Toto nepodceňujte, zlý sex môže viesť až k rozpadu vzťahu!

Či chceme alebo nie, sexuálny život je dôležitou a neoddeliteľnou súčasťou partnerského vzťahu. Na spokojný intímny život, ktorý sa mení aj s vekom, má vplyv mnoho faktorov. Niekedy stačí málo, aby sa váš intímny život uberal nesprávnym smerom, z ktorého niekedy niet návratu. Vezmite preto veci do vlastných rúk!

Andropauza a menopauza

Muži aj ženy prechádzajú od určitého veku hormonálnymi zmenami, ktoré zásadne ovplyvňujú ich intímny život. Muži po tridsiatke začínajú rapídne strácať testosterón, klesá im tým pádom aj svalová hmota, zhoršuje sa ich energetická hladina, chýba im energia, sú častejšie vystresovaní... Všetky tieto faktory negatívne ovplyvňujú ich intímny život, rovnako ako menopauza u žien a príznaky spojené s týmto obdobím, ako je suchosť pošvy, pokles libida, návaly tepla atď.

 andropauza_menopauza

Obr. Vyskúšajte vysokokvalitné doplnky stravy vyvinuté pre andropauzu a menopauzu a užívajte si intímny život ako predtým

Pre mužov existujú kvalitné výživové doplnky stravy, ktoré majú pozitívny vplyv na intímne zdravie, energiu a udržiavanie prirodzenej hladiny testosterónu. Rovnako ako produkty pre ženy, ktoré im pomáhajú s príznakmi spojenými s menopauzou.

Zlá kvalita erekcie a slabá sexuálna výdrž

Ďalšou častou príčinou problémov v sexe je nedostatočná erekcia a slabá sexuálna výdrž partnera. Muži sú v dnešnej hektickej dobe čoraz viac vystresovaní, majú nedostatok energie, nízku hladinu testosterónu a znížené libido. Niekedy však stačí vyskúšať niektorý z produktov na lepšiu erekciu a sexuálnu výkonnosť alebo produkty na lepšiu intímnu výdrž, ktoré dodajú telu potrebnú energiu, znížia stres a zvýšia libido.

libido_erekcia

      Obr. Vyskúšajte doplnky stravy a intímnu kozmetiku pre lepšiu erekciu a sexuálnu výdrž

 

Neschopnosť dosiahnuť orgazmus

Každá žena túži po vyvrcholení počas milovania. To si však vyžaduje nielen kvalitnú erekciu a výdrž partnera, ako bolo uvedené vyššie, ale niekedy je dôvod, prečo žena nemôže dosiahnuť orgazmus, aj na jej strane. Môže to byť nedostatočná hydratácia, hormonálna nerovnováha, znížené libido alebo nedostatok vzrušenia. Tu je prehľad produktov, ktoré pomôžu ženám zvýšiť libido, zažiť a ľahšie tak dosiahnuť orgazmus.

slabé libido - španielske mušky

Obr. Intímna kozmetika alebo prírodné výživové doplnky stravy vám môžu pomôcť ľahšie dosiahnuť vyvrcholenie!

 

Stereotyp!

Stereotyp je typickým a najčastejším zabijakom intímneho života. Niekedy však stačí tak málo! Oblečte si erotický kostým školáčky. Doprajte svojmu partnerovi masáž pomocou masážnej sviečky alebo masážneho oleja. Vytvorte romantickú a zvodnú atmosféru pomocou afrodiziakálnych sviečok pred príchodom. Vyskúšajte erotické hračky a zvodnú spodnú bielizeň. Kvalitný intímny život potrebuje starostlivosť ako všetko ostatné, preto ho neodkladajte a urobte malú zmenu ešte dnes!

masážne-sviečky-na-telo-MAGNETIFICO-Enjoy-it

 Obr. Vyskúšajte masážne sviečky Užite si to!

afrodiziaka-a-gely2_1feromony