Feromóny

čisté, koncentrované Feromóny bez vône

Pheromone Essence sú čisté, neparfemované, extrémne koncentrované feromóny pre ženy a mužov, navrhnuté za účelom zaujatia opačného pohlavia, zvýšenie príťažlivosti, sexappealu, charizmy a získania rešpektu u ostatných žien či mužov. Výborný pomer ceny a kvality.

čo sú feromóny a ako pôsobia

O tom, že feromóny ovplivňujú sexuálnu príťažlivosť bolo napísané už mnoho vedeckých štúdií. Feromóny sú sami o sobe bez vône, sú vnímané špeciálnym orgánom v nose.

Určite ste si hovorili, prečo majú niektoré ženy úspech u toľkých mužov, keď nie sú príliš atraktívne alebo múdre, sú to práve ferormóny, ktoré pozdvihnú sexuálnu príťažlivosť.

Feromóny nielenže pozdvihnú vašu sexuálnu príťažlivosť, ale pomôžu Vám získať rešpekt u osôb rovnakého pohlavia. Pomôžu Vám pri pracovnom pohovore alebo obchodnej schôdzke.

ako feromóny Pheromone Essence používať

Obsah fľaštičky 7,5ml vystačí na týždne častého používania, pretože stačí aplikovať vždy 1-2 kvapky. Fľaštička obsahuje kvapkátko, s ktorým sa feromóny ľahko aplikujú na kožu, najlepšie na krk. Môžete ich používať samostatne alebo v kombinácií so svojím obľúbeným parfémom. Môžete ich tiež priamo priliať do svojho obľúbeného parfému. (max. do 100ml)

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

 

Najpredávanejšie

20
3912039
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Cookie nie sú sušienky. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.