Parfum s feromónmi pre mužov Lovely Lovers - BeMINE - 100ml

 
Novinka Zväčšiť
 

Feromóny pre mužov. Parfum pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti, charizmi a sexappealu od značky Lovely Lovers.

Dostupnosť Skladom (452 ks)
Bežná cena 55 €
Cena 40,83 € bez DPH
49 €    
Kód tovaru BPM100
Kategória Parfémy s feromónmi pre mužov
 

Pánsky parfum s feromónmi

ParfUm vytvorený vo Francúzsku

Originálny buket pánskej vône vznikol vo Francúzsku vďaka skúsenostiam značky LOVELY LOVERS. V dôsledku výskumu a testov 237 pachových atraktantov v rôznych kompozíciách boli vybrané tie, ktoré najviac zapôsobili na opačné pohlavie. Najvyššia koncentrácia a kvalita zložiek použitých pri tvorbe tejto drevito-korenisto-kvetinovej kompozície umožňuje vytvoriť auru zvodca plnú mužských vibrácií, elegancie a sviežosti.


Potvrdením najvyššej kvality a spokojnosti sú získané ocenenia: vavrín SPOTREBITEĽOV Objav roka a víťazstvo v súťaži ZLATÁ sedmička kozmetickej brandže.

nezostane nepovšimnutÝ

Muž, ktorý je "odetý" do týchto parfumov, neprejde bez toho, aby nebol povšimnutý. To Vám môžeme zaručiť! Postupne sa uvoľňujúce parfumy s feromónmi uľahčujú vytvorenie pozitívneho prvého dojmu. Zvýrazňujú osobnostné rysy muža typu alfa. Nadväzovanie prvého kontaktu a udržiavanie vzťahu bude oveľa jednoduchšie vďaka zvýšenému záujmu žien.

Ako feromóny pôsobia? Jedná sa o prírodné látky, ktoré neviditeľným spôsobom ovplyvňujú podvedomie prostredníctvom zmysle čuchu:

  • zvyšujú záujem u žien tým, že je podnecujú a sústreďujú ich pozornosť na muža
  • vytvára auru alfa muža *

 

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

 

POZNÁMKA: Vhodne zvolené proporcie v kompozícii pachových atraktantov dodatočne umocňujú efektivitu feromónov, ktoré vytvára každý z nás. Tento proces je veľmi dobre viditeľný vo svete zvierat, my však môžeme vďaka modernej technológii využívať tieto poznatky každý deň.

 

AKÁ JE VÔŇA ALFA MUŽOV?

Podľa toho, či vôňu opisuje muž alebo žena, môžu byť tóny vône LL BeMINE eau de parfum MAN vnímané mierne odlišne. Spoločným hlavným rysom tejto vône je však (nezávisle na pohlaví posudzujúcej osoby) jej výrazne mužská aura spojená s vibrujúcim drevito-korenistým charakterom sviežosti, ktorá sa výnimočným spôsobom nesie za nositeľom a dáva o sebe poznať na každom kroku. Silný začiatok sa vyznačuje neobvyklou sviežosťou vďaka rozmarínu v kombinácii so zelenými listami pomaranča a levanduľou. Keď sa vôňa usadí na pokožke, odhalí svoje zelené a korenisté srdce vďaka galbanu, kvetom pakostu a bylinnej sviežosti šalvie muškátovej. Dopĺňa to mimoriadne zmyselný základ spájajúci v sebe hĺbku santalového dreva s vetiverom zakončený dubovým machom. Rýchly test vykonaný na zápästí to neodhalí. Preto, aby sme dobre poznali a plne pocítili túto vôňu, musíme ju chvíľu "ponosit", aby sa uvoľnili všetky jej frakcie.

HLAVA: rozmarín, levanduľa, pomarančový list
SRDCE: galbanum, šalvia muškátová, pakost
ZÁKLAD : santalové drevo, labdanum, dubový mach, vetiver, céder

 

STABILITA PROJEKCIE

Parfumy LL BeMINE 100ml MAN sa vďaka obsahu maximálneho množstva pachových atraktantov povolených IFRA ( International Fragrance Association ) vyznačujú dokonalou projekciou rafinovaných tónov vôňou a predovšetkým niekoľkohodinovou stálosťou. V skratke povedané: nemôže existovať silnejší legálny produkt s takým zložením! Postrehnuteľná najvyššia kvalita zložiek aj samotnej kompozície vytvára mužskú auru, ktorá sa rozprestiera okolo užívateľa a zvýrazňuje jeho eleganciu a úroveň.

 

PRE KOHO?

LL BeMINE eau de parfum MAN sú parfémy s feromónmi pre každého muža, ktorý chce vedome využívať ich účinky. Rozlišujeme 4 hlavné ciele, ktorých dosiahnutie bude ľahšie:

1) ATRAKTIVITA a FLIRT

vďaka pôsobeniu na podvedomie žien sa stanete v ich očiach oveľa atraktívnejší, čo znásobí vašu šancu na úspech pri zvádzaní!

   

2) osobné kontakty

pachové atraktanty majú vplyv na náklonnosť ľudí, s ktorými sa zdržiavate. Uľahčuje to každodenné spoločenské a pracovné kontakty.

   

3) EFEKT V PRÁCI

po aplikácii pánskych parfumov s feromónmi budete vnímaný ako partner hodný dôvery. Získaná charizma a autorita sú neoceniteľné počas práce spočívajúce napr. v riadení zamestnancov, pri kontakte so zákazníkom alebo počas rokovaní so šéfom ohľadom zvýšenia platu.

   

4) ALFA SAMEC

parfumy s feromónmi zvyšujú sebaistotu, čo uľahčuje získanie dominancie v skupine a zvýši afinitu partnerov / partneriek na naše podmanivé pôsobenie.

 

Spôsob použitia:

Flakón 100ml vydrží veľmi dlho. Vďaka vysokej koncentrácii stačí pomocou atomizéra naniesť niekoľko dávok. Najlepšie v okolí krku (napr. za ušami, na golier), na zápästí . Jedná sa o najlepšie prekrvené (a tým aj najteplejšie) zóny na ľudskom tele. Práve na nich sú pachové atraktanty najefektívnejšie. Môžeme ich tiež naniesť na obliečky alebo na iné miesto, kde chceme, aby sa vo vzduchu vznášala aura alfa muža.


Obsah: 100ml

 

LOVELY LOVERS - z náruživosti k láske ..

Značka LOVELY LOVERS je výsledkom práce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátnu a účinnú formulu za dostupnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímnej kozmetiky pre náročných odberateľov, ktorí si cenia najvyššiu kvalitu intímneho života. Všetky produkty boli dermatologicky testované, boli vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice) a zaregistrované v KSIoK (Celoštátny systém informovania o kozmetických prípravkoch) / CPNP (Cosmetic Products Notification Portal. Najvyšší štandard kontroly kvality a pôvodu surovín poskytujú spotrebiteľom istotu, že výrobky majú tú najvyššiu kvalitu a účinnosť, potvrdenú testami a posudkami spokojných zákazníkov. To tiež potvrdzuje značke LOVELY LOVERS cena udelená za získanie 1. miesta v hlasovaní vavrín SPOTREBITEĽA - Objav roka 2014 v kategórii "intímne prípravky".

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 16.5.2019
Funguje! Ženy v okolí okamžitě mění chování. Sice mám od přírody charisma, ženám se líbím, ale tento parfém to pošle o úroveň výš. Velká spokojenost!