Máme pre vás 3 tipy, ako predĺžiť penis

Aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo, len treba vedieť, ako na to. Nech vás príroda obdarila akoukoľvek veľkosťou penisu, nikdy nie je na škodu prekvapiť partnerku ešte lepšou výbavou.

Cviky na zväčšenie penisu

Priali by ste si zažiť, aké je to mať naozaj veľký penis? Je to sen mnohých mužov. Často ide iba o rozmar, pretože partnerkám väčšinou veľkosť partnerovho penisu vyhovuje, ide len o to, ako s ním vie čarovať. Ak ste však naozaj rozhodnutí spraviť čosi s dĺžkou penisu, skúste to najskôr obyčajnými cvičeniami. Do posilňovne vás neposielame. Stačí si doma nájsť chvíľku voľného času, aby ste sa dokázali sústrediť na svoje telo. Tajomstvom veľkého penisu totiž môžu byť aj dobre známe Kegelove cviky, ktoré praktizujú aj mnohé ženy. Okrem toho, že im pomáhajú lepšie precítiť orgazmus, ich navyše pripravia na pôrod či pomôžu pri regenerácii po pôrode. Aj dámy, ktoré majú problémy s inkontinenciou, si Kegelove cviky zamilovali. Nie je preto nič výnimočné, ak sa k cvičeniam uchýlia aj páni. Cvičenia vás naučia lepšej výdrži, ale takisto vytrénujú penis tak, aby získal lepšiu robustnosť a koordináciu.

ako-zväčšiť-svoj-penis-intimnenakupy-sk

S pribúdajúcim vekom sa hrúbka a dĺžka penisu počas erekcie zmenšuje, je len vo vašich rukách, v akej kondícii ho udržíte. Na to, aby bolo cvičenie bezproblémové, budete potrebovať iba dobrý masážny krém alebo lubrikačný gél, no a šikovné ruky, pretože bez rúk sa masáž vykonať nedá. Penis pravidelnou masážou vytvarujete a po čase si všimnete, že naozaj nabral na sile a pevnosti. Preštudujte si náš návod a s pevnou vôľou do toho!

Výživové doplnky účinkujú tiež

Vedeli ste, že kvalitu spermií či funkčnosť penisu ovplyvňuje aj váš životný štýl? Vaša strava, fajčenie, pohybová aktivita/neaktivita, dostatok spánku, stres, toto všetko sa podpíše aj pod pohyblivosť či množstvo spermií. Nedokážete prostredníctvom stravy prijať dostatok výživy? Zamerajte sa aspoň na výživové doplnky s obsahom takých vitamínov, ktoré sú nápomocné vo vašom sexuálnom živote. Výživové doplnky na zväčšenie penisu ich určite obsahujú. Keď sa lepšie prizriete ich zloženiu, objavíte tam najmä „lekárov“ z rastlinnej ríše, ako je maca, kotvičník, ginko alebo brusnice. S veľkou pravdepodobnosťou je tam céčko aj zinok, vitamín E a magnézium. Odporúča sa tiež neprejedať sa a prijímať len toľko stravy, koľko kalórií počas dňa dokážete „vybehať“. Výživové doplnky vás nadopujú vitamínmi a minerálmi, aby ste podporili svoju mužnosť (zlepšenie erekcie, sexuálnej výdrže) a zdvihli si sebavedomie. Ak bude vaše telo v dobrej hormonálnej rovnováhe, bude mať funkčnú prostatu, ale aj svaly či cievny systém, potom hravo dosiahnete akýkoľvek cieľ.andrimax-120

Skúste vákuové pumpy!

Ak na cvičenie nemáte chuť ani čas, jednoducho sa zverte do rúk overeným vákuovým pumpám. Použite ich tesne pred sexom a ohúrte svoju polovičku kvalitným nástrojom. Vákuová pumpa nielen zväčší váš penis, ale zároveň vám umožní oddialiť ejakuláciu, čo vám prinesie do vzťahu hneď dve veci – dlhotrvajúce príjemné spojenie a schopnosť potešiť partnerku lepšou výdržou. Pumpy sú absolútne bezpečné a pre dosiahnutie ešte lepšieho efektu je vhodné využívať ich na dennej báze.

vakuove-pumpy-na-zväčšenie-penisu-intimnenakupy-sk

Alternatívou k vákuovým pumpám sú spreje zlepšujúce prekrvenie penisu. Aplikujte si ich na penis predtým, než odštartujete „vystúpenie“, a garantujeme vám, že nebude spokojná len vaša partnerka, ale aj vy. Už nikdy sa nestane, že budete hotový skôr ako ona. Nejde o to byť rýchly, ale pracovať precízne, a to sa dá len s dobre vytrénovaným a správne naladeným penisom, ktorý privedie vašu partnerku do vytrženia, len čo ho zbadá. Veď čo ženu povzbudí viac ako roztúžený muž?