšal som CRILEX, pretože som začal chodiť s novou babou. Vedel som, že má mnoho sexuálnych skúseností a že moja sexuálna výdrž je dosť tragická. Vydržal som v priemere vždy tak 5 minút. Bral som CRILEX asi necelý mesiac čo sme spolu začali spať a teraz zakaždým vydržím tak 10 - 20 minút. Takže spokojnosť. Snáď jej to stačí. Budem pokračovať a možno vydržím ešte dlhšie."

Jakub, Bratislava, 21 rokov

* boli vybrané náhodné referencie, individuálne výsledky sa môžu líšiť. Záleží na celkovom psychickom a fyzickom stave jedinca a jeho metabolizme. Napíšte nám tiež svoje skúsenosti s našimi produktami.

 

banner-sk

 

Najpredávanejšie

34
4413444
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • Crilex-erekcia-potencia-ejakulacia Akcia Tip CRI001
  Doplnok na oddialenie ejakulácie Crilex - 120 kapsúl
  Skladom (482 ks)

  Výživový doplnok stravy navrhnutý špeciálne pre mužov, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny výkon, predčasnú ejakuláciu, podporu erekcie a tvorbu spermiíExtra silné zloženiev jednej dennej dávke 1907 mg zmesi. Prírodný produkt – základ produktu je tvorený čisto prírodnými bylinnými extraktmi. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu.hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 44 €
 • maca pre muzov - lepšia erekcia - prírodný produkt - larginin - tribulus - problemy s erekciou Novinka Tip 281/1 B
  Maca pre mužov - Maca Fresh Men - 90 kapsúl
  Skladom (452 ks)

  Sebaistý, pevný v postoji a keď je potrebné, je tvrdý ako skala. To robí chlapa správnym chlapom! Unikátny produkt zostavený špeciálne pre mužov, ktorí chcú zvýšiť svoj sexuálny výkon, mať silnejšiu erekciu, plodnosť, dodať svojmu telu energiu a urobiť niečo pre svoje intímne, psychické i fyzické zdravie a pohodu.hodnotenie_referencie_skusenosti

   

  od 34 €
 • RXplus Akcia Novinka Tip RXP
  RX plus 60 kapsúl na lepší sexuálny výkon
  Skladom (483 ks)

  Unikátny výživový doplnok vyvinutý špeciálne pre mužov, ktorí chcú úplne iný level svojho intímneho zdravia, kvality erekcie a sexuálneho výkonu. Najsilnejšie zloženie - v jednej dennej dávke 1016 mg zmesi . RX PLUS je prírodný produkt, ktorý pomáhajú zvládať vysoké tempo dnešnej doby a v zdraví dosiahnuť úspech po všetkých smeroch.

  Zloženie staviame na najnovších vedeckých štúdiách a poznatkoch - základ produktu je tvorený čisto BIO prírodnými bylinnými extraktmi. Vďaka tomu garantujeme špičkový účinok každej kapsuly.  Obsahuje prírodné extrakty s kladným vplyvom na lepší sexuálny výkon, výdrž, podporu erekcie, intímne zdravie muža a dodanie viac energie. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu.

  od 39 €

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom