Guarana

Pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém

Stimulačné látky nachádzajúce sa v rastline pomáhajú nielen na povzbudenie, ale aj na zlepšenie stavu srdca a ciev. Ak máte príliš nízky tlak, môže vám Guarana pomôcť s jeho zvýšením. Má tiež stimulačné účinky na činnosť srdca a zlepšuje prekrvenie ciev a žíl a to vrátane tých periférnych.

Zvýšenie libida a zlepšenie potencie

Guarana je nielen všeobecný stimulant, ale aj prostriedok na zlepšenie sexuálneho života. Jedná sa o prírodné afrodiziakum, ktoré zvyšuje u mužov aj žien sexuálny apetít. Vďaka zlepšeniu prekrvenia pohlavnej sústavy a podpore stimulácii pohlavných hormónov je rastlina súčasťou aj niektorých tabliet napríklad na erekciu u mužov či na zvýšenie libida u žien. 

Podpora pre ženy

Ak ste žena a trápia vás problémy s menštruáciou, môže mať Guarana podporné účinky na normalizáciu tohto procesu. Pomáha napríklad pri bolestiach počas menštruácie a tlmí ich, no nielen na tie, tlmí všeobecne aj iné typy bolestí typických pre ženy, napríklad bolesť hlavy. Zároveň zvyšuje vašu vitalitu.

Podpora imunitného systému

Guarana pomáha podporovať imunitný systém a má viaceré účinky proti bežným ochoreniach spojeným s nedostatočnou obranyschopnosťou organizmu. Najmä vďaka vitamínu C má napríklad protizápalové účinky a znižuje horúčku. Pomáha aj na uvoľnenie dýchacích ciest, čo sa hodí pri respiračných problémoch. 

Podpora na chudnutie

Guarana má pozitívny vplyv aj na vylučovanie vody z tela a tiež na odbúravanie a spaľovanie tukov. Výsledkom môže byť zlepšenie účinnosti chudnutia, aj keď sama o sebe rastlina určite nie je žiadnym zázračným prostriedkom na schudnutie. Určite však prospieva pri kontrole hmotnosti a znížení nadváhy.

 

Najpredávanejšie

34
7813478
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • RX plus Akcia Novinka 647
  2+1 Doplnok na lepší sexuálny výkon RX Plus - 60 kapsúl
  Skladom (499 ks)

  Produkt vyvinutý pre mužov. Obsahuje prírodné extrakty s kladným vplyvom na lepší sexuálny výkon, výdrž, podporu erekcie, intímne zdravie muža a dodanie viac energie. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu.

  Pôvodne: 117 €
  Ušetríte: 39 € (–33 %)

  78 €
 • maca energia - maca - gaurana -kofein Novinka Tip 278/1 B
  Doplnok na zvýšenie energie Maca Fresh Energy - 90 kapsúl
  Skladom (472 ks)

  Štartér mozgu a výkonu. Tento unikátny produkt zostavený špeciálne pre ľudí, ktorí potrebujú zvýšiť mentálnu pozornosť, podporiť mozgovú činnosť a chcú dodať svojmu telu energiu. Vhodné pre študentov, manažérov, profesionálnych šoférov, ľudí pracujúcich pod mentálnou a psychickou záťažou. Účinok sa prejaví približne do 30 minút na 4-5 hodín.

  od 34 €
 • RXplus Akcia Novinka Tip RXP
  RX plus 60 kapsúl na lepší sexuálny výkon
  Skladom (486 ks)

  Unikátny výživový doplnok vyvinutý špeciálne pre mužov, ktorí chcú úplne iný level svojho intímneho zdravia, kvality erekcie a sexuálneho výkonu. Najsilnejšie zloženie - v jednej dennej dávke 1016 mg zmesi . RX PLUS je prírodný produkt, ktorý pomáhajú zvládať vysoké tempo dnešnej doby a v zdraví dosiahnuť úspech po všetkých smeroch.

  Zloženie staviame na najnovších vedeckých štúdiách a poznatkoch - základ produktu je tvorený čisto BIO prírodnými bylinnými extraktmi. Vďaka tomu garantujeme špičkový účinok každej kapsuly.  Obsahuje prírodné extrakty s kladným vplyvom na lepší sexuálny výkon, výdrž, podporu erekcie, intímne zdravie muža a dodanie viac energie. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu.

  od 39 €

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom