Guarana

Pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém

Stimulačné látky nachádzajúce sa v rastline pomáhajú nielen na povzbudenie, ale aj na zlepšenie stavu srdca a ciev. Ak máte príliš nízky tlak, môže vám Guarana pomôcť s jeho zvýšením. Má tiež stimulačné účinky na činnosť srdca a zlepšuje prekrvenie ciev a žíl a to vrátane tých periférnych.

Zvýšenie libida a zlepšenie potencie

Guarana je nielen všeobecný stimulant, ale aj prostriedok na zlepšenie sexuálneho života. Jedná sa o prírodné afrodiziakum, ktoré zvyšuje u mužov aj žien sexuálny apetít. Vďaka zlepšeniu prekrvenia pohlavnej sústavy a podpore stimulácii pohlavných hormónov je rastlina súčasťou aj niektorých tabliet napríklad na erekciu u mužov či na zvýšenie libida u žien. 

Podpora pre ženy

Ak ste žena a trápia vás problémy s menštruáciou, môže mať Guarana podporné účinky na normalizáciu tohto procesu. Pomáha napríklad pri bolestiach počas menštruácie a tlmí ich, no nielen na tie, tlmí všeobecne aj iné typy bolestí typických pre ženy, napríklad bolesť hlavy. Zároveň zvyšuje vašu vitalitu.

Podpora imunitného systému

Guarana pomáha podporovať imunitný systém a má viaceré účinky proti bežným ochoreniach spojeným s nedostatočnou obranyschopnosťou organizmu. Najmä vďaka vitamínu C má napríklad protizápalové účinky a znižuje horúčku. Pomáha aj na uvoľnenie dýchacích ciest, čo sa hodí pri respiračných problémoch. 

Podpora na chudnutie

Guarana má pozitívny vplyv aj na vylučovanie vody z tela a tiež na odbúravanie a spaľovanie tukov. Výsledkom môže byť zlepšenie účinnosti chudnutia, aj keď sama o sebe rastlina určite nie je žiadnym zázračným prostriedkom na schudnutie. Určite však prospieva pri kontrole hmotnosti a znížení nadváhy.

 

Najpredávanejšie

29
7812978
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • RX plus Akcia Novinka 647
  2+1 RX PLUS 60 KAPSÚL NA LEPŠÍ SEXUÁLNY VÝKON
  Skladom

  Produkt vyvinutý pre mužov. Obsahuje prírodné extrakty s kladným vplyvom na lepší sexuálny výkon, výdrž, podporu erekcie, intímne zdravie muža a dodanie viac energie. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu.

  Pôvodne: 117 €
  Ušetríte: 39 € (–33 %)

  78 €
 • maca energia - maca - gaurana -kofein Novinka Tip 278/1 B
  MACA FRESH ENERGY 90 KAPSÚL
  Skladom

  Štartér mozgu a výkonu. Tento unikátny produkt zostavený špeciálne pre ľudí, ktorí potrebujú zvýšiť mentálnu pozornosť, podporiť mozgovú činnosť a chcú dodať svojmu telu energiu. Vhodné pre študentov, manažérov, profesionálnych šoférov, ľudí pracujúcich pod mentálnou a psychickou záťažou. Maca Energy je doplnok stravy, zložený z 3 prírodných látok, ktoré napumpujú váš mozog. Vaše mozgové závity budú pracovať na maximum. Účinok sa prejaví približne do 30 minút na 4-5 hodín.

  Teraz už viete svoj čas využiť naplno. Sústredený a zameraný na svoj cieľ. BONUS: Maca Fresh Energy účinne zlepšuje intímne zdravie, podporuje sexualitu, zvyšuje libido a navodzuje psychickú pohodu a fyzické zdravie.

  hodnotenie_referencie_skusenosti


  Ušetríte: až 9 € (–10 %)

  od 29 €
 • RXplus Akcia Novinka Tip RXP
  RX plus 60 kapsúl na lepší sexuálny výkon
  Skladom

  Produkt vyvinutý pre mužov. Obsahuje prírodné extrakty s kladným vplyvom na lepší sexuálny výkon, výdrž, podporu erekcie, intímne zdravie muža a dodanie viac energie. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu.

  od 39 €

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.