Erotické poviedky: Aj poslušné dievča môže zhrešiť

Odjakživa, čo si pamätám, som sympatizovala s rebelantmi, no sama som sa na žiadnu rebéliu neodvážila. Až raz, keď rodičia znova rozhodli za mňa, a vybrali mi ženícha (deje sa to aj v 21. storočí), som skúsila šliapnuť za čiaru. V podstate je pravda, že keby nám práve v tom čase nevymenili tímového vedúceho, asi by som sa poslušne vydala a naučila sa milovať pána doktora, ktorý bol do môjho života pretlačený nasilu. Možno aj pod vplyvom prísnej výchovy som si nikdy nedovolila skutočne sa zaľúbiť, a už vôbec nie zahorieť vášňou. S Matejom, mojím novým šéfom, sa však obrátil môj život a vnímanie vlastnej ženskosti úplne naruby.

     Pracovala som v reklamnej agentúre desať rokov, pričom na čele nášho tímu stala vždy žena. Mala som síce okolo seba veľa atraktívnych kolegov, no nikdy som si na nich hriešne nepomyslela. S Matejom to bolo úplne iné. Pripisujem to jeho svojskému rebelantskému štýlu, charizme, ale aj vnútornému pokoju, ktorý z neho vyžaroval. Stačilo, aby si obliekol tesnejšie tričko, ktoré dráždivo kopírovalo jeho svalnatú hruď, a ja som nedokázala na neho prestať myslieť, nech som robila čokoľvek. To, že som sa zaľúbila, mi ale nedocvaklo hneď. Uvedomovať som si to začala postupne, keď sa dlhé večery s mojimi snúbencom a jeho rodinou stávali pre mňa utrpením. Zostávala som dlhšie v práci a neraz som sa zasnene zabudla pohľadom na Matejových proporciách.

„Ten nápad na kabelkovú kampaň bol Dankin, tak do Prahy pôjde so mnou ona,“ prehlásil v utorok môj šéf. Vo štvrtok sme mali cestovať. Rodičom aj snúbencovi som zaklamala, že cestujem so šéfkou, pretože som im akosi zabudla o Matejovi povedať. Aj tak by to nepochopili a zbytočne ma kontrolovali cez mobil.

„Danka, musím sa ti s niečím priznať,“ povedal Matej po polhodine jazdy autom.

„Pokojne, hovor,“ odpovedala som nadšene a srdce sa mi rozbúchalo.

„Vieš, tá Praha je hotová, vôbec tam netreba ísť osobne.“

„Čože? A kam ma teda vezieš?“ zmocnil sa ma zvláštny pocit.

„Chcel som s tebou stráviť predĺžený víkend. Pôjdeme ku mne na chatu.“

„To mi vravíš len tak? Vraj, chcel som s tebou stráviť víkend. A čo tak opýtať sa, alebo si dať predtým pár rande? A nakoniec, ani nevieš, či som voľná,“ hnevala som sa navonok, ale vo vnútri ma tešilo, že by som mohla konečne zarebelovať aj ja a nie sa iba pozerať na všetkých tých uletených ľudí okolo.

„Práveže viem, že nie si voľná. Preto som to takto vymyslel. Si zasnúbená s nudným chlapom, ktorý sa k tebe vôbec nehodí a stavím sa, že ste si ešte ani nedali pusu.“

„To pŕ, ty o mne nevieš absolútne nič a nemáš právo stavať ma pred hotovú vec,“ štvalo ma, ako dobre ma prekukol. Potom som sa ešte dlho bránila, nadávala mu a kričala, ale ani jediným slovom som sa nezmienila, aby to otočil a zaviezol ma domov. Zastavil na najbližšom odpočívadle a umlčal ma hlbokým bozkom. Podarilo sa, nezmohla som sa na slovo. Následne som mlčala až do cieľa.

„Už niečo povedz,“ vyzval na, keď parkoval pred jeho chatou.

„Nemysli si, že neviem prijímať signály. Ty si ich v poslednom čase vysielala neúrekom. Inak by som si nikdy nedovolil uniesť ťa.“

“Áno, únos je to, celkom obyčajný únos,“ odvrkla som miernejšie.

„Takže? Chceš ísť domov?“ dal mi priamu otázku, lenže ja som na ňu nevedela odpovedať. Respektíve vedela, ale sama som sa odpovede naľakala. Vzal ma za ruku a zobral do chaty.

     V chate ma Matej usadil na gauč, nalial nám do pohárov drink a keď si so mnou pripil, šiel von po drevo, aby zakúriť v krbe. Kým on bol v pohybe, ja som tam sedela ako puk a premýšľala, čo sa to vlastne deje. Matej sa chce so mnou iba vyspať, alebo chce niečo viac? Prečo ja? Čo tým sleduje? Ale jasné, určite sa chce so mnou iba vyspať a vybral si ma preto, lebo ma považuje za ľahkú korisť. Veď sa poznáme iba z práce, pričom ma len tak naloží do auta a vezme na svoju chatu.

„O chvíľku nám dovezú večeru. Prepáč, ale sám viem uvariť maximálne čaj.“

     Lenže mne sa nechcelo čakať na večeru. Akonáhle si vyzliekol sveter a zostal iba v tom povestnom obtiahnutom tričku, niečo sa so mnou stalo. Už sa mi viac priečilo byť dobrým dievčaťom, ktoré sa všetkému čuduje a má veľa otázok. Možno svoje urobil aj ten drink, čo som narýchlo vypila, ale necítila som sa opitá, nanajvýš mi stúplo sebavedomie a veľmi sa mi chcelo milovať.

„Tak už sa vyzlečieš? Izba sa pekne rozohriala, nemusíš tu sedieť v bunde,“ prerušil moju tichú vizuálnu exkurziu po jeho tele.

„Aha, prepáč, stále nemôžem uveriť, že si to urobil.“

     Videl, že som vyplašená ako decko a nemôže čakať veľa iniciatívy z mojej strany, preto ku mne pristúpil, aby mi troška pomohol.

„Danka, teraz úprimne. Si panna? Nemusí sa tu stať nič, čo nechceš,“ zaskočil ma otázkou, no aj napriek tomu, že mi práve navrhol stopnúť to, veľmi šikovne mi rozopol podprsenku.

„Ty si myslíš, že som ešte panna?“

„Nechcel som sa ťa dotknúť, ale vyzeráš tak.“

„No schválne, ako vyzerajú panny?“.

„Proste slušne,“ prehlásil a mne sa chcelo smiať. Môj smiech ale umlčal ďalším bozkom.

Aj slušné dievča môže zhrešiť

    Myslím, že počas nášho milovania som mu dostatočne dokázala, že viem byť aj zlé dievča. A verte mi, mala som z toho veľkú radosť.

„Máš krásne kozliatka,“ zašepkal a hoci to z jeho úst vyznelo dosť komický, v tom momente sa mi už chichotať nechcelo. Bola som vzrušená a naplno zamestnaná inou príjemnou činnosťou. Telo mal ako Herkules, božsky príťažlivé, rajcovne svalnaté a tajomne voňavé. Priznávam, nikdy som si v oblasti vlastnej atraktivity príliš neverila a nenapadlo mi, že budem mať možnosť zajazdiť si na takomto žrebcovi.

„Och, ani nevieš, ako dlho som si predstavoval túto chvíľu. Neskutočne po tebe túžim,“ zastonal a vnikol do mňa svojím penisom.

„Ach, ty ho máš ale veľký,“ zvolala som a ticho zasyčala, pretože ho mal podľa môjho názoru fakt nadpriemerný. Bolo cítiť, keď prenikal cez moju orosenú mušličku dnu. Zašiel poriadne hlboko a vyplnil celé moje vnútro. Netušila som, že je to možné, ale po chvíľke jemných dorazov som sa mu otvorila ešte o niečo viac. Krásne sa vo mne uhniezdil a potom to už išlo jedna radosť.

„Šikovná mačička,“ pochválil ma.

     Chvíľku som bola pod ním, no o pár minút som už sedela na ňom a temperamentne vrtela panvou. Obratne mnou hádzal po posteli a mne bolo poriadne horúco.

     Krátko pred vrcholom nás prerušilo klopanie na dvere. Prišla naša večera. Dali sme si krátku pauzu, no boli to sekundy, a našťastie sme nestihli vychladnúť. Matej si šikovne omotal okolo seba deku a prevzal zásielku. Keď sa vrátil, pokračovali sme, kde sme prestali.

      Za doprovodu hlasných výkrikov sme sa dopracovali ku krásnemu orgazmu. Najskôr sa urobil on a mňa potom šikovne dorobil prstami. Na večeru sme úplne zabudli a do rána sa ďalej venovali skúmaniu našich tiel.

     Tento predĺžený víkend ma mohol úplne zmeniť, ale roky mi vštepovali, že musím byť dobré dievča, tak som nevedela byť iná. Áno, to zhrešenie s Matejom bolo báječné, ale aj tak som sa minulú sobotu vydala za svojho dohodnutého snúbenca. A čo bude ďalej? Neviem, možno sa znova nechám uniesť svojím šéfom.

 produkty-pre-muzov_1produkty-pre-zeny