Prípravky na väčší výstrek

Chcete mať väčší, silnejší výstrek, zdravšie spermie a lepší sexuálny výkon?

Vyskúšajte SEMMAX volume caps, účinný prípravok vyrobený v ČR, schválený UVZSR a taktiež notifikovaný na Ministerstve poľnohospodárstva ČR. Je 100% bezpečný. Jeho silné zloženie v dennej dávke sa zakladá na prírodných extraktoch!

vacsi-vystrek-a-zdravsie-spermie_1

Množstvo spermií rozhodne nemožno podceňovať. Muži sú samce a práve väčší výstrek pre nich môže znamenať veľa. Tento aspekt je navyše často dôležitý tiež pre ich partnerky, pretože ženy podľa sily výstreku hodnotia kvalitu sexuálneho výkonu, rovnako ako úroveň vzrušenia partnera. V neposlednom rade má vplyv aj na reprodukciu. Preto by malo aj vás zaujímať, ako zvýšiť množstvo a kvalitu semena…

 

Čo má vplyv na množstvo a zdravie spermií?

faktory, ktoré ovplyvňujú veľkosť výstreku a kvalitu spermií


 

Funkčnosť pohlavných orgánov

Zdravie a množstvo spermií ovplyvňuje celý rad vonkajších i vnútorných faktorov. V prvom rade pritom ide o samotnú funkčnosť príslušných orgánov, teda predovšetkým semenníkov, ale napríklad tiež nadobličiek.

Podstatná je predovšetkým tvorba testosterónu (mužského pohlavného hormónu), ktorý má okrem iného vplyv na spermatogenézu, čiže práve na tvorbu semena.Väčší výstrek je preto záležitosťou správnej funkčnosti celého pohlavného aparátu, hoci sa pochopiteľne nejedná o jediný faktor. 


Psychické a fyzické zdravie

Samozrejme, že kvalitnejšie a zdravšie spermie závisia aj od psychickej pohody a fyzickom zdraví. Žiaľ bohu, v súčasnej dobe plnej stresu, nedostatku pohybu a sedavých zamestnaní sa jedná o ďalšiu kľúčovú príčinu toho, prečo mnohí muži túžia po väčšom objeme spermií, pretože ho skrátka a dobre kvôli týmto a ďalším exogénnym vplyvom nemajú.

Preto je rozhodne potrebné, a to aj z hľadiska samotnej plodnosti, pracovať na svojom psychickom a fyzickom zdraví. Bez toho to jednoducho nepôjde. 


Strava a množstvo spermií

Ďalšia relevantná príčina, ktorá čiastočne súvisí s predchádzajúcim bodom. Vo vzťahu k uponáhľanej dobe totiž páni často fajčia, pijú veľa alkoholu či kávy alebo dokonca berú drogy a priamu súvislosť má koniec koncov aj nezdravé stravovanie.

Všetkých týchto faktorov je teda nutné sa vyvarovať, prípadne ich aspoň obmedziť. Navyše si je možné pomôcť aj s doplnkami stravy, ktorých možno v súčasnej dobe zohnať veľké množstvo. Niektoré z nich sú pritom skutočne veľmi účinné v tom, ako zväčšiť výstrek!

 


semmax_volume_caps

 

SEMMAX volume caps.

Jedným z veľmi účinných doplnkov stravy je prípravok Semmax volume caps, ktorý obsahuje látky, ktoré dokážu pomôcť k väčšiemu výstreku a zdravším spermiám . Tak napríklad zinok podporuje správnu funkciu pohlavných orgánov a podieľa sa aj na normálnej plodnosti a reprodukcii. Šafran siaty (Crocussativus) a selén zase pozitívne pôsobia na spermatogenézu a kvalitu spermií. Na fyzické a psychické zdravie má potom kladný vplyv maca. Účinných látok však Semmax obsahuje oveľa viac!

SEMMAX: český doplnok stravy od spoločnosti Valavani, ktorého zložky pôsobia veľmi pozitívne na spermatogenézu a psychickú a fyzickú pohodu, a teda aj na zdravie a množstvo spermií. Obsahuje pritom viac kvalitných látok (základ tvoria prírodné bylinné extrakty) ako konkurenčné produkty. Semmax volume caps je notifikovaný na ÚVZSR.

viac informácií v detaile produktu

 

Skúsenosti niektorých užívateľov*


Pomohol nám k dieťaťu

"Pokúšali sme sa s priateľkou o bábätko. Bohužiaľ pol roka bez úspechu. Skúšali sme rôzne babské rady, polohy atď ... až som začal pochybovať o svojej alebo jej plodnosti ... Začal som brať SEMMAX a do mesiaca bola v tom! Takže vďaka! "  Peter a Tereza

 

Konečne poriadná dávka

"Naozaj som spokojný. Moja mi vždy po sexe nadávala, že mám nejakú malú dávku, že som jej buď neverný, alebo že si to robím pri porne. Vybral som zatiaľ jedno balenie a tá moja je spokojná:-)"  Dávid

 

O 500% väčší výstrek

"Dlho som hľadal produkt pre väčší výstrek. Vybral som tri balenia SEMMAXU a množstvo spermií sa naozaj zvýšilo tak 5x. Teraz mám fakt pocit, že striekam ako pornoherec. Aj priateľka je nadšená! super ..."  Martin

 


VYBERAJTE LEN BEZPEČNÉ A PREVERENÉ PRODUKTY!

Prípravkov pre viac spermií možno aktuálne v online svete internetu nájsť pomerne veľké množstvo. Bohužiaľ, nie všetky sú účinné a navyše je možné niektoré z nich považovať dokonca za nebezpečné! Môžu totiž svojim užívateľom poškodiť zdravie. Jednotlivé produkty teda vyberajte obozretne!

Dôležitým prvkom, ako spoznať, či je daný prípravok zdravotne nezávadný, je schválenie od relevantných inštitúcií. Výrobok Semmax je riadne notifikovaný na ÚVZSR a navyše ide o doplnok stravy, pre ktorého používanie nie je nutný lekársky predpis. Pre mužov, ktorí túžia po väčšom výstreku, sa preto jedná o účinné a zároveň zdravotne nezávadné riešenie.


 

VeĽký a Silný výstrek. Prečo je pre muža podstatný?

Otázka, ako zväčšiť výstrek, trápi nejedného muža. Prečo? Dôvodov je hneď niekoľko. Predovšetkým je to dôkaz samotnej mužskosti . Netreba dodávať, že sexuálna výkonnosť je pre pánov celkovo enormne dôležitá. Zdravie a množstvo spermií navyše priamo súvisí s plodnosťou a reprodukciou . To znamená, že sa jedná o podstatný prvok tiež pre ich partnerky. Ak teda chcete zväčšiť výstrek, rozhodne neváhajte.

zobrazitclanok

 

*Napíšte nám aj vy svoje skúsenosti na info (zavináč) intimnenakupy.sk. Boli vybrané náhodné referencie, individuálne výsledky sa môžu líšiť. Záleží na celkovom psychickom a fyzickom stave človeka.

 

 

Najpredávanejšie

28
7612876
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • Semmax Akcia 650
  2+1 Doplnok na zväčšenie objemu spermií Semmax
  Skladom (492 ks)

  Pre mužov, ktorí túžia po väčšom objeme spermií, silnejšom výstreku a chcú mať zdravšie spermie. Obsahuje látky s kladným vplyvom na spermatogenézu. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu.hodnotenie_referencie_skusenosti

  Pôvodne: 114 €
  Ušetríte: 38 € (–33 %)

  76 €
 • spermie-prostata-objem-spermií Akcia Novinka Tip SEM01
  Doplnok na zväčšenie objemu spermií Semmax - 60 kapsúl
  Skladom (435 ks)

  Pre mužov, ktorí túžia po väčšom objeme spermií, silnejšom výstreku a chcú mať zdravšie spermie. Obsahuje látky s kladným vplyvom na spermatogenézu. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu.hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 38 €
 • Potency gel Tip POTGEL
  Gél na podporu erekcie Potency Gél - 150 ml
  Skladom (486 ks)

  Intímny lubrikačný gél s aktívnymi prírodnými látkami na podporu erekcie. Hodvábne hladký lubrikačný gél na báze vody, nezanecháva škvrny. hodnotenie_referencie_skusenosti

  Pôvodne: 30 €
  Ušetríte: 2 € (–6 %)

  28 €

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom