Maca kombinácie

Maca je prastará bylina z Peruánskych Ánd. Maca, tiež známa ako Lepidium Meyenii, je rastlina, ktorá sa pestuje v náhorných plošinách stredného Peru. Maca je v Peru uctievaná už viac ako 2000 rokov ako zázračná bylina. Legenda hovorí, že bojovníci Inkov jedli Macu pred bojovou výpravou pre dosiahnutie sily a vytrvalosti. Španielsky dobyvatelia ju potom nazývali "sexuálnou rastlinou Inkov". Ženy v Južnej Amerike už celé tisícročia používajú Maca na podporu výdrže, predchádzanie únave a na znižovanie účinkov stresu na organizmus. Peruánske ženy začínajú používať Macu už od 3 rokov a zostávajú silné, plodné, produktívne a majú neuveriteľnú výdrž až do pokročilého veku. Maca tiež zvyšuje ženské libido a na dosiahnutie najlepších výsledkov sa má užívať denne.

Súčasné vedecké výskumy potvrdili výrazné účinky MACA na zlepšenie fyzickej a psychickej výkonnosti, predĺženie života a predovšetkým výrazný vplyv na reprodukčné zdravie mužov i žien.

 • Maca pôsobí proti mužskej impotencii a ženskej frigidite
 • Maca dlhodobo výrazne podporuje erekciu
 • Maca stimuluje sexuálne funkcie a zvyšuje libido
 • Klinické testy potvrdili pozitívny vplyv macy na potenciu, objem semena a pohyblivosť a počet spermií.
 • Neplodnosť (maca zvyšuje počet a pohyblivosť spermií).
 • Maca kladne pôsobí na prostatu.
 • Maca pôsobí proti duševnej vyčerpanosti, stresu, zvyšuje psychickú odolnosť, predlžuje život
 • Maca posilňuje a omladzuje organizmus, zmierňuje príznaky starnutia.
 • Maca podporuje rast svalovej hmoty. 100% -ne bezpečná bez vedľajších účinkov.

Najkvalitnejšia je PERUÁNSKA maca FRESH

Maca Fresh je oveľa účinnejšia ako ostatné druhy macy, ktoré sa bežne ponúkajú. Obyčajná maca je pripravovaná a mletá priamo po vysušení plodiny. Želatínovaná maca je pred sušením vyčistená od hlušiny a škrobu, aby bola zvýšená jej nutričná hodnota.

Maca fresh je maca pripravovaná len z čistej šťavy plodiny, takže jej účinok je 8 - 10-násobne vyšší oproti produktu obyčajná maca. Na 1kg Maca fresh v prášku je potreba až 19kg surovej plodiny. Vylisuje sa z nej šťava, ktorá sa nechá zmraziť, kvôli zachovaniu živín. Maca fresh je "kaviárom" medzi všetkými druhmi macy.

maca-koren

Užívanie a dávkovanie macA fresh

1 až 3 kapsule denne

Maca obsahuje: Bielkoviny, karbohydráty, tuky, vláknina, hlušina, streroly, kalórie, nerasty, vápnik, meď, železo, hliník, mangán, draslík, sodík, zinok, magnézium, fosfor, vitamíny, vitamín B-2, vitamín B-1, vitamín C, Niacín, aMINOKYSELINY, Alanine, Arginine, aspartic kys., Glutamic kys., Glycine, histidín, HO-Proline, izoleucín, Leucine, Lysine, Proline, sarcosine, serín a valín, treonín, phenylalanine, metionín

maca-capsule-in

kupit-button


Potvrdené účinky peruánskej rastliny MACA

 • Maca na zvýšenie energie. Už prví španielski bádatelia v južnej Amerike si všimli, že Maca napomáha zvyšovaniu plodnosti a má aj povzbudzujúci účinok. Od tej doby si udržovala reputáciu aj vďaka zvyšovaniu energie. Čo je ale zaujímavé, v porovnaní s čajom alebo kávou, Maca „netlačí“ na nadobličky. Toto zvyšovanie energie Macou je rovnomerné a trvalé. Viac sa dočítate v článku Užívanie Macy na zvýšenie energie. TIP: Maca fresh energy je produkt s kladným vplyvom na bdelosť, zvýšenie energie a vitality. Ako už z názvu vyplýva obsahuje mimo iného aj Macu. Maca na lepšiu vytrvalosť a atletickú výdrž. Tvrdí sa, že Inkskí bojovníci konzumovali Macu vždy pred bojom, aby si tak zlepšili zdatnosť. Nedávne štúdie dokázali, že Maca zvyšuje výdrž vo vytrvalostných pretekoch a pomáha budovať svalstvo. Sú aj užívatelia, ktorí sú profesionálni a polo-profesionálni atléti a doslova básnia o tom, ako Maca podporuje ich optimálny výkon. Maca peruánska vám pomôže aj k lepším športovým výkonom.

 • Maca proti syndrómu chronickej únavy. V rôznych individuálnych testoch preukázala Maca pozitívne výsledky aj na znižovanie príznakov syndrómu chronickej únavy.

 • Maca na zvýšenie libida a zlepšenie sexuálnych funkcií. Medzi pôvodnou peruánskou populáciou bola Maca tradične považovaná za silné afrodiziakum. Maca pôsobí na zvýšenie libida u mužov a žien. Jedna štúdia preukázala, že Maca môže pomôcť mužom prekonať erektilnú dysfunkciu.

 • Maca zvyšuje šancu otehotnieť. Najviac zdokumentovaným tradičným použitím Macy je na zvyšovanie plodnosti tak u ľudí ako aj u zvierat. Inkskí farmári ju používali už pred tisíc rokmi na zväčšenie ich statkov. Preukázalo sa, že Maca zvyšuje počet spermií a ich objem. Taktiež bolo preukázané, že Maca vyrovnáva ženský hormonálny systém a ovulačný cyklus. Tieto účinky môžu súvisieť aj s prítomnosťou aktívnych aromatických izotiokyanátov v Mace.

 • Maca upravuje hormonálnu rovnováhu. Maca obsahuje množstvo aminokyselín, ktoré sú stavebnými jednotkami hormónov. Výskum potvrdil, že pravidelná konzumácia Macy môže vyvažovať hormóny u mužov a rovnako aj u žien. Maca neobsahuje hormóny, ale stavebné jednotky z ktorých ich telo dokáže vyrobiť. Keďže hormóny ovplyvňujú množstvo aspektov zdravia, vyvážený a zdravý endokrinný systém môže viesť k mnohým zdravotným zlepšeniam.

 • Maca na liečbu depresie. Pravidelne konzumovaná Maca pozdvihuje emocionálnu náladu. Je to pravdepodobne vďaka pôsobeniu bohatej výživy vnútri koreňa, kombinovanej s jeho schopnosťou vyrovnávať hormóny a vďaka jedinečným zlúčeninám, ktoré sa nazývajú macamidy. Nedávno bolo v dvoch štúdiách preukázané, že Maca znižuje skóre v seba hodnotiacich škálach depresie a úzkosti.

 • Maca na zmiernenie úzkosti a stresu. Jedno z najzaujímavejších tradičných využití Macy je, že bola prídavkom špeciálnych čajov počas tanečných ceremoniálov, aby pomohla nabudiť a zároveň uvoľniť účastníkov. Posledné štúdie taktiež hovoria o tom, že pozitívne vplyvy Macy na náladu vedú k zníženiu seba vnímanej úzkosti a stresu. To robí Macu veľmi jedinečnou aj v tom zmysle, že zvyšuje energiu bez spôsobovania akéhokoľvek druhu stresu.

 • Maca na menopauzu. Jedným z najčastejších dôvodov užívania Macy peruánskej je to, že zmierňuje príznaky menopauzy. Veľa užívateliek zaznamenalo výrazné zníženie návalov tepla a nočného potenia práve po pravidelnom užívaní Maca prášku. To je vďaka úžasnej schopnosti Macy vyrovnávať hladinu hormónov.

 • Maca na zdravú myseľ a sústredenie. Vďaka schopnosti dodávať energiu a povzbudzujúcim účinkom, Maca taktiež podporuje zdravú myseľ ako aj schopnosť sústrediť sa. Keď máte viac práce v kancelárii alebo v sklade, dajte si extra dávku Macy. Dokážete sa tak lepšie sústrediť na prácu a zároveň jasne myslieť.

 • Maca pre lepšiu pamäť a ľahšie učenie. Experimentálne štúdie (v experimentálnych modeloch so zvieratami) potvrdzujú, že Maca má blahodárne účinky na učenie a pamäť. Maca je bezpečná pre deti aj dospelých a je výbornou súčasťou študentskej stravy.

 • Maca na zlepšenie krvného obehu. Jedna z najzaujímavejších vlastností Macy je, že viditeľne zlepšuje krvný obeh a tým znižuje anémiu a urýchľuje čas hojenia rán. Ľudia, ktorí sa liečia na krvný tlak, by sa mali pozorne sledovať, keď začnú konzumovať Macu, pretože tá im ho môže znížiť.

kupit-button


Hlavné dôvody prečo ŽENY konzumujú Macu:

 1. K poklesu symptómov menopauzy bol používaný Maca koreň v značnej miere ako hormón balancer (vyrovnávač) a výskum ukazuje, že to čo prispieva k tomuto účelu jej vysoká hustota živín a fytochemický obsah. Výskumníci hodnotiaci byliny na chudnutie poznamenali, že ženy užívajúce doplnok koreň maca zaznamenali zníženie mnoho z najčastejších príznakov menopauzy, ako sú návaly tepla, narušenie spánku, nočné potenie a depresie. Podobná štúdia zistila, ženy užívajúce koreň Maca teší z významnej úľavy od príznakov spojených s menopauzou.
 2. Zlepšuje sexuálne funkcie - ženská sexuálna dysfunkcia je závislá na mnohých faktoroch, pričom záleží od veku ženy, životného štýlu, a celkového zdravotného stavu. Hoci konvenčná medicína vytvorila farmaceutické prostriedky určené na zvýšenie sexuálnej túžby a uspokojenie žien, tieto produkty sa často spájajú s vedľajšími účinkami, ktoré môžu vytvárať viac problémov, ako pred užívaním. Jedna štúdia skúmala účinnosť Maci ako doplneku k náprave sexuálnej dysfunkcie u žien v dôsledku užívania SSRI, obyčajne-predpísané antidepresíva. Ženy v štúdii zaznamenali zlepšenie sexuálneho uspokojenia, keď sa užívala Maca v dennej dávke tri gramy na deň.
 3. Pôsobí afrodiziakálne. Výskum ukazuje, že ide o najistejšie afrodiziakum, niektoré štúdie ukazujú na pravidelné použitie Maci v spálni. Niet divu, že koreň Maca má povesť silného afrodiziaka už po stáročia. Kombinácia minerálov ako aj zinku, jódu, a esenciálnych mastných kyselín, vyvažuje Maca pohlavné hormóny a zlepšuje tiež náladu. S dobrou náladou a vyváženou hormonálnou hladinou, ide vzrušenie zvyčajne ľahšie dosiahnuť.
 4. Podporuje náladu. Výskum výživy ukazuje, že prírodné mastné kyseliny obsiahnuté v potravinách, vrátane koreňa Maky, sú nevyhnutné na podporu nálady a celkového zdravia mozgu. Dôkazy ochranného účinku Maca je pre mozog ukázali sľubné výsledky, výskumníci dúfajú, že čoskoro sa produkty s koreňom Maca stanú prirodzenou alternatívou ku kognitívnym stimulantom. Mastné kyseliny v maca koreni podporujú mozgové funkcie, ktoré sú zodpovedné za stabilizáciu analytických schopností, akými sú kognitívne funkcie a racionálne myslenie. Mnohí lekári zameraných na celostný wellness často odporúčajú omega-3 mastné kyseliny (aké sa nachádzajú v Maca ), ako prvý krok smerom k zmierneniu niektorých symptómov spojených s depresiou, úzkosťou a stresom.
 5. Podporuje plodnosť. Neplodnosť predstavuje čoraz väčší problém, ktorému čelia ženy aj muži, nie je divu, prečo sa toľko ľudí dnes obracia na prírodné alternatívy pre zlepšenie plodnosti. Doteraz výskum skúmal iba vplyv Maci na plodnosť u zvierat, z mnohých výskumov sa ukazujú veľmi sľubné výsledky. Štúdie podporujú, že Macu je možné použiť ako zosilňovač plodnosti, a to najmä pre ženy, má schopnosť zvyšovať sérové ​​luteinizačný hormón v hypofýze. Tento hormón je primárne spojený s plodnosťou, samozrejme okrem iných  dôležitých faktorov v tele. Z doterajších skúseností užívateľov (zákazníkov) mnohí potvrdzujú pozitívne účinky na plodnosť.
 6. Zvýšenie hustoty kostí. Udržiavanie hustoty kostí je častým problémom pre mnoho žien s postupujúcim vekom. Štúdie vplyvu Maci pri príznakoch menopauzy zistili, že zvyšuje dôležitá znaky spojená s hustotou kostí. To by mohlo byť užitočné pre ženy, ktoré majú rodinnú anamnézu osteoporózy, alebo pre tých, ktorí sa jednoducho snažia chrániť si zdravie kostí.
 7. Energetický budič. Maca je bohatá na vitamíny, minerálne látky, esenciálne mastné kyseliny a bielkoviny. Tieto živiny prirodzene podporujú energetickú hladinu a pomoc v zotavovaní sa zo zranení. Početné štúdie, ktoré hodnotili koreň Maca a jeho úlohu v atletickej výkonnosti sa zhodujú presne v týchto spomínaných účinkoch. Aj keď nie ste športovec, je rozumné zahrnúť Macu do svojho každodenného života. Je to vynikajúci spôsob, ako priviesť sviežosť a silu späť do svojho krokov.


Hlavné dôvody prečo MUŽI konzumujú Macu:

 1. Nárast energie
 2. Zvýšenie vytrvalosti
 3. Zvýšenie libida a prekonávanie erektilnej dysfunkcie
 4. Zlepšenie plodnosti
 5. Rast vlasov
 6. Zdravie prostaty
 7. Silné zuby a kosti
 8. Prevencia osteoporózy
 9. Zlepšenie sústredenia a zdravej mysle
 10. Podpora zdravia štítnej žľazy
 11. Liečba depresie

 

kupit-button

produkty-pre-muzov_1

produkty-pre-zeny

 

Najpredávanejšie

34
3513435
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • maca energia - maca - gaurana -kofein Novinka Tip 278/1 B
  Doplnok na zvýšenie energie Maca Fresh Energy - 90 kapsúl
  Skladom (468 ks)

  Štartér mozgu a výkonu. Tento unikátny produkt zostavený špeciálne pre ľudí, ktorí potrebujú zvýšiť mentálnu pozornosť, podporiť mozgovú činnosť a chcú dodať svojmu telu energiu. Vhodné pre študentov, manažérov, profesionálnych šoférov, ľudí pracujúcich pod mentálnou a psychickou záťažou. Účinok sa prejaví približne do 30 minút na 4-5 hodín.

  od 34 €
 • maca pre muzov - lepšia erekcia - prírodný produkt - larginin - tribulus - problemy s erekciou Novinka Tip 281/1 B
  Maca pre mužov - Maca Fresh Men - 90 kapsúl
  Skladom (452 ks)

  Sebaistý, pevný v postoji a keď je potrebné, je tvrdý ako skala. To robí chlapa správnym chlapom! Unikátny produkt zostavený špeciálne pre mužov, ktorí chcú zvýšiť svoj sexuálny výkon, mať silnejšiu erekciu, plodnosť, dodať svojmu telu energiu a urobiť niečo pre svoje intímne, psychické i fyzické zdravie a pohodu.hodnotenie_referencie_skusenosti

   

  od 34 €
 • maca - maca pre ženy - menopauza - menstruacia - pms 287/1 B
  Maca pre ženy - Maca Fresh Women - 90 kapsúl
  Skladom (396 ks)

  Pokojná rieka, sebavedomá a plná síl. To najlepšie charakterizuje svet vyrovnanej ženy. Unikátny produkt zostavený špeciálne pre tie ženy, ktoré chcú podporiť svoju sexualitu, fyzické a psychické zdravie, alebo chcú upokojiť hladinu nepriaznivých príznakov menopauzy. ENERGIA ženy v stálom prítoku živín a lásky   hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 34 €

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom