Aniónové dámske vložky

Klasické dámske hygienické vložky často nemajú presne určené zložky, z ktorých sú vyrobené. Dráždia alebo dusia pokožku a intímna hygiena nedostáva zaslúženú starostlivosť. Pri silnejšom krvácaní sa musia, spolu s bežnými tampónmi, meniť častejšie. Aniónové vložky Genle Day z našej ponuky nedráždia pokožku a nevyvolávajú žiadne alergické reakcieSú vyrobené bez použitia chlóru a ich pH je neutrálne k pokožke. Ich jemný povrch je prispôsobený na každodenné použitie a zabezpečujú pohodlie nielen počas menštruačných dní. Aj počas silnejšieho krvácania zostáva vložka suchá. Jemná, ale účinná vrchná vrstva umožňuje rýchly prechod tekutiny a premieňa ju na želatínovú hmotu. Pocit bezpečia a pohodlia zabezpečuje anión, ktorý sa nachádza v nenápadnom pásiku. Ten pôsobením vlhka, tepla a trenia vytvára infračervené vlny. Vyžarovanie infračerveného tepla predstavuje populárnu metódu tepelnej terapie.

 

Najpredávanejšie

2
5125
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

 • eko intimnky Novinka Tip 671
  Aniónové absorpčné intímky Gentle Day®
  Do 5 pracovných dní (12 ks)

  Intímky GentleDay® FAR-IR ANION sú jediné ekologické a organické intímky s aniónovým pásikom. Vhodné na každodenné nosenie pri slabšom výtoku. Vrchná vrstva z bavlny nedráždi pokožku a prináša pocit pohodlia. Priedušné. Nedráždia pokožku a zaručujú pocit pohodlia.

  Absorpčné intímky Gentle Day® 20 ks v balení

  4,50 €
 • vyr 21denne 10 Novinka Tip 659
  Aniónové denné vložky Gentle Day®
  Do 5 pracovných dní (7 ks)

  Často mávate silnú a bolestivú menštruáciu? Trápi vás citlivosť, alergia alebo sa bojíte pretečenia či zápachu? Nemáte dostatočný pocit istoty a pohodlia? Obmedzuje vás to?Vieme, ako s tým možno zatočiť!

  Balenie obsahuje 10 ks vložiek dĺžky 24 cm s aniónovým pásikom obohateným o turmalín. Vložky dokážu vstrebať až 150 ml tekutiny a môžete ich používať každý deň.

  3,70 €
 • ekologicke vložky Novinka Tip 668
  Aniónové intímky Gentle Day® 30 ks
  Do 5 pracovných dní (11 ks)

  Intímky Gentle Day sú novou generáciou obľúbených aniónových intímiek, ktoré sú obohatené o aniónový pásik obsahujúci turmalín.Ten dokáže vplyvom vášho tela produkovať anióny (záporne nabité ióny kyslíka) a malé množstvo infračerveného svetlo (Far-IR), ktoré je ľudským okom neviditeľné a využíva sa pri svetelnej terapii.

  Balenie obsahuje 30 ks bavlnených aniónových intímiek s dĺžkou 15,5 cm, ktoré môžete používať bez obáv každý deň.

   

  4,50 €
 • ekologicke vlozky Akcia Tip 665
  Aniónové nočné vložky Gentle Day®
  Do 5 pracovných dní (19 ks)

  Chcete mať pokojný a neprerušovaný spánok počas vašej menštruácie, bez toho, aby ste sa museli báť pretečenia? Bez toho, aby ste v noci museli ísť na toaletu kontrolovať, či je všetko v poriadku?

  Balenie obsahuje 8 ks bavlnených aniónových vložiek dĺžky 29 cm na nočné použitie alebo počas silnej menštruácie.

  3,70 €
 • vyr 32Bambo obrusky Novinka Tip 695
  Bambusové obrúsky Gentle Day®
  Do 5 pracovných dní (2 ks)

  Bambusové intímne obrúsky sú vyrobené z veľmi jemnej a ekologickej bambusovej textílie, ktorá je biologicky ľahko rozložiteľná. Obrúsky sú vyrobené bez parfumov, chlóru, parabénov, alkoholu a laurethsulfátu sodného. tak, aby nedráždili vašu pokožku. Obrúsky obsahujú hydratačné a upokojujúce látky, ktorými sú extrakt z organického aloe vera a vitamínu E.

   

  2 €

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom