Esenciálne vône pre mužov

Vône tvoria neoddeliteľnú súčasť nášho života, či už si to uvedomujeme alebo nie. Dnes sa nám možno zdá, že ich úlohou je predovšetkým zvyšovať náš estetický pôžitok. Ak s esenciálnymi olejmi pracujete vedome, môžu vás podporiť vo vašich zámeroch. Môžu vám pomôcť so sústreďovaním sa pri štúdiu, či pri náročnom pracovnom výkone - ako to dokáže citrón, jazmín, levanduľa alebo mäta. Môžu vás naopak uvoľniť tak, aby ste sa lepšie ponorili do meditácie a rozjímania, čo dokáže benzoín, kadidlo či myrha. Oleje, ktoré sú známe ako afrodiziaká (muškátový oriešok, pačuli, ylang ylang, ruža, škoricový list) vás môžu príjemne naladiť na chvíle intimity. Iné, ako napr. kardamóm, koriander, majorán, pomaranč, rozmarín či zázvor vo vás povzbudia pocity radosti a optimizmu, keď vás prepadáva smútok a zlá nálada. Prezrite si našu ponuku esenciálnych olejov, masážnych sviečok ale aj parfémov pre mužov a ženy.

 

Najpredávanejšie

6
591659
Značky

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom

 • aroma difuzer favorit 300 thumbnail 1592483113 bewit difuzery difuzer aroma aromaterapie 172 Akcia Novinka Tip + Darček zdarma 570
  Aroma difuzér Bewit - Favorit

  Moderný ultrazvukový (ultrasonický) aróma difuzér s farebným LED podsvietením so siedmimi farbami, ktorý zároveň zvlhčuje a ionizuje vzduch.

  29 €
 • eros Akcia Novinka Tip + Darček zdarma 534
  Esenciálny olej Bewit - Eros

  NEŽNÁ LÁSKA ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV, 15 ML

  Zmes vybraných esencií EROS vás poteší svojou zmyselnou, exotickou arómou a afrodiziakálnymi účinkami, vytvárajúcich efekt silnej a náruživej túžby.

  Pôvodne: 55 €
  Ušetríte: 6 € (–11 %)

  49 €
 • fresh + Darček zdarma 561
  Esenciálny olej Bewit - Fresh

  (SÚSTREDENOSŤ) Citrusová aróma synergickej zmesi FRESH vo vás podporí schopnosť sústredenia, náklonnosti, komunikácie, sebavyjadrenia a empatie. ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV 15 ML

  29 €
 • I am Akcia Novinka Tip + Darček zdarma 564
  Esenciálny olej Bewit - I am

  Zmes esencií I AM vám poskytne inšpiráciu na ceste pochopenia seba samotného. Napomáha k znovuzískaniu stratenej rovnováhy, svojho stredu. Človek, ktorý pri nadväzovaní vzťahov, alebo hľadaní si pravého životného partnera vychádza zo svojho stredu má možnosť vybudovať vzťah na celý život. ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV, 15 ML

  59 €
 • bewit love Novinka + Darček zdarma 537
  Esenciálny olej Bewit - Love

  ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV, 15 ML

  Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v najvyššej CTEO kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojím synergickým pôsobením podporuje lásku a môže pomôcť pri ochrane pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho i vnútorného prostredia. Môže podporovať a harmonizovať na úrovni tela, mysle i ducha.

  41 €
 • Man no1 Novinka Tip + Darček zdarma 540
  Esenciálny olej Bewit - Man NO.1

  MUŽ Č.1 = OKÚZLUJÚCI MUŽ, DOTVÁRA OSOBNOSŤ PODPORENÍM SEBAVEDOMIA A VYZDVIHNUTÍM MUŽSKÝCH KVALÍT, ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV, 15 ML

  Parfum pre mužov. Doprajte si vôňu, ktorá pozdvihne vaše mužské kvality.

  39 €
 • Man pr Tip + Darček zdarma 543
  Esenciálny olej Bewit - Man PR

  MUŽ PR = ZRELÝ MUŽ, PODPORUJE PILIERE MUŽSKOSTI, ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV, 15 ML, Synergická zmes MAN PR je určená najmä zrelým mužom.

  39 €
 • partnership Novinka + Darček zdarma 558
  Esenciálny olej Bewit - Partnership

  PARTNERSHIP vyzdvihne vaše dobré stránky tak, aby ste svoje vzťahy prežívali s radosťou. Aby ste s ľahkosťou budovali nové partnerstvá, alebo stále hlbšie prenikali a harmonicky upevňovali vaše doterajšie vzťahy. ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV 15 ML

  39 €
 • Power Tip + Darček zdarma 555
  Esenciálny olej Bewit - Po-w-er

  Potrebujete povzbudiť svoju vnútornú silu? Siahnite po zmesi PO-W-ER. Posilňuje systémy tela, podporuje nabudenie sily, aktivity a energie.

  30 €
 • 39464 8 masazni svicka magnetifico enjoy it blackcurrant and kiwi 1 Novinka + Darček zdarma 728
  Masážna sviečka na telo Magnetifico - Enjoy it! - Blackcurrant and Kiwi
  Skladom

  Prémiová afrodiziakálna masážna sviečka Enjoy it! 70ml z radu MAGNETIFICO - Power of Pheromones s vôňou čiernych ríbezlí a kiwi. Vyživuje a hydratuje pokožku.

  19 €
 • 40268 masazni svicka magnetifico enjoy it coconut 1 Novinka Tip + Darček zdarma 734
  Masážna sviečka na telo Magnetifico - Enjoy it! - Coconut
  Skladom

  Prémiová afrodiziakálna masážna sviečka Enjoy it! z radu MAGNETIFICO - power of pheromones s vôňou exotického kokosu. 70 ml. Vyživuje a hydratuje pokožku.

  19 €
 • 40280 masazni svicka magnetifico enjoy it orange and cinnamon 1 Novinka Tip + Darček zdarma 740
  Masážna sviečka na telo Magnetifico - Enjoy it! - Orange and Cinnamon
  Skladom

  Prémiová afrodiziakálna masážna sviečka Enjoy it! z radu MAGNETIFICO - power of pheromones s vôňou pomaranča a škorice. 70 ml. Vyživuje a hydratuje pokožku.

  19 €
 • Masážní svíčka MAGNETIFICO Enjoy it! Sandalwood 1 Novinka Tip + Darček zdarma 743
  Masážna sviečka na telo Magnetifico - Enjoy it! - Sandalwood
  Skladom

  Prémiová afrodiziakálna masážna sviečka Enjoy it! z radu MAGNETIFICO - power of pheromones s vôňou santalového dreva. 70 ml. Vyživuje a hydratuje pokožku.

  19 €
 • Masážní svíčka MAGNETIFICO Enjoy it! Tropic sea salt 1 Novinka Tip + Darček zdarma 746
  Masážna sviečka na telo Magnetifico - Enjoy it! - Tropical Sea Salt
  Skladom

  Prémiová afrodiziakálna masážna sviečka Enjoy it! z radu MAGNETIFICO - power of pheromones s vôňou exotického ovocia a morskej soli. 70 ml. Vyživuje a hydratuje pokožku.

  19 €
 • okvetne listky ruzi inspiracia 5 Akcia Novinka + Darček zdarma 1070
  Okvetné lístky ruží v organžovom vrecúšku
  Skladom (75 ks)

  Látkové okvetné lístky ruží v krásnom organzovom vrecúšku. Vytvorte s nimi jedinečnú romantickú atmosféru. cca 100ks v balení.

  6 €
 • BEMINE ENIGMA man 2ml feromony pro muže Akcia Novinka Tip + Darček zdarma 855
  Parfum s feromónmi pre mužov Lovely Lovers - BeMine Destiny (2 ml vzorka)
  Skladom

  Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti na základe I-L-Molecules Formula s 20% koncentráciou vonných atraktantov. tzv. feromóny pre mužov.

  6 €
 • bemine enigma 2ml feromony pro muze Akcia Novinka Tip + Darček zdarma 858
  Parfum s feromónmi pre mužov Lovely Lovers - BeMine Enigma (2 ml vzorka)
  Skladom

  Pánsky parfum pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti na základe I-L-Molecules Formula s 35% koncentráciou vonných atraktantov. tzv. feromónov pre mužov.

  6 €

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom