Maca Fresh Energy - intenzívny životabudič

Nebolo by skvelé, keby bol na trhu dostupný výrobok, ktorý by dokázal účinne zvýšiť energiu a zároveň zlepšiť intímne zdravie? Mnoho výskumných tímov neustále pracuje na vyvíjaní nových liekových kombinácií, ktoré by dodali telu potrebnú energiu a zároveň zázračne pôsobili na pohlavnú sústavu.  V dobe emočného vypätia a neustáleho časového stresu by bolo vhodné myslieť aj na naše telo. Radi by sme poukázali na fakt, ktorý je potvrdený mnohými uznávanými autoritami na poli výskumu, že fyzické a psychické zdravie spolu vzájomne súvisia. To znamená, že životný štýl sa zákonite odzrkadlí na väčšine funkcií nášho tela a obzvlášť na stave nášho intímneho zdravia.

maca-fresh-energy

kupit-button 

Prírodný prípravok Maca Fresh Energy obsahuje vzácnu kombináciu rastlinných látok, ktoré dokážu stimulovať náš organizmus k lepším výsledkom a zároveň ho aj úspešne regenerovať. Nemôžme sa vyhnúť ani súčasnému fenoménu v oblasti sexuálneho zdravia, ktorý trápi čoraz väčšie množstvo i mladých párov. Schopnosť otehotnieť je už u väčšiny populácie problémom. Prirodzene, je zrejmé, že za uvedený problém je zodpovedný súčasný životný štýl, ale nie je možné, aby sme sa naň odvolávali donekonečna a neprijali žiadne účelové opatrenia. Klinické štúdie spoločnosti vyrábajúcej Maca Fresh dokazujú, že prípravok je schopný účinne pomôcť aj pri tomto probléme. 

Maca Fresh obsahuje extrakt rastliny Maca, kofeín a guaranu. Všetky účinné látky sú čisto prírodného pôvodu, čo zaručuje ich účinnosť. Prírodné látky sú zložené z rôznych kombinácii zdraviu prospešných látok, ktoré človek nedokáže synteticky vyrobiť, a preto naša spoločnosť predáva hlavne produkty, ktoré majú týmto spôsobom garantovanú vysokú úroveň kvality. V prípravku je použitá šťava z rastliny Maca, ktorá si po následnej úprave zachová všetky liečivé vlastnosti. Kofeín dokonale dopĺňa účinky prípravku a zabezpečuje pocit intenzívneho prílevu energie, o dosť intenzívnejší ako pri užívaní len samotného kofeínu.  Guarana je ďalší silný stimulant nervového systému (podporuje schopnosť sústrediť sa, koncentráciu, schopnosť učiť sa a výrazným spôsobom znižuje únavu). 

Výrobca odporúča dávkovanie 1-3 tablety denne a poukazuje na výrazne lepšie výsledky v prípade dlhodobého užívania. Toto dávkovanie zabezpečí intenzívny prísun energie, zlepší libido (sexuálny apetít), pomôže pri naberaní svalovej hmoty a zároveň zrýchli metabolizmus, čím sa zabezpečí redukcia hmotnosti s intenzívnejšie spaľovanie tukov. Maca sa vyznačuje aj priaznivým vplyvom na kardiovaskulárny systém, zlepšuje prekrvenie, znižuje krvný tlak a riziko srdcového zlyhania. Maca sa tiež osvedčila pri liečbe chronickej únavy a začínajúcich úzkostných porúch, depresií. Štúdie opakovane ukazujú jej priaznivý vplyv na ľudskú pamäť a zároveň jej upokojujúce účinky, ktoré pomôžu najmä ľuďom, ktorí sú vystavení intenzívnemu emočnému stresu. Má priaznivý vplyv na reguláciu hormonálnej aktivity organizmu a dokáže zvýšiť pravdepodobnosť otehotnenia. Zlepšuje tiež prejavy menopauzy a pomáha ju prekonať bez väčších ťažkostí. Prípravok teda zaberá na obe pohlavia a dokáže priniesť vynikajúce výsledky všetkým. Maca je vhodná ako prípravok, ktorý užívame preventívne a tým si zabezpečíme dlhodobé zlepšenie nášho zdravia. Už viackrát spomínaná guarana je veľmi dobrý antioxidant, ktorý sa využíva aj v prevencií vzniku rakoviny. Maca je teda univerzálny prírodný liek, ktorý dokáže vyliečiť telo, myseľ a zároveň výrazne zlepšiť váš intímny partnerský život.

produkty-pre-muzov_1