Ako priviesť ženu k orgazmu - 10 krokový návod

Skôr než začnem....

OČI, áno oči, nie prsia, nie nohy – pozeraj do OČÍ. Udržuj kontakt s jej mozgom. Oči sú jediná viditeľná časť mozgu, brána do duše, či „vstupný port“ v jej operačnom systéme, ktorým nainštaluješ svoj vírus lásky.

Najskôr ti prezradím 3 kľúčové veci, ktoré rozhodujú o úspechu:

 1. Miesto (atmosféra) 
 2. Pocit (bezpečie, verí ti)
 3. Pozornosť ( si jej stredobodom)

 

a ďalej, zapamätaj si,  pri ženách platí dvojnásobne „netlač na pílu Jebale“

 

Poďme na to, ako teda priviesť ženu k orgazmu

 

 1. Dovoľ jej byť sebe samou a nasmeruj ju k uvoľneniu 

Ak sa s tebou uvoľní – to spoznáš tak, že viac a viac rozpráva, je bezstarostnejšia a zhovorčivejšia - môžeš tu a tam pridať tiež dotyk. Napríklad zavadíš o jej ruku. Alebo sa jej pozrieš na hodinky a pridržíš pritom jej zápästie dlhšie, než by bolo treba. Alebo pohladíš jej prstienok a prst so slovami, že je krásny alebo zaujímavý. A že jej veľmi pristane. Ak si odvážnejší, môžeš to skúsiť aj s náušnicami, ušné lalôčky patria medzi erotogénne zóny. Nechaj ju nech sa uvoľní.

 

 1. Vezmi ju na pekné a zaujímavé miesto

Kde môžete spolu niečo príjemné prežiť, porozprávať sa, intelektuálne sa zblížiť (Áno, to je dôležité!). Môžete ísť na večeru, na prechádzku, do kaviarne, ...Improvizuj podľa seba, ocení to.

 

 1. Počúvaj ju

Buď empatický. Zaujímaj sa o to čo cíti. Nechaj ju rozprávať. Pozvoľna sa rozhovorí, keď miestami opakuješ to, čo ti práve povedala, dávaš jej najavo pozornosť. Načúvaj a pamätaj si, vo vhodnej chvíli sa ti to zíde.

Napríklad tí rozpráva, že dnes mala v práci náročný deň.  Ty jej to zo záujmom pripomenieš vo forme otázky. Vďaka tomu hneď pocíti, že ju vnímaš. Ženy to proste milujú. Chce tvoju plnú pozornosť! 

 

 1. Pochváľ čokoľvek, čo ťa na nej zaujme (nemyslím tým hneď prsia, zadok...)

Vlasy a ich vôňa. A pritom jej môžeš vlasy ľahko prečesať alebo k nim privoňať. Môžeš pochváliť jej okuliare alebo retiazku a ľahko sa pritom dotknúť krku, tvár. Náušnice? Samozrejme a sme zase pri erotogénnych zónach uši, tvár, krk....to všetko postupne rozohrieva vzťah. Dotyky na miestach, ktoré sú odhalené, teda nie zakryté látkou, majú ženy rady.

Presne taký dotyk, dobre načasovaný pôsobí intímne a súčasne ženu nikam netlačí. Nesnaž sa o viac. Aspoň nie v túto chvíľu! Trpezlivosť „rozkoš“ prináša. 

 

 1. Všímaj si ju, furt

Vnímaj, či sa žena tvojím dotykom vyhýba alebo či sa im mierne nastavuje. Pokiaľ „necuká“, ale "drží", si na dobrej ceste. Ak uhýba, prestaň, nie je ešte čas  a ďalej si len rozprávaj. A alebo to otoč a mlč. Nechaj hovoriť ju. A sleduj ju! 

 

 1. Čaká tvoj dotyk?

Pozoruj, či aj ona začne vyhľadávať tvoj dotyk. Či sa k tebe svojím telom približuje, nakláňa. Napríklad si prisadne bližšie. Alebo postupne uvoľňuje držanie tela, či je v uvoľnenej pozícií. 

 

 1. Kedy zaútočiť a kedy radšej nie?

Ak cítiš, že už ÁNO, tak môžeš pokračovať objatím. Ruka okolo ramien, chytenie do dlaní. Keď neucukne, boduješ! Ak sa z toho nejako vykrúti, netlač Jebale. 

 

 1. Zvádzaj ju ďalej, neprestávaj

Pokiaľ si to žena nechá páčiť a ďalej je pritom milá, smeje sa na teba a smeje sa napríklad aj tvojim vtipom (hoci by boli trápne), je prítulná, môžeš ju zvádzať ďalej.

Pokračuješ hlbšie pod blúzku, šaty...postupne tlakuješ hrniec. Dotknúť sa napríklad v oblasti pŕs zo strany (nie priamo na prsiach!) Alebo na lýtkach, a potom vnútornej strane stehien. Jemnejšia verzia:  dlhšiu dobu hladíš zápästie, vlasy alebo ucho.

Pamätaj: ženy MILUJÚ dotyky "okolo". To znamená všade inde, len NIE priamo na pohlavie či priamo na prsiach. V tomto ohľade je ženské telo úplne iné ako mužské !

 12 tipov pomáhajúcich mužom, aby boli úžasní

 

 1. Nechaj, nech sa ti začne sama "ponúkať"

Alebo inak: zákazníci nie sú radi ak im niečo predávaš, ale milujú nakupovanie. Takže ideálne je, keď dosiahneš presne to, že sa ti žena začne sama "ponúkať". To znamená, že intímne časti svojho tela začne natáčať tvojím smerom. Zrazu jej prsia, bruško, vagína sú pre teba prístupné.  Cítiš jej vzrušenie na tom, že sa jej prehĺbi dych, jej pohľad zmäkne, karta sa otáča a začína ťa zvádzať ona.

Dostávaš do bodu kedy to chce viac ako ty.

 

 1. Máš ju!

Prenikol si do jej intímnej ríše (vagína), ona prijíma tvoj intímny svet (penis)

Keď už je žena plná vášne, je jej telo tvoje. Môžeš sa jej kdekoľvek dotýkať. No stále zostávaj prítomný a pozorný. Sleduj a vnímaj jej dych, pohyby, nechaj sa viesť a preberaj iniciatívu. Je to plavba na rozbúrenom mori, hore – dole s prerážaním vĺn.

Jej telo neustále komunikuje. U niektorých žien výraznejšie, u iných jemne. Komunikuj spolu s ňou.

Užívaj si, buď s ňou, buď tu a teraz, teš sa z jej rozkoše a nezabúdaj sa tešiť zo svojej rozkoše. To ju rozpáli ešte viac!

A teraz je to už len v tvojich skills a teraz už môžeš spokojne poriadne pritlačiť na pílu Jebale, aby si ju priviedol k orgazmu.

 Aj slušné dievča môže zhrešiť

Ešte malý BONUS s veľkým účinkom:  VEDCI KOMPLEXNOU ŠTÚDIOU POTVRDILI, AKO NAJLEPŠIE USPOKOJIŤ ŽENU: S TÝMITO TECHNIKAMI SA STANEŠ KRÁĽOM ORGAZMUŽeny budú od rozkoše lietať v oblakoch. Budú ťa žiadať o ďalšie - a ďalšie kolo....Jednoducho s týmito technikami urobíš každú ženu.

 

A Ako priviesť ženu ľahšie k orgazmu, už keď ju netreba baliť!

 

Chceš zlepšiť svojej partnerke potešenie pri sexe?

Chceš, aby si to poriadne užila, chceš si to excelentne užiť aj TY?

Nemá chuť na intímne chvíle?

 

Tak tu je produktových 5 tipov ako ju priviesť ľahšie k vyvrcholeniu a potešiť aj seba!

 1. LovelyLovers LibidoUp gél 150ml

Gél od značky LovelyLovers obsahuje aktívne látky, ktoré zlepšujú prekrvenie pohlavných orgánov a zvyšujú tak citlivosť partnerky. Môžeš tak používať počas sexu ako bežný intímny gél. Viac info tu

 Libido_up_1

 1. Doplnok Výživy FEMME Passion

Obľúbený produkt vyvinutý špeciálne pre ženy, ktoré túžia po zvýšení libida, hormonálnej rovnováhe, jednoduchšiemu dosiahnutiu orgazmu, intímnom zdraví ženy a dodaní energie. Viac info tu

 femm-passion-libido-caps

 1. Masážna sviečka pre dokonalú predohru

Nemá partnerka chuť na sex? Masáž neodmietne žiadna žena a keď k nej použiješ masážne sviečky Enjoy it! a zapojíš aj masáž intímnych partií, máš úspech vopred zaručený. Viac info tu 

 Masážní svíčka MAGNETIFICO Enjoy it! - Tropic sea salt 9

 1. Afrodiziaká pre mužov aj ženy

Chýba vám obom energia po celom dni v práci? Si pod stresom a nemáte už obaja na milostné hrátky ani pomyslenie? Vyskúšaj niektorý z "nakopávačov" v podobe prírodných afrodiziak. Viac info tu 

 70

 1. Zväčšenie penisu

Ak tvoja veľkosť penisu nie je dostatočná pre uspokojenie partnerky, skús niektorý z produktov, ktorý ti pomôže s veľkosťou a lepším prekrvením penisu a mohutnejšou erekciou. Viac info tu

 andrimax-120

feromony

esencialne-vone