Afrodiziákálna sviečka Love me - Sandalwood

 
Novinka Zväčšiť
 

Unikátna afrodiziakálna vonná sviečka Love me - Sandalwood z radu Magnetifico - power of pheromones pre vytvorenie afrodiziakálnej, jedinečnej, intímnej a zvodnej atmosféry. 100% prírodný vosk, bavlnený knôt a luxusné balenie. Orientálna vôňa s prevahou santalového dreva.

Dostupnosť Skladom (494 ks)
Cena 12,50 € bez DPH
15 €    
Kód tovaru 984
Kategória Afrodiziakálne vonné sviečky
 

Detailný popis produktu


Afrodiziakálna vonná sviečka Love me z radu Magnetifico - power of pheromones pre vytvorenie jedinečnej, intímnej a zvodnej atmosféry.
Chcete vytvoriť afrodiziakálnu, jedinečnú, intímnu a pohodovú atmosféru pri romantickej večeri, predohre, intímnej masáži, milovaní alebo len tak pri pokojnom večeri po náročnom dni? Potom je unikátna afrodiziakálna sviečka Love me zo série Magnetifico - power of pheromones založená na Intensively intimate formula strong + pre Vás to pravé! Rozpútajte vášeň, poznaj nespútanú silu "feromónov" a nenechaj nič náhode! Vytvor správnu atmosféru pre zvádzanie ešte dnes!

Intensively intimate formula strong +


Ľudia pri výbere partnera podvedome reagujú na onú ​​povestnú "chémiu". Afrodiziakálne sviečky Love me zo série Magnetifico power of pheromones sú navrhnuté tak, aby sa špeciálne parfum uvoľňoval prirodzene v závislosti na okolitých teplotách miestnosti a to aj pri nehoriacej sviečke. Zosilnená Intensively Intimate formula strong + nenechá nič na náhodu, pôsobí podvedome na vaše zmysly a pomôže vám naladiť nezabudnuteľnú atmosféru nielen pri vašich intímnych chvíľach. Je navrhnutá tak, aby vám pomohla vytvoriť tú správnu afrodiziakálnu atmosféru pre zvádzanie, relaxáciu a milovanie.

Štýlový doplnok pre Váš interiér v luxusnom balení a 100% kvalite


Sviečky Love me sú vyrábané v Českej republike. Vďaka luxusnému dizajnu sa stanú štýlovým doplnkom pre váš interiér. Pre výrobu je použitý iba 100% prírodný vosk bez parafínu! Kvalitný 100% bavlnený knôt a ideálny priemer pohára zabezpečí optimálne horenie (pre najlepšie výsledky je dobré knôt pravidelne zastrihávať do výšky 1cm).afrodizikakální-svíčka-Love-me-Sandalwood-sk

Pre koho sú sviečky Love me z radu Magnetifico - power of pheromones určené?


Sviečky sú určené pre všetkých, ktorí chcú vytvoriť afrodiziakálnu, zvodnú, príjemnú, intímnu atmosféru vždy keď je potreba. Sú ideálnym doplnkom pri romantickej večeri, pri predohre, ako doplnok pre intímnu masáž, jednoducho kedykoľvek keď ho alebo ju chcete zviesť. Poslúži aj ako pomocník pre relaxáciu po náročnom dni. Vďaka luxusnému dizajnu môžu poslúžiť aj ako krásny darček alebo štýlový doplnok do vášho interiéru.

Rozpútaj vášeň a vytvor tú pravú atmosféru pre zvádzanie ešte dnes a nenechaj nič náhode!


Obsah pohára: 200ml
Hmotnosť náplne: 125g
Hlavné tóny vône: orientálna vôňa s prevahou santalového dreva

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: