Vážení zákazníci, Dovoľujeme si Vás informovať, ŽE EXPEDÍCIA A DORUČOVANIE ZÁSIELOK PREBIEHA BEZ ZMENY! ZÁSIELKY BY MALI byť doručované do 1-3 pracovných dní. ODPORÚČAME ZVOLIŤ platby pomocou platobnej karty, prípadne paypal, alebo bankovým prevodom, nakoľko platba v hotovosti nemusí byť vzhľadom k súčasným opatreniam všade akceptovateľná. ĎALEJ vás prosíme uprednostniť pri voľbe doručenie kuriérom (pred poštovým doručením) uvedomujeme si zodpovednosť a snažíme sa tak predchádzať zbytočným komplikáciám. Pri kuriérskej službe momentálne neposkytujeme možnosť dobierky, pre celoplošné obmedzenie používania hotovosti. DRŽTE SA priatelia, vždy v najťažších dobách je LÁSKA tým najsilnejším domovom, z ktorého sa po odoznení ťažkých chvíľ nádherne vylieta za novými možnosťami.

Ženská ejakulácia

Nielen, že ženská ejakulácia existuje, ale môže ju zažit každá žena. Je to prirodzené a normálne a pomáha uvoľňovať napätie v oveľa väčšej miere, než "suchý" orgazmus.

Čo je to ženská ejakulácia?


Ženská ejakulácia je tekutina, ktorá je vypudzovaná z močového mechúra a zo Skeneho žliaz cez močovú trubicu, pričom Skeneho žľazy sú pokladané za príčinu ženskej ejakulácie. Sú umiestnené pod bodom G, a pretože ich má vraj každá žena inak veľké, niektoré dosahujú ženskú ejakuláciu ľahšie. Netreba si pliesť ženskú ejakuláciu s prirodzeným zvlčením vagíny, ktoré vylučujú pošvové steny.

Ako to vyzerá a ako je to s močom?


Ženský "ejakulát" je priehľadný a sladkastý a obyčajne ho býva mnoho. Obsahuje cukry a enzýmy, takže je zložením ľahko podobný spermiám. Pretože prechádza močovou trubicou, nemožno sa vyvarovať malému podielu moču. Ak však prahnete po poznávaní nepoznaného, ​​nemalo by vás to odradiť.

Dá sa zloženie a vôňa ovplyvniť?


Samozrejme dá. Iné je to v priebehu menštruačného cyklu, v období diéty a slabom pitnom režime. Podstata je rovnaká ako u mužov- ste proste to, čo jete.

Koľko toho žena môže vylúčiť?
Množstvo  je rôzne a úlohu to zohráva aj sexuálna skúsenosť. Lisa Longhofer, expertka na ženskú ejakuláciu: "Keď som sa prvýkrát takto urobila, bola som veľmi prekvapená, koľko toho bolo- takmer dva hrnčeky. Ovšem čo si tak pamätám a čo som počula, ženy zvyčajne môžu vylúčiť 1,5- 2 hrnčeky tekutiny počas ejakulácie. "

Mýty ohľadom ženskej ejakulácie.


V prvých diskusiách a záujmu o sex sa o ženskej ejakulácii nehovorilo, ako by neexistovala, čo je pravdepodobne dané tým, odkiaľ ejakulát vychádza. Neskôr sa hovorilo len o malom percente žien, ktoré ejakuláciu dosiahnu a ktoré sú na seba pyšné, jedny z mála, vyvolené atď. Vy už samozrejme viete, že to tak nie je.

Vďaka polohe Skeneho žliaz pod bodom G sa začalo hovoriť, že ejakulácie sú schopné len ženy, ktoré vedia, kde majú svoj bod G alebo tie, ktoré jeho stimuláciou dosiahnu orgazmus. Lisa Longhofer však tvrdí, že dosiahnuť ejakuláciuu je rovnako ťažké, ako dosiahnuť orgazmus a navyše, ejakulovať dokážete aj bez orgazmu.

Takže, ako na to?


Predovšetkým by ste mali dokonale poznať svoje telo, často masturbovať a dokázať sa sama priviesť k orgazmu. Pocit, že sa blížite k ejakulácii, je vraj rovnaký ako ten, že okamžite potrebuje čúrať. Chyták je však v tom, že rovnaký pocit sprevádza stimuláciu bodu G. Ak sa teda blížite k orgazmu a cítite potrebu, stiahnite pošvové svaly, zatlačte a ignorujte pocit čúraní. Ak sa vám to podarí, ženská ejakulácia sa vraj dostaví behom pár sekúnd.

 

Mohol by vás tiež zaujímať článok ako zvýšiť libido ženy.

 

A pár slov na záver?
Ak hľadáte v sexe nový cieľ a spestrenie, rozhodne skúšajte dosiahnuť ženskú ejakulácieu už len pre znásobenie pôžitku z orgazmu. Vraj ucítite nielen obrovskú úľavu, ale spojenie orgazmu a ejakulácie je jeden z najintenzívnejších zážitkov, ktoré žena vôbec môže zažiť.

 

Najpredávanejšie

4
291429
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.