Ženská ejakulácia

Nielen, že ženská ejakulácia existuje, ale môže ju zažit každá žena. Je to prirodzené a normálne a pomáha uvoľňovať napätie v oveľa väčšej miere, než "suchý" orgazmus.

Čo je to ženská ejakulácia?


Ženská ejakulácia je tekutina, ktorá je vypudzovaná z močového mechúra a zo Skeneho žliaz cez močovú trubicu, pričom Skeneho žľazy sú pokladané za príčinu ženskej ejakulácie. Sú umiestnené pod bodom G, a pretože ich má vraj každá žena inak veľké, niektoré dosahujú ženskú ejakuláciu ľahšie. Netreba si pliesť ženskú ejakuláciu s prirodzeným zvlčením vagíny, ktoré vylučujú pošvové steny.

Ako to vyzerá a ako je to s močom?


Ženský "ejakulát" je priehľadný a sladkastý a obyčajne ho býva mnoho. Obsahuje cukry a enzýmy, takže je zložením ľahko podobný spermiám. Pretože prechádza močovou trubicou, nemožno sa vyvarovať malému podielu moču. Ak však prahnete po poznávaní nepoznaného, ​​nemalo by vás to odradiť.

Dá sa zloženie a vôňa ovplyvniť?


Samozrejme dá. Iné je to v priebehu menštruačného cyklu, v období diéty a slabom pitnom režime. Podstata je rovnaká ako u mužov- ste proste to, čo jete.

Koľko toho žena môže vylúčiť?
Množstvo  je rôzne a úlohu to zohráva aj sexuálna skúsenosť. Lisa Longhofer, expertka na ženskú ejakuláciu: "Keď som sa prvýkrát takto urobila, bola som veľmi prekvapená, koľko toho bolo- takmer dva hrnčeky. Ovšem čo si tak pamätám a čo som počula, ženy zvyčajne môžu vylúčiť 1,5- 2 hrnčeky tekutiny počas ejakulácie. "

Mýty ohľadom ženskej ejakulácie.


V prvých diskusiách a záujmu o sex sa o ženskej ejakulácii nehovorilo, ako by neexistovala, čo je pravdepodobne dané tým, odkiaľ ejakulát vychádza. Neskôr sa hovorilo len o malom percente žien, ktoré ejakuláciu dosiahnu a ktoré sú na seba pyšné, jedny z mála, vyvolené atď. Vy už samozrejme viete, že to tak nie je.

Vďaka polohe Skeneho žliaz pod bodom G sa začalo hovoriť, že ejakulácie sú schopné len ženy, ktoré vedia, kde majú svoj bod G alebo tie, ktoré jeho stimuláciou dosiahnu orgazmus. Lisa Longhofer však tvrdí, že dosiahnuť ejakuláciuu je rovnako ťažké, ako dosiahnuť orgazmus a navyše, ejakulovať dokážete aj bez orgazmu.

Takže, ako na to?


Predovšetkým by ste mali dokonale poznať svoje telo, často masturbovať a dokázať sa sama priviesť k orgazmu. Pocit, že sa blížite k ejakulácii, je vraj rovnaký ako ten, že okamžite potrebuje čúrať. Chyták je však v tom, že rovnaký pocit sprevádza stimuláciu bodu G. Ak sa teda blížite k orgazmu a cítite potrebu, stiahnite pošvové svaly, zatlačte a ignorujte pocit čúraní. Ak sa vám to podarí, ženská ejakulácia sa vraj dostaví behom pár sekúnd.

 

Mohol by vás tiež zaujímať článok ako zvýšiť libido ženy.

 

A pár slov na záver?
Ak hľadáte v sexe nový cieľ a spestrenie, rozhodne skúšajte dosiahnuť ženskú ejakulácieu už len pre znásobenie pôžitku z orgazmu. Vraj ucítite nielen obrovskú úľavu, ale spojenie orgazmu a ejakulácie je jeden z najintenzívnejších zážitkov, ktoré žena vôbec môže zažiť.

 

Najpredávanejšie

20
3412034
Značky

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

 • Elixiroflove Akcia Tip 70/1 B
  Afrodiziakum pre mužov aj ženy Valavani - Elixir of Love
  Skladom (473 ks)

  Silné afrodiziakum pre mužov i ženy, rýchle vstrebanie, razantný nástup, výťažky z najsilnejších afrodiziakálnych rastlín, ľahko rozpustné. Ideálne vtedy, k potrebujete poriadnu iskru na zapálenie vášne. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotneho ústavu. hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 20 €
 • Femmpasion Akcia Tip FEM01
  Doplnok na zvýšenie libida Valavani - Femm Passion Libido - 60 kapsúl
  Skladom (441 ks)

  Obľúbený produkt vyvinutý špeciálne pre ženy, ktoré túžia po zvýšení libida, hormonálnej rovnováhe, po ľahšom dosiahnutí orgazmu, intímnom zdraví ženy a hlavne dodaní energie. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu.hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 28 €
 • TightUP gel 150ml gel pre zúženie vagíny Tip TUPGEL
  Gél na lepšiu pružnosť a pevnosť vagíny Lovely Lovers - Tight UP - 150 ml
  Skladom (395 ks)

  Jedinečný gél pre ľahšie dosiahnutie orgazmu. Efekt zúženia vagíny vďaka spevneniu a zlepšeniu pružnosti pošvy, čo vedie k zvýšeniu libida a k väčšej rozkoši.

  Pôvodne: 30 €
  Ušetríte: 2 € (–6 %)

  28 €
 • LibidoUP gel 150ml lubrikačný gél pre ľahký orgazmus Tip LIU02
  Gél na zvýšenie libida Lovely Lovers - LibidoUp - 150ml
  Skladom (462 ks)

  Intímny lubrikant pre zvýšenie libida u žien, väčší prežitok a ľahšie dosiahnutie orgazmu. Exkluzívny lubrikačný gél.

  Pôvodne: 30 €
  Ušetríte: 2 € (–6 %)

  28 €
 • maca - maca pre ženy - menopauza - menstruacia - pms 287/1 B
  Maca pre ženy - Maca Fresh Women - 90 kapsúl
  Skladom (435 ks)

  Pokojná rieka, sebavedomá a plná síl. To najlepšie charakterizuje svet vyrovnanej ženy. Unikátny produkt zostavený špeciálne pre tie ženy, ktoré chcú podporiť svoju sexualitu, fyzické a psychické zdravie, alebo chcú upokojiť hladinu nepriaznivých príznakov menopauzy. ENERGIA ženy v stálom prítoku živín a lásky   hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 34 €
 • LibidoUp spray 50ml intimný sprej pre ľahšie dosiahnutie orgazmu LIU01
  Sprej na zvýšenie libida Lovely Lovers - LibidoUp - 50ml
  Skladom (40 ks)

  Intímny sprej pre zvýšenie libida u žien, väčší prežitok a ľahšie dosiahnutie orgazmu. Exkluzívny lubrikačný sprej pre diskrétne použitie.

  Pôvodne: 29 €
  Ušetríte: 3 € (–10 %)

  26 €
 • SexUp Akcia Tip SUA01
  Tekuté afrodiziakum pre mužov a ženy Valavani - SexUP - 5x25ml
  Skladom (362 ks)

  Silné afrodiziakum pre mužov aj ženy, tekutá forma pre rýchle vstrebanie, výťažky z afrodiziakálnych rastlín v jednej fľaštičke. Certifkát bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu.hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 28 €

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom