Vedci zistili, prečo sú niektoré ženy a muži atraktívnejší a majú viac sexu!

Viete, prečo majú niektorí muži tie najkrajšie ženy, aj keď sami nie sú až tak veľmi príťažliví? A prečo sú niektoré ženy také úspešné u mužov, hoci vôbec nevyzerajú ako kráľovné krásy? Vedci zistili, že sexuálnu príťažlivosť ovplyvňujú takzvané feromóny, teda povestná chémia.

feromony-a-priťažlivosť-1

Ako chémia ovplyvňuje výber partnera


Samozrejme, na úspech mužov u žien vplýva veľa faktorov a naopak. Patrí medzi ne vzhľad, postava, spoločenské postavenie, sexuálna zdatnosť, charizma a ďalšie. Ako sa však už mnohokrát ukázalo, najdôležitejším faktorom a pomyselným jazýčkom na váhach, ktorý rozhoduje je príslovečná chémia! Ak teda postavíme do radu 10 mužov, ktorí sú rovnako fyzicky príťažliví a majú rovnaké spoločenské postavenie, najväčší úspech u žien bude mať ten, ktorý vyžaruje najviac feromónov! To je príroda.

feromony skúsenosti

Čo sú feromóny a ako ovplyvňujú sexuálnu príťažlivosť


Feromóny možno definovať ako látky vylučované alebo vyžarované človekom, ktoré majú silný vplyv na sexuálne podvedomie opačného pohlavia. V živočíšnej ríši sú feromóny, ktoré zvieratá vylučujú, hlavným a jediným faktorom pri výbere partnera. Podobne je to aj u ľudí. V dnešnej dobe existuje mnoho faktorov, ktoré môžu zvýšiť našu príťažlivosť pre druhé pohlavie - dobrá práca, dokonalá postava, spoločenské postavenie atď., ale podvedome stále kladieme veľký dôraz na tú "chémiu".

feromony-a-sexuálna-príťažlivosť

Čo robiť, ak sa vám nedarí s druhým pohlavím?


Vedci a špecializované spoločnosti investujú milióny dolárov a zameriavajú sa práve na túto otázku, pričom vyrábajú množstvo produktov s feromónmi na zvýšenie sexuálnej príťažlivosti pre opačné pohlavie, zvýšenie sebavedomia a získanie rešpektu zo strany osôb rovnakého pohlavia. Na trhu sú rôzne feromónové parfémy pre mužov alebo feromóny pre ženy, koncentrované feromóny alebo rôzne feromónové sprchové gély. Obľúbené sú aj feromónové sviečky. Úspech však závisí od kvality výrobku, preto si starostlivo vyberajte a nebojte sa priplatiť si za kvalitu. Nedávno bol na trh uvedený jedinečný rad MAGNETIFICO - sila feromónov, ktorý spája najnovšie poznatky biochémie s vôňou popredných svetových parfumov.

feromony-magnetifico1

Testovali sme feromónové produkty!


V minulosti sa uskutočnilo nespočetné množstvo testov o tom, ako môžu feromóny ovplyvniť sexuálnu príťažlivosť. Napríklad zaujímavý test na jednej z českých televíznych staníc zahŕňal troch mužov (identické trojice), ktorí boli zamknutí v troch miestnostiach. Jednu z nich postriekali feromónmi a ženy so zaviazanými očami postupne vošli do každej miestnosti a mali si vybrať, kde sa cítia najpríjemnejšie, a výsledok? 80 % z nich si vybralo miestnosť s mužom s feromónmi!

Čoraz obľúbenejšie sú aj afrodiziakálne sviečky na vytvorenie intímnej a zvodnej atmosféry a jedinečné masážne sviečky z radu MAGNETIFICO - sila feromónov.

vonné-afrodiziakálne-sviečky

Feromóny tiež pomáhajú pri obchodných stretnutiach, pohovoroch, v škole


Feromóny vám môžu pomôcť aj pri obchodných stretnutiach, pretože budete pôsobiť sebavedomo a vzbudzovať rešpekt u mužov aj žien. Môžu vám pomôcť pri pracovných pohovoroch, školských skúškach, jednoducho získate konkurenčnú výhodu. Ľudia, ktorí ich vyskúšali, už bez nich zvyčajne nechcú vyjsť z domu! Vyberte si zo širokej ponuky feromónových produktov.

esencialne-voneferomony