Vôňa podľa hviezd pre ženy. Ktorý parfém je ideálny pre vaše znamenie?

BANNER_ZENY

Vône podľa HOROSKOPU

Kozorožec

Ženy Kozorožce pôsobia rozvážne a vyrovnane. Sú pokojné, praktické a ambiciózne. Potrpia si na pekný design a milujú luxus. Pod tvrdou maskou sa ukrývajú veľmi krehké a citlivé duše. Rady sa vracajú k obľúbeným veciam. Ženy v znamení Kozorožca milujú vycibrené a elegantné parfémy. Vôňa kvetov prináša Kozorožkám optimizmus a dobrú náladu.

Čo vám vonia: Egyptský jazmín, pižmo, bulharská ruža, galbanum 

Vodnár

Vodnárky sú silné a nezávislé osobnosti s osobitým šarmom. Veľmi kreatívne, samostatné, svojrázne, rady sa odlišujú. Vždy sa snaží nájsť si svoju vlastnú cestu bez cudzej pomoci.

Čo vám vonia: Vodnárky chcú výnimočný parfém, ktorý bude nielen skvele vyzerať, ale aj krásne voňať. Milujú prekvapivé a trochu netradičné vône

Ryby

Ryby sú romantické, zasnené, citlivé a majú bohatú fantáziu. Toto znamenie je spojené s umeleckými sklonmi. Túžia po harmónii, niekedy podliehajú svojim náladám a melanchólii. Ženám v znamení Rýb najviac vonia svieže a čisté parfémy s romantickým nádychom. Pristanú im ženské, jemné, napriek tomu však rafinované vône ako tóny ruže, čokoláda, vanilka alebo melón.

Čo vám vonia: Pocit pohody vám dodá vôňa cédra, mandarínky, lekna a hodvábu, milujete jemné a svieže kvetinovo-ovocné vône. Jablko a santalové drevo majú krásnu prirodzenú arómu s jemne afrodiziakálnym účinkom. Jazmín, orchidea a gardénia podčiarkujú tendenciu snívať v oblakoch. 

Baran

Ženy v tomto znamení sú temperamentné, odvážne a nekompromisné. Sú veľmi spoločenské, spontánne a cieľavedomé. Sú tiež úprimné s potrebou lásky a pozornosti. Dávajú prednosť všetkému, čo je intenzívne. Vyhľadávajú zmyselné vône, ktoré nikto neprehliadne. Ženy v znamení Barana milujú zmenu, preto aj parfémov potrebuje viac, podľa svojej nálady.

Čo vám vonia: hnedý cukor, ružové korenie, kašmírové drevo, sviežosť drvenej mäty a prvých jarných kvetov talianskej Kalábrie, jazmín, cédrové drevo. 

Býk

Ženy v tomto znamení dostali do vienka pokojnú až mierumilovnú povahu. Svoj optimizmus často prenášajú na svoje okolie. Rady sa obklopujú peknými vecami, ocenia luxus. Užívajú si život plnými dúškami. Stoja nohami pevne na zemi, ale sú tiež ovládané planétou lásky Venušou.

Vyberajú si zmyselné parfémy, ktoré podčiarknu ich osobnosť.

Čo vám vonia: prenikavé vône s exotickým nádychom, z prísad by nemala chýbať broskyňa, pomaranč, krémová vanilka, ambra a pižmo, ruža, rafinovaná frézia,

Blíženci

Ženy blíženci sú veľmi priateľské, potrebujú mať stále niekoho nablízku. Sú nápadité, nespútané a spoločenské. Veselé, vtipné aj temperamentné. Pre toto dvojité znamenie je typická „rozdvojená“ osobnosť, čo sa prejavuje túžbou po tom, čo nemajú. Ich nápady a myšlienky sa rýchlo striedajú.

Čo vám vonia: svieža a energetická vôňa, rovnako tak však harmonické kvetinovo-drevité vône obsahujúce vodný melón, ružové korenie, broskyňa, kvet jablone, bielu fialku, jazmín, pižmo, cédrové drevo a vanilku.

Rak

Ženy narodené v tomto znamení majú bohatú fantáziu, pevne ochraňujú tradičné rodinné hodnoty. Milujú svoju rodinu a domov. Toto znamenie symbolizuje ženskosť a nehu. K Rakom sa najviac hodia romantické a jednoduché vône, ktoré sú svieže a príjemné, nijako extrémne nápadné. Pri výbere vône sa riadi svojou intuíciou. Často dáva prednosť vôňam, ktoré sú na trhu už dlho a sú tzv. ikonické.

Čo vám vonia: lúčne kvety, ruža, mandarínka, hruška, mimóza, slnečnica, vanilka, rúžové korenie, santalové drevo a pižmo. Favoritom rakov je vôňa konvalinky.

Levice

Levice sú vodcovské typy, nechýbajú im sebavedomie, túžia po pozornosti. Nerady robia kompromisy. Sú priebojné, ale súčasne príťažlivé a pôsobia žensky. Dbajú na perfektný vzhľad, rady sa obklopujú peknými a luxusnými vecami. Milujú vône v extravagantných falkónoch, pôsobivé a žiarivé.

Čo vám vonia: orientálna vôňa v kombinácii s vonnými esenciami pomarančovníka, ambry a mošusu.

Panna

Panny sú mimoriadne pracovité a inteligentné. Spoliehajú samy na seba, majú potrebu všetko plánovať. Sú sofistikované, v každej situácii vyzerajú dobre a upravene. Sú však aj húževnaté a priebojné. často bývajú veľmi preťažené. Volí skôr vôňa klasické, upokojujúce, evokujúce čistotu, kvetinové alebo púdrové vône.

Čo vám vonia: jemné a svieže vône, ktoré obsahujú napríklad jablko, kvet pomaranča, šafran, eben, vanilku, mučenku, pačuli.

Váhy

Váhy sú symbolom rovnováhy. Ženy tohto znamenia sú priateľské, spoločenské a veľmi ženské. Majú silné estetické cítenie, pekne sa obliekajú a uprednostňujú jednoduchosť. Ženy Váhy sú elegantné a túžia po harmónii. Preto volia vône, ktoré sú vyvážené, príťažlivé a zároveň nenápadné. Chcú parfém, ktorý podčiarkne ich osobnosť. Dlho si ho vyberajú.

Čo vám vonia: drevito-kvenové parfémy so stopou citrónu, lekna, frézie, mimózy, narcisu, bergamotu, neroli, ambry či pižma. 

Škorpióny

Toto znamenie miluje záhady a tajomstvo, preto aj ženy Škorpióni bývajú veľmi tajomné a rafinované. Môžu pôsobiť nenápadne, ale sú sebavedomé, vášnivé a vedia, čo chcú. Žijú bohatý život, ale nepustia do neho hneď tak niekoho. Vyhľadávajú podmanivé, zvodné a exotické vône.

Čo vám vonia: sladkasté, príťažlivé vône, v ktorých nechýba santalové drevo, černice, pačuli, vanilka. orchidea, jazmín, hyacint, tuberóza. 

Strelec

Strelkyne sú veľmi priateľské, nezávislé a milujú slobodu. Pre toto znamenie je symbolom dobrodružstva. Sršia optimizmom, sú temperamentné a nespútané. Milujú úprimnosť bez vytáčok a jednaní na rovinu. Vsádza na výraznejšie vône, ktoré zaujmú okolie. Favoritom je pre nich ruža.

Čo vám vonia: ruža, maliny, jazmín, pivonka, čierne ríbezle, ružové korenie, borievka, vanilka, pižmo. 

Vône podľa HOROSKOPU

 

Ak ste sa vo svojom znamení nenašli, nič sa nedeje. Načúvajte svojej intuícii, verte svojmu nosu. Parfém, ktorý je vám príjemný, cítite sa s ním sebaisto a sexy, bude ten pravý. Vyskúšajte si najskôr VZORKY

 

esencialne-vone

feromony