Prostata

V dnešnej dobe nie je ochorenie prostaty už len záležitosťou starších mužov, ochorieť môžete už i v mladom veku. Prvé známky zväčšenia prostaty sú viditeľné pod mikroskopom u niektorých tridsať ročných mužov. Ďalším štádiem je pohmatové zväčšenie prostaty. Šesťdesiat percent mužov po štyridsiatke má zväčšenú prostatu práve z neznalosti a zanedbania prevencie. A polovička z nich nepociťuje žiadné potiaže. Ale zväčšená prostata je načisto nenormálny stav, nie je žiadny dôvod, aby prostata v starobe zlyhala. Naopak normálne je sa o prostatu starať, tak aby zostala zdravá. K tomu slúží tantrajóga pre mužov, jelenie taositické cviky, ďalej bylinky a masáž prostaty.

Prostata riadi sexuálny život muža. Prostata je tvorena pädesiatimi drobnými žľazami a jemnou hladkou svalovinou. Prostata je uzavrená v pevnom obale. Nachádza sa na pánvovom dne, pod močovým mechúrom a obaľuje močovú trubicu. Predstavte si ju ako oriešok, ktorý sedí na pánvovom dne, na hrádzi. Jej hlavnou úlohou je tvorba ejakulátu.

Ejakulát je veľmi dôležitá tekutina, ktorá obsahujeveľké množstvo živín pre spermie a obsahuje taež prostaglandiny. Prostaglandiny totiž podporujú erekciu, a taktiež povoľujú krčok maternice, aby spermie mohly preniknúť do maternice a oplodniť ženu. Predstavte si ejakulát ako živný roztok, vďaka ktorému sú spermie schopné prežíť v nehostinnom prostredí. Prostata sa vyvíja u chlapca už v brušku matky, pri narodení váži zhruba päť gramov a u dospelého môže dvadsať gramov. V mladosti je veťká ako gaštan, ale ve starobe sa často zväčšuje a dosahuje veľkosti broskyne!!

Príznaky zväčšenej prostaty
Aké sú príznaky zväčšenej prostaty? Príznaky môžme pozorovať v dvoch oblastiach a to pri močení a pri milovaní.

Zväčšenie prostaty spôsobuje totiž spomalenie prúdu moču, pozdejšie i zadržovaniu moču, tým vzniká močová infekcia a poškodzujú sa obličky. Prvé príznaky problémov sú slabé močenie, prerušovaný prúd moču, chodenie na záchod v noci. Je to dané tým, že zväčšená prostata utlačuje močovou trubicu alebo dráždi močový mechúr tým, ako je zväčšená. Alebo dokonca zväčšená prostata tlačí na močový mechúř zospodu a vedie ku zmene nervovej regulácie.

Iné príznaky začínajúcich problémov s prostatou môžeme pozorovať v sexuálnom živote muža. Tak ako prostata stárne, ako sa znižuje jej funkcie, začínajú sa objavovať problémy s erekciou, ejakuláciou alebo dokonca impotencia. Za väčšinou problémov môžeme v menšej či väčšej miere najisť oslabenú alebo chorú prostatu.

 

Najpredávanejšie

29
6912969
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

 • Andrimax120 701/1
  Andrimax - Zdravá prostata
  Skladom

  Andrimax 120 kapsúl. Unikátny produkt pre mužov, ktorých zaujíma zväčšenie penisu, podpora erekcie, lepšia sexuálna výdrž, intímne zdravie muža a lepší výkon. Mnoho mužov rieši veľkosť penisu, kvalitu erekcie a sexuálny výkon. Veľkosť penisu je daná predovšetkým množstvom krvy, ktorá je schopná dostať sa do toporivých teliesok. Na kvalitu erekcie a sexuálny výkon má vpliv mnoho psychických i fyzických faktorov. Andrimax obsahuje zložky, ktoré majú kladný vplyv na mnoho z týchto vecí. Český produkt s certifikátom bezpečnosti Štátneho zdravotného ústavu.hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 52 €
 • Andrimax120 Akcia Tip ANX01
  Andrimax 120 kapsúl
  Skladom

  Andrimax 120 kapsúl. Unikátny produkt pre mužov, ktorých zaujíma zväčšenie penisu, podpora erekcie, lepšia sexuálna výdrž, intímne zdravie muža a lepší výkon. Mnoho mužov rieši veľkosť penisu, kvalitu erekcie a sexuálny výkon. Veľkosť penisu je daná predovšetkým množstvom krvi ktorá je schopná dostať sa do toporivých teliesok. Na kvalitu erekcie a sexuálny výkon má vplyv mnoho psychických i fyzických faktorov. Andrimax obsahuje zložky, ktoré majú kladný vplyv na mnoho z týchto vecí. Český produkt s certifikátom bezpečnosti Štátneho zdravotného ústavu.hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 52 €
 • Andri + Maxi Akcia Tip 305
  ANDRIMAX 120 KAPSÚL + MAXILONG GÉL 150ML
  Skladom

  Akčný balíček s produktom Andrimax 120 kapsúl a Maxilong gélom. Unikátny balíček produktov pre mužov, ktorých zaujíma zväčšenie penisu, podpora erekcie, lepšia sexuálna výdrž, intímne zdravie muža a lepší výkon. Mnoho mužov rieši veľkosť penisu, kvalitu erekcie a sexuálny výkon. Veľkosť penisu je daná predovšetkým množstvom krvi, ktorá je schopná dostať sa do toporivých teliesok. Na kvalitu erekcie a sexuálny výkon má vplyv mnoho psychických i fyzických faktorov. Andrimax obsahuje zložky, ktoré majú kladný vplyv na mnoho z týchto vecí. Český produkt s certifikátom bezpečnosti Štátneho zdravotného ústavu.hodnotenie_referencie_skusenosti

  Pôvodne: 80 €
  Ušetríte: 11 € (–14 %)

  69 €
 • maca pre muzov - lepšia erekcia - prírodný produkt - larginin - tribulus - problemy s erekciou Novinka Tip 281/1 B
  Maca - Maca Fresh Men 90 kapsúl
  Skladom

  Sebaistý, pevný v postoji a keď je potrebné, je tvrdý ako skala. To robí chlapa správnym chlapom! Unikátny produkt zostavený špeciálne pre mužov, ktorí chcú zvýšiť svoj sexuálny výkon, mať silnejšiu erekciu, plodnosť, dodať svojmu telu energiu a urobiť niečo pre svoje intímne, psychické i fyzické zdravie a pohodu.hodnotenie_referencie_skusenosti

   


  Ušetríte: až 9 € (–10 %)

  od 29 €
 • RXplus Akcia Novinka Tip RXP
  RX plus 60 kapsúl upgrade pre sexuálny výkon
  Skladom

  Unikátny výživový doplnok vyvinutý špeciálne pre mužov, ktorí chcú úplne iný level svojho intímneho zdravia, kvality erekcie a sexuálneho výkonu. Najsilnejšie zloženie - v jednej dennej dávke 1016 mg zmesi . RX PLUS je prírodný produkt, ktorý pomáhajú zvládať vysoké tempo dnešnej doby a v zdraví dosiahnuť úspech po všetkých smeroch.

  Zloženie staviame na najnovších vedeckých štúdiách a poznatkoch - základ produktu je tvorený čisto BIO prírodnými bylinnými extraktmi. Vďaka tomu garantujeme špičkový účinok každej kapsuly.  Obsahuje prírodné extrakty s kladným vplyvom na lepší sexuálny výkon, výdrž, podporu erekcie, intímne zdravie muža a dodanie viac energie. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu.

  od 39 €
 • spermie-prostata-objem-spermií Akcia Novinka Tip SEM01
  SEMMAX 60 kapsúl na zväčšenie objemu spermií
  Skladom

  Pre mužov, ktorí túžia po väčšom objeme spermií, silnejšom výstreku a chcú mať zdravšie spermie. Obsahuje látky s kladným vplyvom na spermatogenézu. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu.hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 38 €

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Cookie nie sú sušienky. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.