Tabletky na erekciu

Erektilná dysfunkcia (ED) je zaradená medzi najvážnejšie diagnózy týkajúce sa mužov v rámci sexuálnych problémov. Ochorenie straší nielen mužov vo vyššom veku, ako si to väčšina ľudí môže myslieť, ale v dnešnej dobe sa môže sa pokojne týkať aj mužov okolo 30 rokov. Porucha erekcie sprevádza mužov už od nepamäti a až doteraz sa len veľmi ťažko liečila.Je však potrebné poznamenať, že nie za každou poruchou erekcie, alebo slabou erekciou je hneď ED.

Prírodné produkty akým je napríklad Andrimax, ktorý  je kombinácia extraktov z tradičných bylín, vitamínov a dôležitých aminokyselín na prírodnej báze, môže byť vhodným doplnkom výživy určeným na predchádzanie problémami s erekciou, potenciou alebo prostatou.

Tabletky Andrimax obsahujú prírodné zložky kotvičník zemný (Tribulus Terrestris), maca peruánska, ženšen, pestrec mariánsky, L-arginín a ďalšie vitamíny, ktoré priaznivo vplývajú na pevnú a kvalitnú erekciu, zlepšenie výkonu a výdrže v posteli, udržanie optimálnej hladiny testosterónu, nabudenie libida a sexuálnej túžby.

Zinok prispieva k plodnosti, správnej reprodukčnej funkcii, k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

L-arginín prispieva k zlepšeniu zásobovania organizmu krvou, jemných kapilár pohlavných orgánov nevynímajúc, čím prispieva k pevnej erekcii. 

 andrimax-120_SK_certifikat

TABLETKY NA EREKCIU ANDRIMAX SÚ RIEŠENÍM PRE MUŽOV BEZ OHĽADU NA VEK

Ak hľadáte certifikované tabletky na erekciu, potenciu, sexuálnu výkonnosť, alebo oddialenie ejakulácie za adekvátnu cenu, vyskúšajte Andrimax. Produkty sú voľne dostupné online, nie je potrebná lekársky predpis a sú certifikované. Vhodné pre všetky vekové kategórie mužov, dokonca aj pre seniorov.

 

Najpredávanejšie

34
5213452
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

 • Andrimax24 Akcia Tip AND024
  Akcia 20 + 10 kapsúl na potenciu Andrimax 24
  Skladom (487 ks)

  Český produkt pre jednorázovú podporu potencie a sexuálneho výkonu. Doporučené dávkovanie 2 kapsule 30min. pred sexuálnou aktivitou. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu.

  od 34 €
 • Andrimax120 Akcia Tip ANX01
  Doplnok stravy Andrimax - 120 kapsúl
  Skladom (487 ks)

  Andrimax 120 kapsúl. Unikátny produkt pre mužov, ktorých zaujíma zväčšenie penisu, podpora erekcie, lepšia sexuálna výdrž, intímne zdravie muža a lepší výkon. Mnoho mužov rieši veľkosť penisu, kvalitu erekcie a sexuálny výkon. Veľkosť penisu je daná predovšetkým množstvom krvi ktorá je schopná dostať sa do toporivých teliesok. Na kvalitu erekcie a sexuálny výkon má vplyv mnoho psychických i fyzických faktorov. Andrimax obsahuje zložky, ktoré majú kladný vplyv na mnoho z týchto vecí. Český produkt s certifikátom bezpečnosti Štátneho zdravotného ústavu.hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 52 €
 • maca pre muzov - lepšia erekcia - prírodný produkt - larginin - tribulus - problemy s erekciou Novinka Tip 281/1 B
  Maca pre mužov - Maca Fresh Men - 90 kapsúl
  Skladom (475 ks)

  Sebaistý, pevný v postoji a keď je potrebné, je tvrdý ako skala. To robí chlapa správnym chlapom! Unikátny produkt zostavený špeciálne pre mužov, ktorí chcú zvýšiť svoj sexuálny výkon, mať silnejšiu erekciu, plodnosť, dodať svojmu telu energiu a urobiť niečo pre svoje intímne, psychické i fyzické zdravie a pohodu.hodnotenie_referencie_skusenosti

   

  od 34 €
 • RXplus Akcia Novinka Tip RXP
  RX plus 60 kapsúl na lepší sexuálny výkon
  Skladom (492 ks)

  Unikátny výživový doplnok vyvinutý špeciálne pre mužov, ktorí chcú úplne iný level svojho intímneho zdravia, kvality erekcie a sexuálneho výkonu. Najsilnejšie zloženie - v jednej dennej dávke 1016 mg zmesi . RX PLUS je prírodný produkt, ktorý pomáhajú zvládať vysoké tempo dnešnej doby a v zdraví dosiahnuť úspech po všetkých smeroch.

  Zloženie staviame na najnovších vedeckých štúdiách a poznatkoch - základ produktu je tvorený čisto BIO prírodnými bylinnými extraktmi. Vďaka tomu garantujeme špičkový účinok každej kapsuly.  Obsahuje prírodné extrakty s kladným vplyvom na lepší sexuálny výkon, výdrž, podporu erekcie, intímne zdravie muža a dodanie viac energie. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu.

  od 39 €

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom