4 zaručené tipy, ako na skvelý sexuálny život aj vo vzťahu na diaľku

Asi každý, kto prežil vzťah na diaľku, môže potvrdiť, že ide o neľahkú úlohu! O to viac to v platí v situácii sociálneho odstupu a uzavretých hraníc. Práve preto by ste sa viac, než kedykoľvek predtým mali snažiť rozprúdiť vo vašom vzťahu na diaľku iskru a trochu ho sexuálne okoreniť. Dáme vám 4 tipy, ako zaručene na to!

Choďte na to pomaly, ale s nápadom

Pre nováčikov vo vzťahu na diaľku je najlepšie začať prejavovať intimitu postupne. Odštartovať môžete napríklad ľahkým sextingom. Tieto horúce správy vás naladia na to, čo bude nasledovať v pokročilejších štádiách vášho odlúčenia bez trápnych momentov na kamere a navyše kedykoľvek si na svojho miláčika spomeniete.

Vyhraďte si na seba čas a nezabúdajte na tú správnu atmosféru


Dlhodobo by ste si mali nájsť určitý čas, kedy sa budete venovať iba jeden druhému. Nezáleží pritom na tom, či použijete telefón alebo online kameru. Hlavné je, že v týchto chvíľach môžete v súkromí skúsiť aj trochu odvážnejšiu a intímnejšiu komunikáciu. Aby ste sa dostali do tej správnej nálady aj bez fyzickej prítomnosti partnera, využite afrodiziakálne sviečky z radu Magnetifico, ktoré prevoňajú priestor zmyselnou vôňou jahôd alebo jazmínu a vykúzlia intímnu a zvodnú atmosféru nabitú sexuálnu energiu.

afrodizikálne_sviečky_magnetifico

Vyfoťte svoje zvodné bielizeň


Sexuálnu iskru vám pomôžu udržať aj horúce fotografie, ktoré si navzájom posielajte do súkromných správ. Klasické sexy obrázky môžete okoreniť aj zvodnou bielizňou. Tomu váš partner jednoducho nebude môcť odolať. Pokiaľ sa svojej fantázii nebojíte posunúť o level vyššie, odfoťte sa napríklad v podväzkových pásoch, ktoré si na seba vezmete do práce alebo v šteklivej erotickej súprave pod oblečením na bežnom nákupe. Tieto intímnosti partnera pobavia a zároveň medzi vami udržia vysoký stupeň sexuálneho prepojenia.

Horúce chvíľky doplňte o jednoduché pomôcky


Máte trochu problém udržať svoje sexuálne túžby na rovnakej úrovni v čase, keď si môžete k fyzickej rozkoši pomáhať iba vlastnými dotykmi? Stavte na spoľahlivé prípravky, ktoré dokážu nabudiť vašu sexuálnu túžbu. Intímny lubrikant Lovely lovers libidoup gél pre zvýšenie libida a ľahšie dosiahnutie orgazmu u žien bude skvelým pomocníkom, s ktorým u vás dôjde k lepšiemu prekrveniu aj optimálnemu zvlhčeniu intímnych miest. Pánom, ktorí túžia po väčšom vzrušení a majú problém s erekciou, zas skvele poslúži intímny spray Lovely lovers potency spray strong formula + energy. Tento diskrétny pomocník zlepší prekrvenie mužských pohlavných orgánov a umožní rýchlejšie reagovať na sexuálne podnety. Podobné produkty môžete používať pri spoločných intímnych chvíľach alebo ich využiť aj na zlepšenie vašich súkromných momentov.

 

Nezabúdajte na to, že pri vzťahu na diaľku je najdôležitejšia komunikácia. Chcete váš sexuálny život posunúť na novú úroveň alebo vám niektoré nápady prídu príliš odvážne? So všetkým so svojmu milovanému priznajte a uvidíte, že udržať si šťastný a zdravý vzťah na diaľku už nebude nemožné!