10 argumentov, prečo je Maca Fresh Women vhodná práve pre vás

Ženská krása a zdravie sú centom pozornosti súčasnej doby. Každá žena túži vyzerať výborne a zároveň túži po dokonale zdravom tele. O tom, že je možné podporiť ženské zdravie a krásu prírodným produktom za výbornú cenu vás presvedčí najpredávanejší výrobok Maca Fresh Women. 

Prečo sa s vami chceme o výrobok Maca Fresh Women podeliť?

Maca Fresh Women je prírodný produkt vytvorený v Českej republike, ktorý spĺňa všetky prísne atribúty zdravotnej certifikácie vrámci krajín Európskej únie. Maca Fresh Women obsahuje prírodný výťažok z rastliny Maca (Lepidium meyenii) v množstve 900 mg. Ďalej obsahuje 300 mg extraktu Lucerna siata (Medicago sativa) a 90 mg extraktu Wild yam (Dioscorea villosa). Je vidieť, že na množstve a kvalite účinných látok sa rozhodne nešetrí.

 preuánska_maca_žerucha

TOP 10 účinkov Maca Fresh Women, ktoré vás presvedčia o jeho všestrannosti

 1. Nárast energie a zvýšenie vytrvalosti
 2. Zvýšenie libida
 3. Zlepšenie plodnosti
 4. Rast vlasov
 5. Vylepšenie tónu pleti
 6. Vyrovnávanie hormónov počas menopauzy
 7. Prevencia osteoporózy
 8. Podpora zdravia štítnej žľazy
 9. Zlepšenie sústredenia a zdravej mysle
 10. Liečba depresie

 

Kto stojí za výrobou Maca Fresh Women?

Za výrobou Maca Fresh Women stojí overená česká spoločnosť VALAVANI. Spoločnosť VALAVANI s.r.o. vznikla v roku 2011 na základe viac ako 10-ročných skúseností v odbore. Spoločnosť VALAVANI je českým výrobcom a distribútorom doplnkov stravy, parfumov a kozmetiky nielen pre intímny život. Kladieme dôraz na kvalitu, dizajn, účinnosť a bezpečnosť produktov.

 

Prečo je zloženie výrobku tak unikátne?

Na to, aby prípravok správne účinkoval je potrebné zvoliť správne účinné látky v správnom pomere. To sa spoločnosti VALAVANI podarilo a preto sa jej výrobky umiestňujú na špici popularity. Uvedené hodnoty sú prepočítané na odporúčanú dennú dávku - 3 kapsule za deň.

maca-capsule-in

 

Európska spoločnosť pre menopauzu a andropauzu rastlinu Maca definuje nasledovne:

Žerucha peruánska (Lepidium meyenii) je dvojročná bylina, ktorá sa prirodzene vyskytuje v juhoamerických peruánskych Andách. Pestuje sa kvôli buľve a používa sa prevažne ako koreňová zelenina a liečivá rastlina. Často sa označuje pojmom maca či maca peruánska. Maca rastie v nadmorských výškach 3800 až 4400 metrov, teda na miestach s relatívne nízkymi teplotami, silnými vetrami a intenzívnym slnečným žiarením. Maca je pestovaná prevažne kvôli svojej výživovej hodnote a pozitívnemu vplyvu na ľudské zdravie. Maca obsahuje 60 – 75 % sacharidov, 10 – 14 % bielkovín, približne 8,5 % vlákniny a 2,2 % tukov. Je bohatá na minerály, aminokyseliny a vitamíny tak, ako sme uviedli vyššie. 

Maca Fresh je oveľa účinnejšia ako ostatné druhy macy, ktoré sú bežne dostupné. Obyčajná maca je pripravovaná a mletá priamo po vysušení plodiny. Maca Fresh je maca pripravovaná len z čistej šťavy plodiny, takže jej účinok je 8 - 10-násobne vyšší oproti obyčajnej macy. Na 1kg Maca Fresh v prášku je potrebných až 19kg surovej plodiny.  A práve toto jej kvalitné spracovanie je základom úspechu prípravku Maca Fresh Women.

 

Maca Fresh a jej zloženie pod drobnohľadom

Základné zložky: Bielkoviny, karbohydráty, tuky, vláknina, hlušina, streroly

Minerálne prvky a vitamíny: vápnik, meď, železo, hliník, mangán, draslík, sodík, zinok, magnézium, fosfor, vitamíny, vitamín B2, vitamín B1, vitamín C, Niacín - vitamín B3
Aminokyseliny: alanin, arginin, kyselina asparágová, kyselina glutámová, glycin, histidín, HO-prolin, izoleucín, leucin, lysin, prolin, sarcosin, serín a valín, treonín, phenylalanin, metionín

 

Ďalšie zložky Maca Fresh Women - ako napomôžu vášmu zdraviu?

Lucerna siata (Medicago sativa) pochádza z Malej a Strednej Ázie. Má perovito zložené listy a fialové kvety. Je to viacročná strukovina, ktorá môže rásť aj 12 rokov. Obsahuje veľké množstvo bielkovín a pre človeka všetkých 8 esenciálnych aminokyselín. Ďalej obsahuje vitamíny A, B, C, E, K a minerály, hlavne vápnik, ale aj železo, horčík, fosfor, draslík, sodík a zinok. 

Wild Yam harmonizuje hormonálny systém a je používaný na celkovú vitalitu. Táto rastlina pochádzajúca zo Strednej a Južnej Ameriky a je súčasťou rôznych prírodných prípravkov určených na riešenie mužských aj ženských problémov. U žien pomáha najmä na problémy súvisiace s menštruáciou a menopauzou, všeobecne má však oveľa širšie účinky. U žien aj u mužov rastlina ovplyvňuje hladinu hormónov, čo so sebou prináša špecifické účinky napríklad na libido či pohlavnú sústavu. Rastlina vďaka viacerým látkam pomáha na viacero druhov svalových kŕčov a  na akútnu koliku. Pomáha tiež na zlepšenie funkcie pečene a rovnako tak má vplyv na hladinu cholesterolu v krvi a na krvný tlak.

maca-fresh-woman

 

Potvrdené účinky peruánskej rastliny MACA FRESH WOMEN garantované výrobcom

Jedným z najčastejších dôvodov užívania Macy peruánskej je jej schopnosť zmierňovať príznaky menopauzy. Veľa užívateliek zaznamenalo výrazné zníženie návalov tepla a nočného potenia práve po pravidelnom užívaní Maca prášku. Maca obsahuje množstvo aminokyselín, ktoré sú stavebnými jednotkami hormónov. Výskum potvrdil, že pravidelná konzumácia Macy môže vyvažovať hormonálne funkcie a zlepšiť tak funkciu endokrinného systému človeka. Medzi pôvodnou peruánskou populáciou bola Maca tradične považovaná za silné afrodiziakum. Prečítajte si aj "7 výhod užívania maca pre ženy, ktoré sú podporené moerným výskumom"

Vďaka povzbudzujúcim účinkom, Maca podporuje zdravú myseľ, ako aj schopnosť sústrediť sa. Experimentálne štúdie potvrdzujú, že Maca má blahodárne účinky na učenie a pamäť. Maca je bezpečná pre deti aj dospelých a je výbornou súčasťou študentskej stravy. 

Jedna z najzaujímavejších vlastností Macy je, že viditeľne zlepšuje krvný obeh a urýchľuje čas hojenia rán. Ľudia, ktorí sa liečia na krvný tlak, by sa mali pozorne sledovať, keď začnú konzumovať Macu, pretože tá im ho môže znížiť. 

V rôznych individuálnych testoch preukázala Maca pozitívne výsledky aj na znižovanie príznakov syndrómu chronickej únavy. Od tej doby si udržovala reputáciu aj vďaka zvyšovaniu energie. Maca sa dlhodobo pridávala do špeciálnych čajov, ktoré sa pili počas tanečných ceremoniálov, aby pomohla nabudiť a zároveň uvoľniť účastníkov. Posledné štúdie hovoria o tom, že Maca dokáže znížiť únavu a znížiť stres. Pravidelná konzumácia Maca Fresh Women dokáže dlhodobo zlepšiť náladu. 

Už prví španielski bádatelia v južnej Amerike si všimli, že Maca napomáha zvyšovaniu plodnosti a má aj povzbudzujúci účinok. Preukázalo sa, že Maca zvyšuje počet spermií a ich objem. Taktiež bolo preukázané, že Maca vyrovnáva ženský hormonálny systém a ovulačný cyklus. Tieto účinky môžu súvisieť aj s prítomnosťou aktívnych aromatických izotiokyanátov v Mace.

 

10 argumentov, prečo je Maca Fresh Women vhodná práve pre vás

 1. Jedná sa o overený a zdravotne nezávadný výrobok.
 2. Obsahuje výlučne prírodné látky, ktoré nemajú vedľajšie účinky.
 3. Výrobok prešiel dôkladným testovaním v mnohých veľkých certifikačných testovaniach.
 4. Jeho tradičná receptúra je zachovaná.
 5. Pôsobí upokojujúco na hormonálny systém a zmierňuje príznaky menopauzy.
 6. Pomáha starať sa o vašu krásu.
 7. Zvyšuje mentálny výkon a zlepšuje náladu.
 8. Zlepšuje činnosť pohlavných orgánov.
 9. Zlepšuje činnosť srdcovo-cievneho systému.
 10. Je overená tisíckami spokojných klientov.

Maca pre mužov... 

 kupit-button

produkty-pre-zeny

produkty-pre-muzov_1