Libido: Zvýšenie ženského libida

Otázky intenzívneho sexuálneho zážitku už dávno nie sú len vecou mužov. Doteraz veľmi tabuizovaná téma sa konečne dostáva na povrch. Sex by mal byť vynikajúcim zážitkom pre oboch partnerov. Úprimne si však povedzme, že v dnešnej dobe plnej zhonu a stresu je veľmi ťažké udržiavať harmonický život. A práve vonkajšie okolnosti vo výraznej miere zasahujú do našej intímnej sféry. Práve stres vie byť veľkým „zabijakom“ intímneho života. Najhoršie je, že nie každý stres pociťujeme. Existuje stres, ktorý pôsobí len na podvedomej úrovni, neuvedomujeme si ho, avšak ochromuje naše mentálne, fyzické a sexuálne výkony.  

Ako sa teda brániť všetkým okolnostiam a vychutnať si plnohodnotný sex s partnerom? V dnešnom článku vám ponúkneme najznámejšie a najkvalitnejšie prípravky, ktoré podporujú libido (chuť na sex), zvyšujú intenzitu sexuálneho pôžitku a zároveň harmonizujú telo a dušu. Zo všetkého najdôležitejšie je zvoliť prípravok, ktorý podporuje činnosť organizmu a nemá nežiadúce účinky. Preto je vždy najlepšie voliť prípravky, ktoré sú postavené na prírodnej báze a sú certifikované.

 libido_zeny

Femm Passion Libido

Prvý z produktov, ktoré dokážu jednoducho a efektívne podporiť libido je Femm Passion. Hneď na úvod chceme podotknúť, že sa jedná o prípravok, ktorý je držiteľom Certifikátu bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu. Jedná sa o český prípravok, ktorý spĺňa všetky európske štandardy a vynikajúco plní svoju úlohu. Prípravok je schopný zvýšiť ženské libido, zvýšiť mieru pôžitku počas pohlavného styku, zmierniť príznaky menopauzy, optimalizovať hormonálnu sústavu a získať energiu. 

Existuje veľké množstvo príčin, ktoré dokážu zapríčiniť stratu chuti na sex a frigiditu. Problémom môže byť spomínaný stres, nedostatočné prekrvenie pohlavných orgánov, znížená citlivosť alebo napríklad aj únava. Na všetky zo spomínaných príčin pôsobí prípravok Femm Passion takmer okamžite. Prípravok upokojuje psychiku (zlepšuje psychické zdravie), prinavracia duševnú pohodu, zmierňuje stres, napätie a úzkosti, zabezpečuje správne fungovanie mikrocirkulácie krvného obehu, podporuje činnosť svalov, zabezpečuje dobrú náladu, detoxikuje organizmus, ochraňuje bunky pred oxidačným stresom, upravuje sexualitu, libido a plodnosť. A to sú len niektoré zo širokej palety účinkov, ktoré prináša Femm Passion Libido. 

femm-passion-libido-caps

Libido Up Gel

Libido Up Gel je lubrikant, ktorý zvyšuje pôžitok počas sexu, umožní ľahšie dosiahnutie orgazmu a zároveň zvýši libido žien. Gél je založený na vodnej báze, nezanecháva škvrny a zabraňuje podráždeniu a odreninám. Taktiež stimuluje prekrvenie intímnych partií, čo zabezpečí oveľa vyššiu citlivosť. Prípravok je určený pre všetky ženy, ktoré majú problém s dosiahnutím orgazmu, potrebujú väčšie zvlhčenie pre optimálny zážitok alebo ženy, ktoré chcú zvýšiť svoje libido. Má mierne hrejivý efekt, príjemnú vôňu a optimálne zloženie navrhnuté tak, aby dokázal zabezpečiť všetky vyššie uvedené funkcie bez porušenia celistvosti vnútorného prostredia organizmu. 

Libido_up

Maca Fresh Women

Tak ako Maca Fresh u mužov, tak u žien dokáže tento prípravok absolútne odpáliť sexuálne funkcie už po krátkom používaní. Jedná sa o výživový doplnok, ktorý harmonizuje organizmus, zabezpečuje jeho optimálnu funkciu, napomáha k zlepšeniu kvality života a v neposlednom rade priam magicky pôsobí na intímny život. Prináša do života oveľa viac energie, vzrušenia, vášne. Upokojuje myseľ, harmonizuje telo. Pôsobí aj na funkcie močového ústrojenstva, stimuluje imunitu, činnosť štítnej žľazy a hlavne harmonizuje hormonálny systém. Maca Fresh Women je prípravok vysokej kvality ako stvorený na zvýšenie libida, potencie, zvýšenie pravdepodobnosti otehotnenia a hlavne dokáže dodať vášeň tam, kde jej už veľa nezostalo.

maca-fresh-woman

 

produkty-pre-zeny