Energia: Zaručený doping, legálny a prírodný

Nebolo by skvelé, ak by existoval prípravok, ktorý by dokázal okamžite zvýšiť našu „energiu“ a nabudil nás? Máme však na mysli prípravok, ktorý by bol čisto prírodný, nemal žiadne nežiadúce účinky a zároveň by dokázal blahodárne pôsobiť na iné orgány nášho tela? Počuli ste už o rastline Maca Fresh? Ak nie, radi vám ju predstavíme. 

andrimax_testosteron

 

Maca Fresh Energy dodá telu potrebnú energiu

Prírodný prípravok Maca Fresh Energy obsahuje vzácnu kombináciu rastlinných látok, ktoré dokážu stimulovať náš organizmus k lepším výsledkom a zároveň ho aj úspešne regenerovať. V prvom rade ho považujeme za účinné afrodiziakum. Ako neskôr uvedieme,  účinky prípravku nie sú zamerané len na sexuálne funkcie, ale podporujú zdravie celého organizmu, či už v rovine fyzického zdravia, ako aj zdravia psychického. Maca Fresh obsahuje extrakt rastliny Maca, kofeín a guaranu. Všetky účinné látky sú čisto prírodného pôvodu, čo zaručuje ich účinnosť. Prírodné látky sú zložené z rôznych kombinácii zdraviu prospešných látok, ktoré človek nedokáže synteticky vyrobiť, a preto naša spoločnosť predáva hlavne produkty, ktoré majú týmto spôsobom garantovanú vysokú úroveň kvality. V prípravku je použitá šťava z rastliny Maca, ktorá si po následnej úprave zachová všetky liečivé vlastnosti. Kofeín dokonale dopĺňa účinky prípravku a zabezpečuje pocit intenzívneho prílevu energie, o dosť intenzívnejší ako pri užívaní len samotného kofeínu.  Guarana je ďalší silný stimulant nervového systému (podporuje schopnosť sústrediť sa, koncentráciu, schopnosť učiť sa a výrazným spôsobom znižuje únavu).

                                                                                 Prečítajte si aj  "Po tomto už viac nebudete chcieť energeťák" 

 Čo garantuje výrobca prípravku a ako Maca Fresh Energy užívať?

Výrobca odporúča dávkovanie 1-3 tablety denne a poukazuje na výrazne lepšie výsledky v prípade dlhodobého užívania. Toto dávkovanie zabezpečí intenzívny prísun energie, zlepší libido (sexuálny apetít), pomôže pri naberaní svalovej hmoty a zároveň zrýchli metabolizmus, čím sa zabezpečí redukcia hmotnosti s intenzívnejšie spaľovanie tukov. Maca sa vyznačuje aj priaznivým vplyvom na kardiovaskulárny systém, zlepšuje prekrvenie, znižuje krvný tlak a riziko srdcového zlyhania. Maca sa tiež osvedčila pri liečbe chronickej únavy a začínajúcich úzkostných porúch, depresií. Štúdie opakovane ukazujú jej priaznivý vplyv na ľudskú pamäť a zároveň jej upokojujúce účinky, ktoré pomôžu najmä ľuďom, ktorí sú vystavení intenzívnemu emočnému stresu. Má priaznivý vplyv na reguláciu hormonálnej aktivity organizmu a dokáže zvýšiť pravdepodobnosť otehotnenia. Zlepšuje tiež prejavy menopauzy a pomáha ju prekonať bez väčších ťažkostí. Prípravok teda zaberá na obe pohlavia a dokáže priniesť vynikajúce výsledky všetkým. Maca je vhodná ako prípravok, ktorý užívame preventívne a tým si zabezpečíme dlhodobé zlepšenie nášho zdravia. Už viackrát spomínaná guarana je veľmi dobrý antioxidant, ktorý sa využíva aj v prevencií vzniku rakoviny. Maca je teda univerzálny prírodný liek, ktorý dokáže vyliečiť telo, myseľ a zároveň výrazne zlepšiť váš intímny partnerský život. 

 

Maca Fresh, guarana, kofeín - ideálne trio

Už prví španielski bádatelia v južnej Amerike si všimli, že Maca napomáha zvyšovaniu plodnosti a má aj povzbudzujúci účinok na celý organizmus. Na základe týchto vlastností si veľmi rýchlo vybudovala pozíciu „intenzívneho životabudiča - prírodného energeťáku“. Čo je ale zaujímavé, v porovnaní s čajom alebo kávou, Maca nepôsobí na nadobličky veľmi agresívne, ako iné prípravky. Zvýšenie energie Macou je rovnomerné a trvalé bez výkyvov počas dňa. Maca obsahuje 60 – 75 % sacharidov, 10 – 14 % bielkovín, približne 8,5 % vlákniny a 2,2 % tukov. Je bohatá na minerály vápnikdraslík, pričom má nízky obsah sodíka. Okrem toho obsahuje stopové množstvo ďalších minerálov ako železo, jód, meď, mangán či zinok. V koreni žeruchy peruánskej sa taktiež nachádza viacero mastných kyselín a 19 rôznych aminokyselín. Maca obsahuje aj vitamíny, konkrétne vitamíny skupiny B, vitamín A, vitamín C, vitamín Dvitamín E. Môžeme si teda všimnúť, že Maca obsahuje celú paletu stopových prvkov, nesmierne dôležitých minerálov, vitamínov a antioxidantov

maca-prasok-in

Maca Fresh Energy je produkt s kladným vplyvom na bdelosť, zvýšenie energie a vitality. Je veľmi obľúbeným prípravkom aj pre mužov, ktorí sa venujú športu, pretože dokáže ich fyzické výkony vyburcovať až na maximum. Nedávne štúdie dokázali, že Maca zvyšuje výdrž vo vytrvalostných pretekoch a pomáha budovať svalstvo. Jedno je však 100% isté, Maca peruánska vám pomôže aj k lepším športovým výkonom. 

Kofeín (teín, guaranín) je stimulant centrálnej nervovej sústavy a alkaloid. Má povzbudzujúce účinky na centrálnu nervovú sústavu a používa sa ako súčasť mnohých povzbudzujúcich nápojov. Kofeín je jeden z mála doplnkov výživy, ktorého účinky sú aj v skutočnosti dokázané a potvrdené veľkým množstvom vedeckých výskumov. Kofeín sa dobre vstrebáva do tráviaceho traktu a už po 15. minútach sa prejaví jeho účinok. Kofeín sa používa na obnovenie duševnej bdelosti alebo bdelosti počas únavy alebo ospalosti. Kofeín sa nachádza aj v niektorých liekoch proti bolesti hlavy a migréne, v niektorých výživových doplnkoch používaných na chudnutie a v mnohých populárnych energetických nápojoch. Kofeín stimuluje centrálnu nervovú sústavu a srdce, zvyšuje vylučovanie moču, rozširuje cievy srdca, mozgu, obličiek a periférne cievy. Urýchľuje metabolizmus mastných kyselín a odburávanie tukov. Odstraňuje únavu, má i euforické účinky, vyvoláva pocit pohody a dobrej nálady. Zbystruje myslenie a u niektorých ľudí má afrodiziatické účinky. Keď sa kofeín dostane do vášho mozgu, najvýraznejším efektom je bdelosť. Budete sa cítiť viac bdelí a menej unavení, takže kofeín je bežná zložka liekov na liečbu ospalosti, bolesti hlavy a migrén. 

Guarana (Paullinia cupana) je rastlina pôvodom z amazonskej oblasti známa svojimi povzbudzujúcimi a liečivými vlastnosťami. Používa sa po stáročia domorodými obyvateľmi Amazonky pre svoje terapeutické účinky proti bolestiam hlavy, horúčke a kŕčom a afrodiziakálnym účinkom. Guarana je klasifikovaná ako metabolický stimulant, čo znamená, že pomáha ľuďom, ktorí ju užívajú spáliť viac kalórií počas dňa. Celkovo zvyšuje metabolizmus tukov, zvyšuje úbytok hmotnosti a zvyšuje množstvo energie použitej na základné metabolické funkcie, ako je dýchanie a trávenie. Požitie guarany v klinických štúdiách zlepšilo sekundárny výkon pamäte a zvýšilo bdelosť a náladu. 

                                                                             Prečítajte si aj: "Maca Fresh ENERGY - intenzívny životabudič"

maca-fresh-energy

Overený výrobca Maca Fresh Energy z Českej republiky

Spoločnosť VALAVANI s.r.o. vznikla v roku 2011 na základe viac ako 10-ročných skúseností v odbore. Spoločnosť VALAVANI je českým výrobcom a distribútorom doplnkov stravy, parfumov a kozmetiky nielen pre intímny život. Kladieme dôraz na kvalitu, dizajn, účinnosť a bezpečnosť produktov. 

Žiadne vedľajšie účinky a certifikát bezpečnosti

Prípravok Maca Fresh Energy je držiteľom certifikátu zdravotnej nezávadnosti a bezpečnosti, ktorý vydáva Ministerstvo zdravotníctva. Počas dlhoročných klinických štúdií neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky, ktoré by ohrozovali klienta a jeho zdravotný stav. Užívanie doplnku výživy je bez nežiadúcich účinkov.

 

12 argumentov, prečo je Maca Fresh ENERGY vhodná práve pre vás

 1. Jedná sa o overený a zdravotne nezávadný výrobok.
 2. Obsahuje výlučne prírodné látky, ktoré nemajú vedľajšie účinky.
 3. Výrobok prešiel dôkladným testovaním v mnohých veľkých certifikačných testovaniach.
 4. Jeho tradičná receptúra je zachovaná.
 5. Pôsobí upokojujúco na hormonálny systém.
 6. Pomáha starať sa o vašu vitalitu a krásu.
 7. Zvyšuje mentálny výkon a zlepšuje náladu.
 8. Je to ideálna a zdravá náhrada ENERGETICKÝ nápoj.
 9. Enormne zvyšuje koncentráciu a sústredenie sa - vhodný stimulant pri učení.
 10. Zlepšuje činnosť pohlavných orgánov (potenciu, erekciu, libido).
 11. Zlepšuje činnosť srdcovo-cievneho systému.
 12. Je overená tisíckami spokojných klientov.

kupit-button

produkty-pre-muzov_1

produkty-pre-zeny