10 zásadných vecí, ktoré majú muži radi v posteli

Chceli by ste potešiť svojho partnera romantickým milovaním pri svite sviečok, aróme vonných tyčiniek či romantickej hudbe? Pozor! Na mužov treba inak. Poradíme vám, ako si ho omotáte okolo prsta, aby ho sex s vami bavil deň čo deň.

1.      Muži majú radi, keď na všetko vidia

Teda pravý opak žien. Kým dámy to milujú vo svite mesiaca alebo pri sviečkach, muži by najradšej rozsvietili všetky svietidlá v interiéri, nech na vás dobre vidia. Nerobí im problém mať s vami sex kedykoľvek počas dňa, hoci vy to máte radšej po večernej sprche alebo hneď ráno. Muž sa vám pri sexe rád díva do očí, hodnotí mimiku vašej tváre, či sa vám niečo páči, alebo má radšej prestať a skúsiť na vás niečo iné. No nejde mu len o tvár. Rád sa zadíva aj tam nižšie. Ak je v miestnosti zrkadlo, obzrie sa v ňom, ako to vám dvom pri sexe skvelo ladí. Pokiaľ sa práve venujete jeho intímnym partiám, určite ocení, ak pritom môže zazerať na váš zadok či miesto, kde jeho penis pravdepodobne celé predstavenie zakončí.

2.      Keď to maže, ušetríte im robotu

Príliš dlhá predohra môže spôsobiť, že kým príde do tuhého, mužovi zvädne. Preto je dobré mať poruke nejaký osvedčený lubrikant, vďaka ktorému sa váš partner príliš nenarobí a môže ísť potom rovno na vec. Alternatívou k lubrikantom sú vlastné sliny, avšak koho baví si počas romantickej chvíľky pľuť na ruku? Samozrejme, pokiaľ sa žena prirodzene roztúži behom prvých pár minút, je to pre muža znamenie, že po ňom túži. Opäť máte bod!

čo-majú-muži-radi-v-posteli-intimne-nakupy-sk

3.      Radi skúšajú nové polohy

Stále vy hore a on dole či naopak? A čo tak vyskúšať nejaké nové polohy? Vnesie to do vášho vzťahu nový rozmer. Nechajte partnera, nech navrhne polohu, ktorú vždy chcel vyskúšať, alebo ho prekvapte sama. Ak nesledujete porno ani nemáte preštudovanú Kámasútru, jednoducho zapojte fantáziu a skúste niečo, čo doteraz tkvelo len vo vašich tajných predstavách.

4.      Nájdite si nové miesta na sex

Sú vám známe tie televízne scénky, kde to partneri robia v kuchyni na stole, pod vianočným stromčekom, v kufri auta, na toalete, vo vani či na pláži? Zaiste, posteľ či sedačka v obývačke sú pohodlné, ale muži majú naozaj radi, keď to nie je o stereotype, keď je vzťah vášnivý, má iskru a nápad. Najbližšie, keď pôjdete popri lese či poli, skúste partnerovi navrhnúť, aby ste si dali menšiu pauzičku. Sex kedykoľvek a kdekoľvek, to je sen mnohých mužov. Ak do toho vstúpi isté vzrušenie z toho, že by ste mohli byť prichytení, bude sex skutočne dobrodružstvom.

5.      Aspoň na pár minút vás chcú vidieť v sexi oblečení

Posledné, čo chcú muži pred sexom počuť, sú sťažnosti žien na to, ako vyzerajú. Miesto toho sa nahoďte do niečoho, čo je už na prvý pohľad výstredné. Sexi nohavičky, negližé alebo súpravy zvodných strihov a jemných materiálov, to je presne to, čo chce muž pred sexom s vami vidieť. Verte nám, nebude hodnotiť vašu postavu ani celulitídu. A úplne najradšej bude, ak to z vás bude môcť roztúžene strhnúť.

čo-muži-zbožňujú-v-posteli-intimne-nakupy-sk

6.      Choďte rovno na vec!

Bez rečí. Keď to idete roztočiť, muža nezaujíma, prečo ste sa pohádali s jeho mamou, a ani to, čo budete zajtra variť a nakupovať. Muž si takisto nepotrpí, aby ste sa mu hrali s ušným lalôčikom, dráždili mu bradavky či zbytočne dlho obchádzali jeho penis. Skrátka ho rovno zaň zdrapnite a umožnite mu radovať sa hneď od začiatku.

7.      Milovanie „na ostro“

Je to pravda odveká – muži kondómy neznášajú a radi idú do vás „holí“. Telo na telo, telo v tele. Žiadna gumená bariéra medzi vami. To im umožňuje precítiť mäkkosť pokožky, všetky zárezy i vašu vlhkosť. Navyše je dosť obťažujúce nasadzovať si kondóm práve vo chvíli, keď by už bol najradšej vo vás. Ak máte istotu, že ste v určité dni neplodná, dajte mužovi šancu zaskákať si bez prezervatívu. Alebo užívajte antikoncepciu. Penis bez bariéry si užijete zaiste obaja.

8.      Sú všetkými desiatimi za pekné výhľady

Keď zo seba zhodíte to sexi oblečenie, partner si rád prezrie, čo sa pod ním ukrýva. Najlepšie je, ak ste krásne hladká, voňavá, príp. pri holení používate zaujímavé šablóny. Zahoďte pri milovaní tričko! Muž chce vidieť vaše prsia a chce sa s nimi pomaznať. Oceníte to aj vy, pretože to spôsobí ešte väčšiu rozkoš pri sexe. Rozpustené vlasy, ktoré počas búrlivého spojenia skáču zo strany na stranu, či váš vypučený zadoček ho dostanú do kolien.

ako_zbaliť

9.      Chcú byť zvádzaní

Ležíte v posteli ako ryba na suchu a čakáte, či vás zvedie prvý? Prečo je to vždy na ňom? Ukážte mu, že oňho máte záujem! Spravte mu striptíz, doprajte mu erotickú masáž, telo na telo, či sa pred ním pohrajte sama so sebou. Muž vám to nikdy nepovie, ale zaiste ho to poteší. Veľké plus vo vzťahu je, ak o svojich túžbach dokážete otvorene diskutovať a povedať si, čo sa vám páči a čo nie.

10. Očakávajú od vás komplimenty a vzdychy

Základom toho, že vám to pri sexe zafunguje, je tiež váš obdiv voči partnerovi. Pochváľte jeho mužné telo, vôňu, stoporený penis, a nezabudnite šetriť pochvalou ani počas sexu. Veď viete, že najlahodnejšia pieseň v partnerových ušiach je vaše slastné áno či vzdychy plné vášne.