Ženská ejakulácia

Nielen, že ženská ejakulácia existuje, ale môže ju zažit každá žena. Je to prirodzené a normálne a pomáha uvoľňovať napätie v oveľa väčšej miere, než "suchý" orgazmus.

Čo je to ženská ejakulácia?


Ženská ejakulácia je tekutina, ktorá je vypudzovaná z močového mechúra a zo Skeneho žliaz cez močovú trubicu, pričom Skeneho žľazy sú pokladané za príčinu ženskej ejakulácie. Sú umiestnené pod bodom G, a pretože ich má vraj každá žena inak veľké, niektoré dosahujú ženskú ejakuláciu ľahšie. Netreba si pliesť ženskú ejakuláciu s prirodzeným zvlčením vagíny, ktoré vylučujú pošvové steny.

Ako to vyzerá a ako je to s močom?


Ženský "ejakulát" je priehľadný a sladkastý a obyčajne ho býva mnoho. Obsahuje cukry a enzýmy, takže je zložením ľahko podobný spermiám. Pretože prechádza močovou trubicou, nemožno sa vyvarovať malému podielu moču. Ak však prahnete po poznávaní nepoznaného, ​​nemalo by vás to odradiť.

Dá sa zloženie a vôňa ovplyvniť?


Samozrejme dá. Iné je to v priebehu menštruačného cyklu, v období diéty a slabom pitnom režime. Podstata je rovnaká ako u mužov- ste proste to, čo jete.

Koľko toho žena môže vylúčiť?
Množstvo  je rôzne a úlohu to zohráva aj sexuálna skúsenosť. Lisa Longhofer, expertka na ženskú ejakuláciu: "Keď som sa prvýkrát takto urobila, bola som veľmi prekvapená, koľko toho bolo- takmer dva hrnčeky. Ovšem čo si tak pamätám a čo som počula, ženy zvyčajne môžu vylúčiť 1,5- 2 hrnčeky tekutiny počas ejakulácie. "

Mýty ohľadom ženskej ejakulácie.


V prvých diskusiách a záujmu o sex sa o ženskej ejakulácii nehovorilo, ako by neexistovala, čo je pravdepodobne dané tým, odkiaľ ejakulát vychádza. Neskôr sa hovorilo len o malom percente žien, ktoré ejakuláciu dosiahnu a ktoré sú na seba pyšné, jedny z mála, vyvolené atď. Vy už samozrejme viete, že to tak nie je.

Vďaka polohe Skeneho žliaz pod bodom G sa začalo hovoriť, že ejakulácie sú schopné len ženy, ktoré vedia, kde majú svoj bod G alebo tie, ktoré jeho stimuláciou dosiahnu orgazmus. Lisa Longhofer však tvrdí, že dosiahnuť ejakuláciuu je rovnako ťažké, ako dosiahnuť orgazmus a navyše, ejakulovať dokážete aj bez orgazmu.

Takže, ako na to?


Predovšetkým by ste mali dokonale poznať svoje telo, často masturbovať a dokázať sa sama priviesť k orgazmu. Pocit, že sa blížite k ejakulácii, je vraj rovnaký ako ten, že okamžite potrebuje čúrať. Chyták je však v tom, že rovnaký pocit sprevádza stimuláciu bodu G. Ak sa teda blížite k orgazmu a cítite potrebu, stiahnite pošvové svaly, zatlačte a ignorujte pocit čúraní. Ak sa vám to podarí, ženská ejakulácia sa vraj dostaví behom pár sekúnd.

 

Mohol by vás tiež zaujímať článok ako zvýšiť libido ženy.

 

A pár slov na záver?
Ak hľadáte v sexe nový cieľ a spestrenie, rozhodne skúšajte dosiahnuť ženskú ejakulácieu už len pre znásobenie pôžitku z orgazmu. Vraj ucítite nielen obrovskú úľavu, ale spojenie orgazmu a ejakulácie je jeden z najintenzívnejších zážitkov, ktoré žena vôbec môže zažiť.

 

Najpredávanejšie

20
2912029
Značky

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

 • Elixiroflove Akcia Novinka Tip EOF
  Elixir of love rozpustné afrodiziakum pre mužov aj ženy Teraz akcia 4 + 4 sáčky zdarma
  Skladom

  Silné afrodiziakum pre mužov i ženy, rýchle vstrebanie, razantný nástup, výťažky z najsilnejších afrodiziakálnych rastlín, ľahko rozpustné. Ideálne vtedy, k potrebujete poriadnu iskru na zapálenie vášne. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotneho ústavu. hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 20 €
 • Femmpasion Akcia Tip FEM01
  Femm Passion libido 60 kapsúl na zvýšenie libida
  Skladom

  Obľúbený produkt vyvinutý špeciálne pre ženy, ktoré túžia po zvýšení libida, hormonálnej rovnováhe, po ľahšom dosiahnutí orgazmu, intimnom zdraví ženy, dodaní energie. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu.hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 28 €
 • LibidoUP gel 150ml lubrikačný gél pre ľahký orgazmus Tip LIU02
  Libido UP GEL 150ml pre zvýšenie libida
  Skladom

  Intímny lubrikant pre zvýšenie libida u žien, väčší prežitok a ľahšie dosiahnutie orgazmu. Exkluzívny lubrikačný gél.

  Pôvodne: 30 €
  Ušetríte: 2 € (–7 %)

  28 €
 • LibidoUp spray 50ml intimný sprej pre ľahšie dosiahnutie orgazmu LIU01
  Libido UP Spray 50ml pre zvýšenie libida
  Skladom

  Intímny sprej pre zvýšenie libida u žien, väčší prežitok a ľahšie dosiahnutie orgazmu. Exkluzívny lubrikačný sprej pre diskrétne použitie.

  Pôvodne: 29 €
  Ušetríte: 3 € (–10 %)

  26 €
 • maca - maca pre ženy - menopauza - menstruacia - pms 287/1 B
  Maca - MACA FRESH WOMEN 90KAPSÚL
  Skladom

  Pokojná rieka, sebavedomá a plná síl. To najlepšie charakterizuje svet vyrovnanej ženy. Unikátny produkt zostavený špeciálne pre tie ženy, ktoré chcú podporiť svoju sexualitu, fyzické a psychické zdravie, alebo chcú upokojiť hladinu nepriaznivých príznakov menopauzy. ENERGIA ženy v stálom prítoku živín a lásky   hodnotenie_referencie_skusenosti


  Ušetríte: až 9 € (–10 %)

  od 29 €
 • SexUp Akcia Tip SUA01
  SexUP tekuté Afrodiziakum 5x25ml pre mužov a ženy
  Skladom

  Silné afrodiziakum pre mužov aj ženy, tekutá forma pre rýchle vstrebanie, výťažky z afrodiziakálnych rastlín v jednej fľaštičke. Certifkát bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu.hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 28 €
 • TightUP gel 150ml gel pre zúženie vagíny Tip TUPGEL
  Tight UP Gel 150ml zlepšuje pružnosť a pevnosť vagíny
  Skladom

  Jedinečný gél pre ľahšie dosiahnutie orgazmu. Efekt zúženia vagíny vďaka spevneniu a zlepšeniu pružnosti pošvy, čo vedie k zvýšeniu libida a k väčšej rozkoši.

  Pôvodne: 30 €
  Ušetríte: 2 € (–7 %)

  28 €

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Cookie nie sú sušienky. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.