Cviky na zväčšenie penisu

CVIČEBNÝ MANUÁL PROGRAMU ANDRIMAX MAN - KEGELOVÉ CVIKY NA ZVÄČŠENIE PENISU

Sú to cvičenia renomovaných pornohercov, ktorý ich cvičia  na zväčšenie silnejšiu výdrž, výstrek, koordináciu, robustnosť a estetický príťažlivý vzhľad penisu

Anatómia penisu

Penis je tvorený troma oddelenými valčekmi. Dva z nich označené ako Corpora Cavernosa, tvoria silu mužskej erekcie. Sú to komory, ktoré pri naplňovaní krvou sa rozpínajú, spôsobujú tvrdosť a stoporenie údu. Schopnosť komôr Corpora Cavernosa naplniť sa krvou počas vzrušenia limituje erekčnú dĺžku a hrúbku penisu. Táto funkcia môže s pribudajúcim vekom klesať. Tretí valček je umiestnený medzi dvoma väčšími už spomenutými valcami a je pomenovaný na obrázku Corpus Spongiosum. Ce túto trubicu je vystrekované semeno.. Nedávno bolo zistené, že Corpora Cavernosa silne reagujú na tlak, ktorý vytvárajú cielené cviky v CVIČEBNOM MANUÁLE PROGRAMU Andrimax Man. Komory sa môžu prispôsobiť väčšej kapacite a účinnejšej funkcii, ak je vytváraný tlak rovnomerný a je vytváraný pravidelne.  

Ako doplnok k cvičebnému manuálu bol vyvinutý a prispôsobený prírodný produkt Andrimax. Povzbudzujúce byliny, staré čínske bylinné prísady a prísun živín obsiahnutých v prírodnom produkte Andrimax vytvárajú silné afrodiziakum, ktoré dopomáha k absolútnej spokojnosti a komfortu v sexuálnom živote muža a jeho partnerky.    

anatomia-penisu

Správne kombinované prírodné zložky taktiež zvyšujú :  Zväčšenie penisu - Cirkuláciu v genitáliách - Produkciu testosterónu - Stimuláciu- Posilnenie libida - Mužnosť a sexuálnu energiu aj v pokročilom veku 

Pýtate sa, ako vám môže náš cvičebný manuál na zväčšenie penisu dopomôcť stať sa lepším mužom? Jednoducho, so zväčšením vašej mužskosti o 3 až 7 cm,  narastie aj vaša sebadôvera a s väčšou sebadôverou podáte lepšie výkony, nie len v sexuálnom, ale aj profesionálnom živote. Váš život sa zmení od základov, s väčšou sebadôverou sa stanete obľúbenejším a verejne akceptovanejším mužom vo svojom okolí. Vaši známi sa vás budú pýtať, ako ste to všetko dosiahli: ohromujúci partnerský život, lepšiu prácu, nové auto...jednoducho stali ste sa lepším mužom, vďaka cvičebnému manuálu  Programu Andrimax Man

Jedinečný, cvičebný MANUÁL  Programu Andrimax Man obsahuje sériu lekársky overených cvikov na zväčšenie a vytvarovanie penisu. Cviky sú zostavené jednoducho a účinne, tak aby bol výsledok čo najefektívnejší a najtrvácnejší. Cielenými a účinnými masážami a cvičeniami viete docieliť lepšiu erekciu, intenzívnejší orgazmus, zdravšiu prostatu,  silnejšiu ejakuláciu a predĺženie penisu o 3 až 7 cm.


VYTÝČENIE CIEĽA: 

Určite si cieľ, ktorý chcete dosiahnuť, presne do detailov si ho predstavte, prežite ho, vychutnajte ho, pohrajte sa s ním vo svojej predstavivosti, aby ste mu dali formu vo svojom vedomí. Takto vytýčený cieľ sa potom snažte dosiahnuť. Aby ste sa stali „Lepším mužom“, musíte sa naučiť stanoviť si cieľ.

DOSIAHNUTIE CIEĽA : ( alebo ako sa naučiť pevnej vôli )

Ďalším krokom na ceste za „Lepším mužom“ je vybudovanie si pevnej vôle, pretože bez vôle si môžete stanoviť akýkoľvek cieľ,  aj tak ho nedosiahnete, jednoducho nevydržíte pri jeho dosahovaní. Dôležité je, aby ste každú činnosť (v našom prípade cviky) robili s radosťou, aby ste to brali ako zábavu, hru,  preto že pri hraní sa naučíte najviac a činnosť, ktorú práve vykonávate vám nestrpčuje život, ale naopak posúva vás ďalej. Všetko robte celým svojím ja, nerozptyľujte sa nepodstatnými myšlienkami, myslíte len na jedno = CIEĽ.  Keď sa vám už naozaj nechce, premeňte si svoj cieľ do jednoduchej rovnice  CHCEM = MUSÍM !!! 

ČO POTVRDILI ŠTATISTICKÉ A MEDICÍNSKE FAKTY: AŽ 72% ŽIEN NIE JE SPOKOJNÝCH S VEĽKOSŤOU PENISU SVOJHO PARTNERA !

 Vedeli ste, že priemerná dĺžka penisu v erekcii je 15 cm ?  

 • Len v Spojených Štátoch trpí impotenciou 30 miliónov mužov. Za predpokladu, že počet obyvateľov USA je 220 miliónov, a keď budeme takto uvažovať v celosvetovom meradle, dostaneme sa k zarážajúcemu výsledku – 1/3 mužov vo svete má problém so stoporením penisu. Takže 1/3 mužov nemá svoje sexuálne zdravie v poriadku.
 • Neúplná erekcia je prvým symptómom ochorenia močovej sústavy a prostaty.
 • Väčšina mužov nie je schopná súložiť dlhšie ako 5 minút – po tejto dobo dochádza k výstreku. Príčinou je slabo vyvinutý hrebeňový sval  (pubococcygeus - PC). 
 • Väčšina mužov trpí špatným krvným obehom v penise a varlatách. 
 • Vo veku 27 rokov má až 95% mužov o 1/5 menšiu schopnosť dosiahnutia erekcie ako v 20 rokoch 
 • 85% žien NIKDY nedosahuje orgazmus v priebehu súlože a 72% žien priznáva, že klame partnera a predstiera orgazmus, aj keď ho nemá. 
 • 100% mužov má slabší, menší a horšie vyvinutý penis, ako by mohlo mať.  • 8 z 10 mužov vo veku 50 rokov má už rakovinové bunky v prostate. 
 • Podľa nedávnych prieskumov uskutočnených výrobcom prezervatívov - firmou DUREX, 67% žien nie je spokojných s veľkosťou penisu svojho partnera. To je dôkazom toho, že veľkosť je predsa dôležitá! Väčší penis má značne väčšiu plochu, práve preto môže stimulovať viac nervových zakončení, a tým môže poskytovať viac potešenia  partnerke. Muž s penisom o dĺžke 18-20 cm je predsa lepšie „vybavený“ ako niekto s priemerným údom 15 cm. Väčší penis je krajší a viac vzrušujúci. 

 

zvacsenie-penisu

 

11 pravidiel lepšieho muža

 •  Cvičte s radosťou, povinnosti berte ako zábavu, hru.
 •  Človek by mal robiť len to čo mu robí radosť – pretože len vtedy sú výsledky práce plnohodnotné.
 •  Cvičte, majte formu, fyzickú i duševnú.
 •  Disciplína, dodržiavanie metód a cvikov.
 •  Dobre vyzerajte - starajte sa o seba.
 •  Chudnite pokiaľ máte nadváhu.
 •  Vážte si jedlo 10000 – 12000 kJ je priemerný prísun kalórii na deň, samozrejme je to individuálne, záleží od metabolizmu organizmu.
 •  Dobre sa cíťte, nestresujte sa, vo väčšine prípadov je stres iba reakciou na konštruktívne myslenie našej prepätej mysle.
 •  Pozitívne myslite. Hneď ráno si povedzte aký úspešný deň máte pred sebou a ako sa Vám všetko dnes podarí zvládnuť úspešne.
 •  Sex je z 90% hologramom mysli – trénujte si myseľ.
 •  Vzdelávajte sa, sledujte trendy, v dnešnej dobe je ľahšie stať sa "pravým mužom", zbohatnúť ako v akokoľvek inej dobe... je prístupnejšia. 

 

Masážne cviky na zväčšenie penisu....19-24 cm nič výnimočné

pred_po

Masážne cviky na zväčšenie penisu patria k tomu najdôležitejšiemu v tomto manuáli. Už samotný cvičebný manuál programu Andrimax Man,  Vám umožní  zažiť niečo po čom dlho túžite.  Program Andrimax Man Vám umožní zväčšenie penisu v dĺžke aj hrúbke,  jeho vyrovnanie a spevnenie. Získate tvrdú erekciu, ktorá Vám umožní mať stopercentnú kontrolu nad svojou ejakuláciou, čím si predĺžite a skvalitnite pohlavný styk. Zvýši sa Vám kvalita sexuálneho života, čím sa Vám zvýši kvalita osobného života – získate ešte väčšiu sebadôveru. Moderná psychológia už dávnejšie dokázala vplyv vnútorného sveta jednotlivca, prežívaného každým z nás , na jeho odzrkadlenie sa v skutočnej realite. S väčším penisom narastá Váš pocit sebadôvery a tým sa aj pozitívnejšie vyvíja vaša realita. Už sa nebudete báť si hľadať partnerku, Váš penis bude Vaša pýcha, Vaše sebavedomie bude neustále rásť. Tieto cviky boli a sú používané už storočia a poznatkami súčasnej medicíny a anatómie boli ich účinky potvrdené a upravené tak, aby sa ich efekt ešte znásobil. Ich silná tradíciu siaha do rovníkovej Afriky, kde boli tieto cviky praktizované miestnymi mužmi.  Muži si cvičili penis už od detstva a dosahovali úžasné výsledky. Dĺžka 24 cm a obvod 19 cm nebolo ničím výnimočným. Pevný, rovný a zdravý penis odrážal  v ic dospelosti sociálne postavenie muža. Ženy si od pradávna vyberali za partnerov mužov s väčším prirodzením. Obdobu nájdeme aj v súčasnosti. Cviky sú veľmi jednoduché, vôbec nie sú náročné –sú  jednoducho a zreteľne  popísané, určite ich ľahko zvládnete. Ich základom je zväčšenie erekčného (corpora cavernosa ) tkaniva a predĺženie šľachy penisu. (corpus spongius) 

Ďalej Vám ukážeme špeciálne cviky na posilnenie svalu, ktorý má veľký význam pri erekcii, udržuje nahromadenú krv v penise a slúži na „ pumpovanie „ spermií z penisu – PC sval. Je to sval, ktorý určuje silu Vášho výstreku. Pomocou cvičebných masáži v cvičebnom manuáli programu Andrimax Man, pri dodržiavaní vyváženej, zdravej životosprávy docielite už po niekoľkých dňoch isté zmeny a prírastky ako na dĺžke, tak i na hrúbke. Po niekoľkých týždňoch a správnom cvičení bude Váš penis väčší o 3 -7 cm a viac.

♣Dôležité:

K masáži nebudete potrebovať nič iné ako Vaše telo a Vaše ruky. Sú to masážne cviky založené na pravidelnom naťahovaní a stláčaní svalového tkaniva. Cviky sa praktizujú lepšie keď je dodržiavaná hygiena – dôsledné umývanie,  upravené ochlpenie. Vystrihajte si ochlpenie okolo penisu, nad penisom, na semenníkoch. Potom si vyhoľte ochlpenie hlavne okolo koreňa penisu a na semenníkoch. Je dôležité mať upravené ochlpenie tak, že keď rukou uchopíte penis za koreň, nemali by Vám tam zavadzať žiadne chlpy.  V dnešnej dobe sa ženskému pohlaviu páčia muži, ktorí sa o seba starajú a iste sa takto upravený  budete viac páčiť aj Vašej partnerke. K masážnym cvikom je lepšie používať lubrikačný gél alebo krém, masérsky krém,  prípadne iný kvalitný kozmetický krém. Je to individuálne, prakticky Vám postačí akýkoľvek vhodný krém. Nanesiete si krém na penis a obidve ruky. Na penise musí byť dostatočné množstvo lubrikačného gélu alebo krému, aby ste si nespôsobili nejaké poranenie, či oškretie.  

Po každej cvičebnej masáži je dobré spraviť si masáž semenníkov a údu. Naneste si na prsty dostatok krému a masírujte semenníky a močovú trubicu medzi semenníkmi smerom k prostate, cca 3 minúty. Masáž pôsobí uvoľňujúco na tkanivo a je dobrá na prekrvenie. Po cvičebnej masáži č. 4 prevádzajte masáž podľa okolností.

♣Upozornenie:

Cviky prevádzate na vlastnú zodpovednosť. Za prípadné úrazy, ktoré si spôsobíte zlým postupom, nenesie autor cvičebného manuálu Andrimax Man  žiadnu zodpovednosť. Celý obsah cvičebného manuálu programu Andrimax Man je informatívny. Pri akomkoľvek náznaku úrazu alebo prejavoch bolesti navštívte svojho lekára.


♦ Skor než začneme si ešte spomenieme 3 najúčinnejšie podporné produkty k cvikom ♦

Veľkosť penisu a sexuálna výkonnosť – to sú dva faktory, ktoré sú enormne dôležité v živote pre majoritnú väčšinu mužov. Pokiaľ teda v týchto dvoch oblastiach existuje nejaký problém, jedná sa o problém, ktorý môže mať negatívny vplyv na psychiku i na partnerský vzťah. Lenže existujú tiež účinné riešenia!Zväčšenie penisu a lepší sexuálny výkon totiž nie sú výsledkom žiadnej alchýmie, práve naopak. Je potrebné zdôrazniť, že účinných spôsobov, ako zväčšiť penis a zvýšiť sexuálnu výkonnosť, existuje veľké množstvo. V súčasnej dobe totiž máte k dispozícií najrôznejšie prípravky a pomôcky, ktoré s týmito komplikáciami dokážu efektívne pomocť, a to veľmi ľahko a bez zdravotných rizík! Aké produkty nájdete konkrétne v našom internetovom obchode?

Zakúpiť si môžete napr. výživové doplnky , ich jednotlivé zložky majú pozitívny vplyv, nie len na kvalitu erekcie a sexuálnu výkonnosť, ale tiež na mikrocirkuláciu krvi a normálnu činnosť cievnej sústavy, ktoré majú zase priaznivý vplyv na mikrocirkuláciu krvi v toporivých telieskach penisu. Od naplnenia toporivých teliesok sa potom samozrejme odvíja veľkosť penisu. Ďalej si je možné objednať intímnu kozmetiku Lovely Lovers, tzn. Maxilong sprej a gél pre zväčšenie penisu. Jedná sa o prípravky obsahujúce oi. látku L-arginin, ktorá zlepšuje mikrocirkuláciu krvi. Tieto produkty možno ešte naviac kombinovať s vakuovými pumpami Hydromax, Hydromax Xtreme alebo Bathmate , ktoré predstavujú ďalšiu zaujímavú možnosť, ako dosiahnúť kvalitnej erekcie a zväčšenia penisu. Práve tieto výrobky sa v otázke zväčšenia penisu medzi ostatnými mužmi stali bestsellerom.

Prestaňte sa trápiť s veľkosťou penisu, prípadne so svojou sexuálnou výkonnosťou, zabezpečte si pre seba účinné prípravky a pomôcky v našom e-shope.Všetky produkty je naviac možné medzi sebou kombinovať, takže ich pozitívne pôsobenie je tak ešte možné výrazne znásobiť!

1, Gély 

Maxilong_gel

 

2, vákuové Pumpy    

xtreme-x40

 

3, Tabletky    

 andrimax-120


 

Cvičebná masáž č.1: Tvarovanie penisu 

Palec ľavej ruky položíte nad koreň penisu asi 1 cm na brucho, štyri prsty ľavej ruky položíte na semenníky. Palec aj prsty jemne zatlačte, čím sa Vám vytvorí dobrý prístup k celému penisu po celej dĺžke od koreňa po špičku žaluďa .  Objímete penis pri koreni medzi palec a ukazovák pravej ruky a vyťahujete ruku smerom k špičke žaluďa, tu však nepokračujete ďalej až na koniec penisu, ale prejdete rukou len do polovice dĺžky penisu. Tu zastanete a vyhnete celý penis doľava, až k stehnu ľavej nohy, v tejto polohe vydržíte  3 – 5 sekúnd a pretiahnete ruku cez druhú polovicu penisu, kým sa Vám neprekĺznu prsty cez žaluď. Počas trvania cviku stále obopínajte penis medzi palcom a ukazovákom. Postupne penis narovnávajte do normálnej polohy, počkáte zhruba 3 – 5 sekúnd (čas trvania cviku a trvania pauzy je zámerne rovnaký, kvôli dodržaniu tempa ) a opäť objímete ľavou rukou penis pri koreni medzi palec a ukazovák  a postupne vyťahujete ruku smerom k špičke žaluďa, netreba zabúdať, že len do polovice  dĺžky penisu a vyhnete celý penis do pravej strany, až k stehnu pravej nohy, počkáte 3 - 5 sekúnd a pretiahnete ruku, kým sa Vám neprešmyknú prsty cez žaluď. Potom penis narovnajte do normálnej polohy, opäť nasleduje   prestávka  3 – 5 sekúnd.  Trvanie  cviku  je 15 minút. Aby bolo cvičenie zaujímavejšie môžte si počas cviku obmieňať ruky.  Pri správnom cvičení tohto cviku by ste mali cítiť mierny tlak v žaludi. Tento cvik je určený na pekné vytvarovanie  a sformovanie žaluďa do ideálneho tvaru.  Nezabúdajte na vytrvalosť, odporúča sa cviky skombinovať s pravidelným dýchaním – pri vyťahovaní nádych ( dĺžka nádychu, tak ako pri cviku, v trvaní 3 – 5 sekúnd, pri uvoľnení tlaku,  vrátení penisu do normálnej polohy a počas pauzy nasleduje výdych, tiež v trvaní 3 – 5 sekúnd. Sústredenie sa na dýchanie uvoľňuje celý organizmus, čo prispieva k uvoľnenejšiemu cvičeniu a sústredenejšej vôle  ) 

Cvičebnými masážami 1 a 2 je  erekčné tkanivo systematicky stimulované a následne zväčšované a prepĺňané krvou. Tkanivo sa stáva pružnejšie a  penis je väčší a hrubší . So zväčšením a pružnejším tkanivom dosiahnete kvalitnejšiu erekciu, krajší rovno vytvarovaný penis  a získate plnú kontrolu nad ejakuláciou, predĺžite si  sexuálny styk. Vaša  partnerka bude nadšená a povďačná za prežitú väčšiu rozkoš.  Cvik je účinnejší, keď je penis kvalitne stoporený a precvičovaním sa do neho vháňa ešte väčšie množstvo krvi. S pravidelným precvičovaním  sa Vám pri cvikoch podarí nahromadiť viac krvi v erekčnom tkanive, a tým  skôr zbadáte, ako sa Vám penis zväčšuje a tvaruje.

 

Cvičebná masáž č. 2: Postupné odťahovanie

Palec ľavej ruky položíte nad koreň penisu asi 1 cm na brucho, štyri prsty ľavej ruky položíte na semenníky. Palec aj prsty jemne zatlačte, čím sa Vám vytvorí dobrý prístup k celému penisu po celej dĺžke, od koreňa po špičku žaluďa. Objímete penis pri koreni medzi palec a ukazovák pravej ruky a vyťahujete ruku smerom od tela k špičke žaluďa, až von, kým  Vám prakticky neprejde žaluď medzi prstami. Pohyb ruky od koreňa, až po vykĺznutie zo žaluďa, má trvať najmenej 3 - 5 sekúnd. Medzi periódou cvikov   (jednotlivým naťahovaním)  nasleduje pauza cca 2 sekundy.  Ak na začiatku nie je penis stoporený, nevadí, po chvíľke sa iste stoporí. Nemali by ste zabúdať, že pri tomto cvičení musíte postupovať rozumne a musíte byť citlivý, aby ste si neublížili. Pohyby nesmú byť trhavé, vyvíjaný tlak prisilný. Váš pohyb musí byť plynulý, pevný a pravidelný. Techniku nie len tohto cviku by si mal doviesť k dokonalosti každý sám. Pri tomto cvičení musíte cítiť, ako Vám nahromadená krv v penise tlačí do žaluďa a celého penisu - ako sa Vám rozťahuje a zväčšuje erekčné tkanivo. Po určitom čase, 7 - 12 dňoch musíte cítiť ako sa Vám po tomto cviku penis zväčšuje, ako sa Vám množstvo nahromadenej krvi zo dňa na deň zväčšuje, ako  penis rastie. Musíte vidieť, že pri tomto cviku je Váš penis väčší ako pred začatím s cvičeniami. Cvik je účinnejší, keď je penis kvalitne stoporený a precvičovaním sa do neho vháňa ešte väčšie množstvo krvi. S praktizovaním cviku cielene pôsobíte na tkanivo stimulujete v ňom prúdenie krvi a tým zväčšujete telo  penisu. Trvanie  cviku  je 15 minút. Aby bolo cvičenie zaujímavejšie môžte si počas cviku obmieňať ruky. 

 

Cvičebná masáž č.3 : Natiahnutie stredovej šľachy 

Cvičebná masáž č. 3 pozostáva z dvoch častí. 

Prvá časť: Cvik sa precvičuje s mierne stoporeným penisom, alebo s penisom v pokojnom, prirodzenom stave. Penis sa uchopí bruškami prstov za žaluď a predkožku, tak ako by ste ho mali v úmysle vyťahovať. Penis mierne odtiahnete smerom von od tela, musíte dávať pozor, aby ste necítili nepríjemný ťah kože penisu, musí sa Vám naťahovať tkanivo a šľacha penisu. Mali by ste cítiť vnútorný tlak až pri koreni penisu Správne uchopenie penisu je dôležité. Penis potom vyťahujete miernymi pohybmi smerom nahor 10 vytiahnutí, nadol 10 vytiahnutí, doprava 10 vytiahnutí a doľava taktiež 10 vytiahnutí. Túto sériu vyťahovania penisu zopakujte 10 krát, to znamená, že do každej strany bude penis vytiahnutý 100 krát, toto masážne cvičenie je veľmi účinne. 

Druhá časť: je založená na protitlaku . Penis opäť  uchopíte bruškami palcov za žaluď a predkožku držíte a tento krát ho vytiahnete von od seba,  tak aby ste s ním vytvorili  pravý uhol od tela. Druhú ruku použijete na vytvorenie protitlaku pôsobíte, zatláčate ňou na stred penisu, čím ho mierne ohýnate do oválneho tvaru. Penis opäť prehýnate popísaným spôsobom smerom hore 10 opakovaní , dole 10 opakovaní , doprava a doľava tiež po desať opakovaní. Celý masážny cvik zopakujete 10 krát, tak aby ste vytvorili cvik na každú stranu po 100 opakovaní. Pokiaľ cítite únavu alebo miernu bolesť v penise, prerušte cvičenie, oddýchnite si a neskôr sa vráťte k cvičebnej masáži. Prvou aj druhou časťou cvičebnej masáži č 3 docielite spevnenie a predĺženie vnútornej šľachy penisu.    

 

Cvičebná masáž č.4: Zosilenie PC svalu. 

Čo je PC sval? A kde ho vôbec máte? Pri praktizovaní cvičebnej masáži č. 4 sa musíte naučiť  precítiť a pohnúť  PC svalom. PC sval  pracuje a cítite ho pri  výstreku ako spolupracuje pri pumpovaní spermií, je priamo zodpovedný za erekciu, ale   používate ho napríklad aj  pri močení, keď chcete prerušiť močenie z nejakého dôvodu resp. zastavíte prúd moču.  Skúste si to. Keď budete mať potrebu ísť  na WC skúste počas močenia  prerušiť prúd. Podarilo sa ?  Iste ste to dokázali, použili ste PC sval . Jediný rozdiel medzi použitím svalu PC teraz a predtým je, že tento raz ste to urobili vedome. Čo je vlastne aj úlohou cvičebného manuálu programu Andrimax Man, praktizovať cvičebné masáže vedome a tým sa s plným vedomím pretvárať na lepšieho muža. 

PC sval neslúži len a vedomé  zastavenie močenia kedy chceme, ale hlavne tento sval je zodpovedný, ako bolo spomenuté v úvode cvičebnej masáži, je dôležitý pre pevnú erekciu a kvalitnú ejakuláciu. Jeho dobrá forma je potrebná aj pre správne prekrvenie penisu, funkciu semenníkov a  prostaty. PC sval obopína močovú trubicu a pri ejakulácii pumpuje semeno von z penisu. Jeho posilnením  získate plnú kontrolu nad erekciou a docielite silný výstrek semena. 

Na cvičebnej masáži č. 4 je výnimočné to, že ju môžete prevádzať kedykoľvek v priebehu celého dňa napr. v práci, na káve s priateľmi, alebo pozeraní televízie, či cestou do práce.

Ako na samotné cvičenie ? Pohodlie je dôležité. Nájdite si polohu v ktorej sa dobre cítite, napr. sa posaďte, uvoľnite si celé telo  ( môžete použiť predstavu vlajúcej zástavy vo vetre, vaše telo je ako zástava,  ktorá veje vo vetre, vietor sa s ním pohráva, nadľahčuje postupne ho cítite menej a menej až sa vám zdá ako by ste nemali nad ním kontrolu ) ste uvoľnený a sústredený zároveň na precvičovanie. Takto uvoľnený postup stiahnite PC sval, akoby ste chceli zadržať prúd moču. Vydržte stiahnutie cca 3 - 5 sekúnd . Nasleduje postupné uvoľnenie svalu. Ideálne je dodržať rovnaký čas sťahovania aj uvoľňovania, kvôli presnejšiemu ovládaniu pri erekcií.  Uvoľnite sa. Naučili ste sa  aby sa váš mozog  nasmeroval a sústredil na  PC sval ( hlavne v pravej chvíli ), ktorý ste doteraz používali skôr nevedome a iba  reflexívne. Takto pripravený a precvičený ste pripravený, aby ste pri milovaní nezlyhali, aby ste sa vedeli vedome kontrolovať. Cvičte ho tak, že robíte rovnaké sťahy ( sťah by mal trvať 2 -3  sekundy a tak isto aj uvoľnenie ) a cvik opakujte 100 krát na jedno cvičenie. Sťahy ba mali byť  pevné a z celej sily. Pre dosiahnutie želaných výsledkov, plne ovládanej erekcie je treba spraviť približne 200 až 500 sťahov denne. 

Cvičebná masáž č.4 udržuje semenníky a prostatu v dobrej forme a ich správne prekrvenie a posilnenie zabezpečuje  kvalitnú erekciu a silnú ejakuláciu. Po každej cvičebnej masáži je dobré spraviť si masáž semenníkov a údu. Naneste si na prsty dostatok krému a masírujte semenníky a močovú trubicu medzi semenníkmi smerom k prostate, cca 3 minúty. Masáž pôsobí uvoľňujúco na tkanivo a je dobrá na prekrvenie. Po cvičebnej masáži č. 4 prevádzajte masáž podľa okolností. 

 

Cvičebná masáž č.5: Špeciálny cvik pre zlepšenie erekcie a oddialenie ejakulácie

Každý muž si praje mať silnú a dokonalú erekciu, nad ktorou by mal 100% kontrolu, ktorú ocení hlavne jeho partnerka. Tak ako pri všetkých predošlých cvikoch aj tu je potrebná pevná vôľa, vytrvalosť v systematickom cvičení, odhodlanie niečo pre seba urobiť. 

Erekciu by mal dosiahnuť každý mladý, zdravý muž už pri samotnej myšlienke na sex – a samozrejme svojou vôľou by ju mal dostatočne ovládať. S pribúdajúcim vekom sa erekcia dosahuje čoraz ťažšie, a preto je posilňovanie vôle pri jej cvičení potrebné už v mladšom veku, aby vytrvalosť vydržala čo najdlhšie. 

Cvik je najlepšie absolvovať ráno hneď po prebudení. 

- Po prebudení ostaňte v polohe o ktorej viete, že sa vám v nej ľahko dosahuje erekcia ľahkými, zábavnými myšlienkami sa pokúste dosiahnuť erekciu. - Pokiaľ sa vám ťažko dosahuje erekcia len myšlienkami, môžete si pomôcť jemnou masážou, hladením, alebo poprosiť partnerku o spoluprácu. Ideálne je však, aby ste erekciu cvičili už pri samotnej myšlienke, lebo tak ste bližšie k ovládaniu svojej vôle. - Zoberte si obyčajný, suchý uterák a preveste si ho cez penis ako závažie. - Sťahujte a povoľujte v intervaloch 3 – 5 sekúnd ( každému ako vyhovuje, ani pri obyčajnom posilňovaní si hneď nedáte 30 sérií po 80 kg) tým si spevňujete svalstvo vášho penisu, cvik opakujte 10x. - Uvoľnenie erekcie dosiahnete ponorením penisu do studenej vody, kde dôjde k obrannej reakcii tela na prudkú zmenu teploty a odtoku krvi z penisu. - Po ochabnutí penisu sa pokúste o opätovnú erekciu, dbajte aby bola dostatočne silná .(Penis by mal udržať uterák, pokiaľ sa vám uterák, ako závažie  zdá ľahký, skúste si ho namočiť a tým zvýšite jeho váhu)  Týmto cvikom sa naučíte ovládať erekciu  vášho penisu a oddialite tým predčasnú ejakuláciu - rýchle vvrcholenie. V podstate všetky cviky pôsobia priaznivo aj na predčasnú ejakuláciu. Samotný cvik opakujte 5 krát.   

♣UPOZORNENIE: 

Dajte si pozor, aby ste to pri cvičení neprehnali, či už váhou alebo intenzitou, mohla by sa dostaviť bolesť pri močení. Každý má svoju mieru a každý by mal vedieť čo zvládne a čo je už naňho veľa. Radšej menej, ale častejšie. Možno sa vám bude zdať, že cvik neprináša sľúbené výsledky, ale to je len zdanie, nesmiete zabúdať, že len pevná vôľa, usilovnosť a trpezlivosť voforme zábavy je najistejšia cesta ako si jednoduchými cvikmi zlepšíte a predĺžite svoj sexuálny život


 

ZDRAVÉ SPERMIE 

 

Je možné ovplyvniť kvalitu spermií? Áno, je to možné a dokonca sa dá ovplyvniť aj ich pohyb, chuť, množstvo. 

Mužské telo si vytvára spermie bez prestania aj vo chvíľach sexuálnej abstinencie. Je to dané prírodou a genofondom, už na  živočíšnej úrovni, ktorá sa stará o zachovanie rodu. Telo totiž nerozoznáva či práve dnes máte na pláne sex, alebo až o týždeň po návrate zo služobnej cesty, alebo či vaša partnerka používa antikoncepciu, telo je inštinktívne pripravené kedykoľvek sa rozmnožovať. 

Kvalitu spermií ovplyvňuje váš životný štýl, ktorý vysoko vedie vaša životospráva, nesmieme zabúdať na ďalšie faktory akými sú fajčenie, požívanie nadmerného množstva alkoholu, drogy, životné prostredie, pohybová aktivita. Vaša strava by mala byť bohatá na základné mastné nenasýtené kyseliny (  ryby tuk, rastlinné oleje, klíčky ) dôležité sú vitamíny A, B, C ,E tiež zinok a horčík. Zinok, vitamíny C a E sú špecifické na celkovú kvalitu spermií a samotnej potencie

Zinok je  jeden zo základných prvkov pri tvorbe spermií a mužského hormónu aj keď sa v tele nachádza vo veľmi malom množstve. S pribúdajúcim vekom ho treba pravidelne dopĺňať. Zinok sa sústreďuje v mužských pohlavných žľazách a samotných spermiách. Doporučená denná dávke zinku pre dospelého muža je 12 – 15 miligramov, denná dávka by nemala presiahnuť 17 miligramov. Nadbytočný príjem môže spôsobiť, horúčku, chudokrvnosť, a poruchy trávenia. Najviac zinku obsahujú morské živočíchy ako garnáty, ustrice, kraby, raky ( v našich zemepisných polohách v rôznych konzervovaných, mrazených stavoch ). Akékoľvek mäso je bohaté na zinok, taktiež vajcia, syry a celozrnné potraviny. 

Pre správnu kvalitu spermií je dôležitá aj krv a cievy. Slabý prietok krvi ( skôrnatené cievy) ovplyvňuje mužskú potenciu, pretože je obmedzený prítok krvi do penisu a semenníkov, čo má za následok problém s tvorbou spermií a je tým ohrozovaná aj prostata. Treba dbať na telesnú formu a zdravé srdce a cievy. Neprejedať sa, prijať len toľko kalórií, koľko telo dokáže spáliť, dodržiavať pitný režim( 2-3L tekutín denne ) a pravidelne rozprúdiť krv v tele nejakou telesnou aktivitou, pri návrate z práce nepoužiť výťah, ale vybehnúť si na to svoje poschodie pešo, prebehnúť sa v sobotu v parku, zaradiť si do každodenného  programu  10 -15 minút cvičenia napr. jogu, alebo cviky 5 Tibeťanov, ktoré okrem fyzickej kondície navodzujú aj duševnú pohodu. 

Kompletný program Andrimax Man zahŕňa štvormesačnú dávku prírodného produktu Andrimax a pravidelné cvičenie podľa cvičebného manuálu Andrimax Man

Ilustračné video (informatívny charakter)

 


Zvýšenie príťažlivosti pomocou Feromónových perfémov MAGNETIFICO

FEROMONOVÉ VÔNE Z RADY MAGNETIFICO  - PARFÉMY PRE ZVÝŠENIE SEXUÁLNEJ PRÍŤAŽLIVOSTI, SEBAVEDOMIA A REŠPEKTU

Iste ste si už niekedy hovorili, čo robí niektoré ženy tak atraktívne a niektorých mužov tak charizmatických a sexy. Často za to môžu tzv. Feromóny, ktoré "vyžarujú". V živočíšnej ríši hrajú feromóny hlavnú úlohu pri výbere partnera a partnerky. Rovnako ako zvieratá používajú feromóny na získanie toho najvhodnejšieho partnera na párenie, tak ľudia veľmi silno reagujú na tzv. "Chémiu", pri výbere svojho náprotivku. Onú magickú "chémiu" môžeme definovať ako ľudské feromóny, ktoré majú silný vplyv na sexuálnu príťažlivosť, charizmu a sexappeal.

Feromónové vône z rady MAGNETIFICO sú unikátne a kvalitné parfumy navrhnuté na základe AT-SC-R formula, ktorá je poskladaná tak, aby razantne zvýšila sexuálnu príťažlivosť mužov a žien u opačného pohlavia, zvýšila im sebavedomie a pomohla získať rešpekt u mužov i žien.

 

produkty-pre-muzov_1

produkty-pre-zeny

 

Záznamy neboli nájdené...