Maca pre ženy

Maca pre ženy je unikátny produkt zostavený špeciálne pre dámy, ktoré chcú podporiť svoju sexualitu, fyzické a psychické zdravie alebo chcú zmierniť nepriaznivé príznaky spojené s menopauzou. Rovnako vie pomôcť aj pri pocitoch vyčerpanosti, na rast vlasov a nechtov a pomáha udržiavať správnu funkciu močového systému. Základ tohto produktu je tvorený extraktom z Macy Fresh (Lepidium Meyenii) a je doplnený Lucernou (Medicago Sativa) a extraktom z Dioscorea Villosa. Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

 

Najpredávanejšie

34
3513435
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • maca energia - maca - gaurana -kofein Novinka Tip 278/1 B
  Doplnok na zvýšenie energie Maca Fresh Energy - 90 kapsúl
  Skladom (468 ks)

  Štartér mozgu a výkonu. Tento unikátny produkt zostavený špeciálne pre ľudí, ktorí potrebujú zvýšiť mentálnu pozornosť, podporiť mozgovú činnosť a chcú dodať svojmu telu energiu. Vhodné pre študentov, manažérov, profesionálnych šoférov, ľudí pracujúcich pod mentálnou a psychickou záťažou. Účinok sa prejaví približne do 30 minút na 4-5 hodín.

  od 34 €
 • maca - maca pre ženy - menopauza - menstruacia - pms 287/1 B
  Maca pre ženy - Maca Fresh Women - 90 kapsúl
  Skladom (396 ks)

  Pokojná rieka, sebavedomá a plná síl. To najlepšie charakterizuje svet vyrovnanej ženy. Unikátny produkt zostavený špeciálne pre tie ženy, ktoré chcú podporiť svoju sexualitu, fyzické a psychické zdravie, alebo chcú upokojiť hladinu nepriaznivých príznakov menopauzy. ENERGIA ženy v stálom prítoku živín a lásky   hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 34 €

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom