Erotická poviedka: Tvrdé pristátie

  Ľudia zvyknú mať rôzne záľuby. Medzi moje patrilo napríklad aj pozorovanie lietadiel pri ich vzlietaní a pristávaní. Iba tak som autom zašla na letisko v neďalekom meste a sledovala tie hladké a profesionálne manévre. Len málokedy sa stalo, že pilot zaváhal. Túto moju úchylku spomínam preto, lebo sa mi v istej miere spája s Michalom. Vďaka nemu som ľahučko vzlietla do výšin, krátko sa prehnala turbulenciou a zažila nádherný pocit z lietania, no pilot tohto lietadla pristátie neustál. Bolo skutočne tvrdé a bolestivé. Našťastie, neboli tu žiadne straty na životoch. 

     Miša som poznala už ako malého rozmaznaného chlapca. Keď som odchádzala od našich do zahraničia za prácou, mal desať rokov. Počas krátkych príležitostných návštev domova som ho vôbec nestretla. Až po pätnástich rokoch, keď som sa vrátila nastálo do vlasti, mi ten drzí chlapčisko od vedľa vyrazil dych. 

„Dobrý deň, tak ste späť?“ spýtal sa ma, keď sme na seba narazili na ulici. Pred domom umýval svoju motorku, bol svalnatý, urastený, so šibalským úsmevom a očami ako oriešky. Panebože, pomyslela som si, to nemôže byť on.

erotická poviedka tvrdé pristátie

„Áno, už to tak bude, som späť,“ vykoktala som zo seba po niekoľkých sekundách. Keď som si uvedomila, že nezdravo na neho civiem, okamžite som zatvorila ústa a odvrátila hlavu. On sa ale nenechal iba tak odbiť.

„Stále slobodná?“ spýtal sa netaktne.

„Momentálne som single a je mi tak dobre,“ zaštebotala som až príliš dôrazne.

„Jasnačka, byť single je cool. Ja to mám tiež tak nejako,“ zdôveril sa mi.

„Vyrástol si,“ hovorím len preto, aby reč nestála.

„A vy ste stále taká pekná ako si vás pamätám,“ lichotil mi. Áno, chlapec vyrástol a vyznal sa. Presne vedel, čo má žene povedať, aby si ju namotal. V tej chvíli sa mi rozbúchalo srdce a narýchlo som sa s ním rozlúčila. Nedokázala som ho ale vyhnať z hlavy.

Vždy som sa dušovala, že mladí zajačikovia nie sú nič pre mňa. Moje predošlé vzťahy boli s partnermi, ktorí boli výrazne starší. Mišo ma ale dostal. Takto sa mi nezapaľovali lýtka ani na gympli, keď som sa zahľadela do svojho profesora matematiky. Bola som ako pobláznená pubertiačka. Prechádzala som sa pred susedmi a čakala, kedy sa ukáže. Takmer som umrela, keď som ho uvidela, ako si domov priviezol na tej svojej káre nejakú mladú žabku. Pekné dievča, musím uznať. No to ja som chcela byť tou, s ktorou sa zamkne vo svojej izbe, alebo hoci aj v garáži, kde opravoval autá a motorky. Videl ma, že pozerám na neho a to dievča. Zamával mi, no ja jemu nie. Zúrila som.

„Takže už nie si single?“ musela som podotknúť pri našom ďalšom náhodnom stretnutí.

„Ale som. Vy iste narážate na Viky. To je taká moja kamarátka s výhodami.“

„Aha, no takéto niečo mi nič nehovorí.“

„Vy nemáte takého kamaráta?“

     Nenormálne ma vytáčalo, keď mi vykal, nehovoriac už o tom, že som skutočne nemala kamaráta s výhodami a nechcelo sa mi vešať mu to na nos.

„Nie,“ odvrkla som stroho, lebo nedočkavo čakal na odpoveď.

„Tak to je škoda. Mali by ste si nejakého obstarať. Je super zachovať si status single, no pritom nespustnúť.“

„Ty, Mišo, a prečo mi vlastne vykáš? To vyzerám tak staro?“ neudržala som sa.

„Sorry, chcel som byť iba slušný,“ tváril sa previnilo.

„Keď ti ale smiem tykať, mali by sme to zapiť. Neskočíš k nám na víno?“ navrhol trúfalo.

„Neviem, či by to bolo vhodné. Možno inokedy,“ vykrúcala som sa.

„Kedy inokedy? Žiť treba pre tento okamih. Poď, naši nie sú doma, pokecáme,“ naliehal a ja som súhlasila. Tušila som, že to nebude iba o víne a rozprávaní sa.

„Ninka, ty si sa mi vždy páčila. Už ako chlapec som ťa obdivoval. Škoda, že si vtedy odišla. Chýbala si mi,“ skúšal to na mňa.

„Bol si malý chlapec. Stále si nemôžem zvyknúť na to, ako si vyrástol.“

„Trochu som zmužnel, to sa občas stáva,“ zasmial sa a dolial mi víno.

     Vtedy sa mi nadlho zahľadel do očí a ja som si spomenula na letisko. Pilot práve oznámil štart a lietadlo sa ľahučko odlepilo od zeme. Môže sa toto naozaj stať? Zrelá žena sa zapáli ako šťanda? Veľmi som ho chcela. V tom okamihu pokojne aj ako kamaráta s výhodami. Veď akú perspektívu by už mohol mať náš vzťah?

„Od momentu, ako som ťa prvýkrát uvidel po tom tvojom veľkom návrate domov, mám obrovskú chuť pobozkať ťa,“ oznámil mi a nečakal na moju reakciu. Proste ma silno chytil za bradu a vtlačil mi na pery horúci bozk. Bolo to tam. Lietadlo nabralo výšku a ja som pocítila vzrušujúci pocit v brušku.

     Mišo dlho bozkával moje pery. Následne skĺzol na môj krk a doslova ho pomiloval ústami. Od vzrušenia som sa chvela. Moje vlasy mal pevne omotané okolo svojej dlane. Zatiahol, aby som zaklonila hlavu, čím bolo viac priestoru na láskanie môjho krku. Nohavičky som mala premočené už z tohto nevinného maznania. Uvoľnil mi blúzku a premasíroval moje prsia. Najskôr rukami, následne aj jazykom. Od rozkoše som zatvorila oči a z úst vypustila hlasný ston. Hladkal ma po ramenách, medzi stehnami, pevne zvieral moje polovičky v mocných dlaniach, aby to nakoniec zakončil prstokladom na klitorise.

„Si krásna. Páči sa ti to?“ opýtal sa.

„Je to nádherné, pokračuj,“ dala som mu dovolenie.

     Ja som ho hladkala po svalnatej hrudi a keď som mu dlaňou vošla do nohavíc, nemohla som uveriť. Mal ho fakt obrovský. Bol tvrdý ako kameň a pripravený vkĺznuť do mňa. Rozopla som si nohavice. On mi ich pomohol vyzliecť a posadil ma na malý stôl. Doširoka mi roztiahol nohy a potom ho vytiahol. Už pohľad na ten kráľovský kus ma rajcoval. No keď do mňa vnikol zaplavil ma taký čudný pocit, akoby zimnica aj horúčava zároveň. Dorážal do mňa žiadostivo, ale nežne. Také niečo som nikdy nezažila.

mature_milf_tvrdé pristátie

„Och, och, och,“ stonala som hlasno a chcelo sa mi kričať ešte viac.

„Vedel som, že si vášnivá samička,“ šepkal a popri dorážaniu zvieral moje prsia.

„Ty o mne nič nevieš,“ bránila som sa.

„Čo viem, to mi stačí,“ povedal rázne a prstom mi zakryl ústa, aby som viac nič nehovorila.

     Bol to nádherný let. Pilot si nechal záležať, aby boli cestujúci spokojní. Môžem povedať, že v tak luxusnej triede som sa ešte neviezla.

     Jednu moju nohu si vyložil na svoje plece a druhú zatlačil pod stôl. Vznikla z toho zvláštna póza, ktorá umožňovala úžasný prienik. Stačilo, aby sa pár minút v tejto polohe vo mne jemne pohojdával a bola som hotová. Najavo som mu to dala krátkym zatrasením bokov a dlhým výduchom. Obaja sme boli spotení, no jeho orosené svaly mali v celom tom milovaní zvláštne pikantný podtón. V tej chvíli som sa zamilovala. Viem, chyba.

     Mišo sa urobil krátko po mne. Zodpovedne a taktne.

„Čo povieš? Mohli by byť z nás kamaráti s výhodami?“ opýtal sa a mne prišlo z toho celého nejako smutno. Prehltla som ťažkú slinu a zahnala slzu. Súhlasila som, pretože som vedela, že to je jediný spôsob, ako s ním môžem byť.

     Potom prišli niekoľko mesačné turbulencie, ktoré sme vďaka vzájomnej príťažlivosti a nadšeniu celkom pekne ustáli. No keď sa mi začal Mišo vyhýbať a nedvíhal telefón, cítila som, že tento let sa blíži ku koncu.

„Prepáč, Viky je tehotná,“ napísal mi krátku správu. Bolo to pre mňa naozaj tvrdé pristátie. Ani sa neunúval povedať mi to osobne. O pár mesiacov sa oženil a odsťahoval.

afrodiziaka-a-gely2_1

feromony