Prekvapivé odhalenie o sexuálnej príťažlivosti

feromony-panske-in-2

Feromóny ovplyvňujú sexuálnu príťažlivosť viac, než si myslíte!

Viete, prečo niektorí muži majú tie najkrajšie ženy, aj keď nie sú sami príliš atraktívne? A prečo niektoré ženy majú tých úspech u mužov, hoci sa ani zďaleka nepodobajú kráľovnám krásy?


Úspech mužov u žien a naopak ovplyvňuje veľa faktorov. Patrí medzi ne vzhľad, postava, spoločenské postavenie, sexuálna zdatnosť a ďalšie. Avšak, ako bolo už mnohokrát dokázané, ten najdôležitejší faktor je ona povestná chémia.

Čo sú feromóny a ako ovplyvní sexuálna príťažlivosť


Feromóny môžeme definovať ako látky, ktoré človek vylučuje či vyžaruje a majú silný vplyv na sexuálne podvedomie opačného pohlavia. V živočíšnej ríši sú feromóny, ktoré zvieratá vylučujú, hlavným faktorom ovplyvňujúcim ich sexuálny výber partnera. Podobne je to u ľudí, ktorí podvedome stále kladú silný dôraz na onú ​​"chémiu".

feromony-damske-in

Pomôžu vám nielen na rande, ale aj na pohovore alebo obchodnom rokovaní

Vedci a špecializované firmy investujú milióny dolárov a zameriavajú sa práve na túto otázku. Vyrábajú veľa produktov, ktoré majú zvýšiť sexuálnu príťažlivosť pre opačné pohlavie, navýšiť sebavedomie a získať rešpekt u osôb rovnakého pohlavia.

Nedávno prišla na trh unikátnu rad Magnetifico - power of pheromones, ktorá v sebe skĺbia najnovšie poznatky z biochémie s vôňou popredných svetových parfumov.

22

Feromóny pre mužov i ženy z radu Magnetifico - power of pheromones patrí medzi to najlepšie, čo môžete na trhu kúpiť

Testovali sme feromónové produkty!


V minulosti prebehlo nespočetné množstvo testov, ako feromóny môžu ovplyvňovať sexuálnu príťažlivosť. Zaujímavý bol test na jednej z českých televízií, kedy boli do troch miestností zavretí traja muži (jednovaječné trojičky). Jeden z nich bol nastriekaný feromóny a ženy so zaviazanými očami postupne chodili do jednotlivých miestností a mali si vybrať, kde im je najpríjemnejšie. A výsledok? 80% z nich si vybralo miestnosť s mužom, ktorý mal na sebe aplikovanej feromóny!

Pomôžu aj pri obchodných rokovaniach, pohovoroch, v škole


Feromóny vám môžu pomôcť aj na obchodnom rokovaní, lebo budete pôsobiť ako sebavedomí ľudia a budete budiť rešpekt ako u mužov, tak u žien. Môžu vám pomôcť na pracovnom pohovore alebo pri skúškach v škole. Ľudia, ktorí ich vyskúšali, už väčšinou nechcú vyjsť z domu bez nich!

 

Masážní svíčka MAGNETIFICO Enjoy it! - Tropic sea salt 9

Vyskúšajte horúcu novinku v podobe masážnej sviečky Enjoy it!

Novinka! Afrodiziakálne masážne a vonné sviečky


Chcete navodiť intímnu atmosféru pri romantickej večeri alebo len vytvoriť príjemnú atmosféru po náročnom dni? Potom vyskúšajte vonné afrodiziakálne sviečky Magnetifico a alebo vyskúšajte novinku, a to masážne sviečky Enjoy it! a doprajte partnerovi nezabudnuteľný zážitok z jedinečnej intímne masáže!

Viac informácií o týchto sviečkach s možnosťou nákupu nájdete tu.

Mohlo by vás tiež zaujímať


Väčšie a pevnejšie poprsie aj bez plastickej operácie.

Ako podporiť erekciu a výkon bezpečnými produkty?

Ako predĺžiť intímnu výdrž. Alebo keď 5 minút nestačí.