Libido: Femm Passion - keď vek nehrá žiadnu rolu

Na trhu s výživovými doplnkami sa čoraz častejšie stretávame s prípravkami, ktoré sú určené hlavne pre ženy. Fenomén, že doplnky na zlepšenie sexuálnych funkcií sú len pre mužov už dávno nie je považovaný za pravdu. Existuje veľa prípravkov, ktorých pôsobenie je „unisex“, pôsobí tak na mužov, ako aj na ženy. Prípravok Femm Passion je avšak špecializovaný len na ženskú klientelu. Prípravok, ktorý sa vám chystáme predstaviť je výsledkom dlhoročných vedeckých štúdií. Femm Passion kombinuje zázračné vlastnosti prírodných rastlinných látok a ich optimálneho pomeru. Prípravok prešiel kontrolou kvality a tá zaručuje, že jeho užívanie nie je spojené so žiadnym zdravotným rizikom a že jeho účinok je garantovaný. 

femm-passion-libido-capskupit-button

Spoločnosť sa pustila do výroby nového výživového produktu s jasným cieľom. Chceli vyrobiť prípravok, ktorý dokáže vyrovnať hormonálny disbalans (nerovnováhu) klientiek a zároveň zlepšiť sexuálne funkcie. Hlavným kritériom pre vznik výživového doplnku bol jeho prírodný charakter, cenová dostupnosť, vysoká kvalita a zaručené liečebné účinky. Vhodnou kombináciou viacerých extraktov prírodných zložiek vznikol prípravok, ktorý pôsobí na telesné aj duševné zdravie. Viaceré štúdie dokazujú, že na to, aby liek priniesol optimálny terapeutický účinok musí pôsobiť na dvoch úrovniach - na úrovni fyzického tela, orgánov a systémov, ale zároveň musí podporiť zdravý mentálny stav klientky. 

Prípravok dokázateľne zlepšuje činnosť ženských orgánov a tak podporuje ich funkciu. Pomáha pri problémoch s otehotnením, nepravidelnou menštruáciou, zmierňuje nepríjemné prejavy menopauzy, odďaľuje klimaktérium, pomáha predchádzať infekciám, zabraňuje predčasným prejavom starnutia organizmu, ničí oxidačný stres a tým bojuje aj proti vzniku rakoviny. Prípravok je navrhnutý tak, aby jeho užívanie neobmedzovalo klientku, práve naopak, aby bolo jeho užívanie bezproblémové a neprinášalo žiadne problémy. Preto výrobcovia zvolili formu jednej tabletky denne, ktorá dokonale pokrýva celú účinnú dávku, ktorá pri optimálnej dĺžke užívania vyvolá žiadané účinky. Výrobca garantuje dostavenie plných účinkov už po 3 mesiacoch od začiatku užívania len jednej tablety denne. Výsledky sú samozrejme prítomné už skôr, ale plný zdravotný benefit sa dostaví až po tom, ako telo dostane všetky potrebné látky a spustí sa ozdravný proces organizmu. 

pokles-libida

Tak ako pre muža, tak aj pre ženu je veľmi stresujúce, keď si už nemôže vychutnávať radosti života v plnej miere, ako keď bola mladá. Proces starnutia je prirodzený, ale prináša so sebou aj nepríjemné skúsenosti. Týkajú sa buď zdravia lebo súkromného milostného života. Nejedna naša klientka potvrdí, že po tom, ako začala užívať tabletky Femm passion sa jej vylepšil nielen zdravotný stav, ale aj sexuálny život, čo viedlo k zvýšeniu psychickej pohody a celkovému pocitu spokojnosti. Klientky uvádzajú, že prípravok im poskytuje zároveň aj upokojenie. Cítia sa viac „v pohode“, nepociťujú úzkosti, majú vyššiu toleranciu zvládania stresu, majú intenzívne pocitu prílevu energie a celkovo popisujú zlepšenie kvality svojho života. Klientky popisujú výrazné zmeny v ich sexuálnom živote. Zvýšilo sa im libido (sexuálna žiadostivosť), dokážu si viac vychutnať pohlavný styk. Popisujú, že sa im zároveň zlepšil vzťah s ich partnerom a dodalo to ich milostnému životu „novú šťavu“.

 produkty-pre-zeny