Po tomto už viac nebudete chcieť energeťák

Produkt Maca Fresh Man bol špeciálne vyvinutý pre potreby mužského organizmu. Navzdory nie celkom zdravým energetickým nápojom vznikla alternatíva, ktorá telu dodáva zdravú a  prospešnú energiu. Koniec mrzutosti z únavy, upgrade energie začal v plnom prúde, hlásia spokojné partnerky. 

Zrejme aj vy ste v poslednej dobe zachytili názov „Maca peruánska“. Táto čoraz populárnejšia rastlina u nás nazývaná aj žerucha peruánska je pre svoje neobvykle vysoké nutričné hodnoty čoraz diskutovanejšou témou.

Maca Peruánska (presnejšie jej koreň) obsahuje vitamíny A, B1,B2, B3, C, z minerálov je v nej obsiahnutý horčík, železo, zinok a vápnik ďalej obsahuje množstvo esenciálnych aminokyselín, vlákninu a proteín. 

andrimax_testosteron

Maca je jedna z mála potravín, ktoré sa označujú ako tzv. adaptogény – rastliny zvyšujúce odolnosť organizmu voči stresu a únave. Ak vám tieto informácie nepostačujú viac o účinkoch rastliny Maca - lepidium meyenii sa dozviete v článku POTVRDENÉ ÚČINKY PERUÁNSKEJ RASTLINY MACA

Najefektívnejšie by samozrejme bolo užívanie samotného koreňa rastliny. Ten ale zatiaľ nie je bežne dostupný v obchodoch a okrem toho samotná príliš výrazná chuť by Vám mohla pri užívaní prekážať.

Ideálnou voľbou je výživový doplnok Maca Fresh Man, ktorý výrobcovia obohatili o ďalšie prírodné zložky ako napríklad Tribulus Terrestris (Kotvičník Zemný) a vytvorili tak produkt uspokojujúci potreby špeciálne mužského organizmu.

Medzi hlavné účinky Maca Fresh Man patrí:

·         Podpora plodnosti a zlepšenie sexuálnej výkonnosti

·         Dodanie energie a podpora fyzickej výkonnosti   

·         Podpora rastu svalovej hmoty

·         Pôsobí proti stresu a depresií

·         Zahnanie únavy

·         Podpora pri sústredení 

maca-fresh-man

Podpora plodnosti

Každý šiesty pár na svete hlási problémy s počatím potomka. Dlhodobé, odborné štúdie poukazujú na vynikajúce výsledky rastliny Maca na plodnosť. Maca peruánska sa najčastejšie spája po dodaní energie aj s podporou mužskej plodnosti. Najnovšie štúdie ukazujú, že dokáže zvýšiť počet ale aj pohyblivosť spermií.

Taktiež Maca pôsobí aj na zvýšenie libida a to u mužov aj žien. Označujú ju aj „Peruánska modrá tabletka“. 

Dodanie energie a podpora fyzickej výkonnosti 

Kombinácia aminokyselín s vitamínmi, minerálmi a nenasýtenými mastnými kyselinami v tomto produkte vytvára geniálny prírodou namiešaný energetický „nápoj“ , nabudí telo energiou a explozívne podporí aj lepšie výkony pri športe. Maca Fresh man je fyzickou motíváciou k enormným výsledkom. 

Podpora rastu svalovej hmoty

Základ produktu Maca Fresh man tvorí bylina TribulusTerrestris (Kotvičník Zemný), ktorá je obľúbená hlavne u kulturistov. Tribulus Terrestris je ako prírodné anabolikum, podporuje rast svalovej hmoty. Pokusmi je potvrdené, že Tribulus Terrestris zvyšuje hladinu testosterónu nepriamo až o 30% v rámci normálnych fyziologických hodnôt. MACA, VYNIKAJÚCI SUPLEMENT PRE RAST SVALOV

 Pôsobenie proti stresu a depresií

Dôsledne vybrané kombinácie účinných látok v tomto produkte (Maca, Tribulus Terrestris, L-arginín) sa podarilo vyskladať energetický nápoj v kasuly, ktorý dokáže pozitívne ovplyvniť množstvo vstrebávaných látok v tele a podporiť tak správny mentálny výkon a psychickú pohodu. O koreni Maci Peruánskej je známe, že vyrovnáva hladinu hormónov (u mužov aj žien) a tak znižuje stres a zaháňa úzkosť. 

Výrobca Maca Fresh Men samozrejme myslel aj na ženy a vyvinul produkt z „nutričnej bomby“ Maci Peruánskej aj pre ženy.

maca-fresh-woman

 Maca Fresh Woman je taktiež produkt na prírodnej báze, ideálny svojim upraveným  zložením pre potreby ženského organizmu.

Medzi hlavné účinky Maca Fresh Woman patrí:

·         Podpora plodnosti

·         Pokles symptómov menopauzy

·         Dodanie energie a podpora dobrej nálady

·         Zahnanie únavy

·         Podpora pri sústredení 

7 VÝHOD UŽÍVANIA MACA PRE ŽENY, KTORÉ SÚ PODPORENÉ MODERNÝM VÝSKUMOM

produkty-pre-zeny

produkty-pre-muzov_1