Vedci komplexnou štúdiou potvrdili, ako najlepšie uspokojiť ženu: S týmito technikami sa staneš kráľom orgazmu

Ženy budú od rozkoše lietať v oblakoch. Budú ťa žiadať o ďalšie a ďalšie kolo....

Jednoducho s týmito technikami urobíš každú ženu.

Už dávnejšie je dokázané, že nie každá zástupkyňa nežnejšieho pohlavia je schopná pri pohlavnom styku dosiahnuť orgazmus. Niektoré ho dokonca za celý svoj život ani raz nezažijú. To sa ale teraz mení a potvrdzujú to výsledky nedávnej štúdie, ktorá definovala 4 techniky, z ktorých ženy doslova lietajú od rozkoše v oblakoch.

ako urobiť ženu

Skupina vedcov sa rozhodla vykonať výskum, v ktorom išlo predovšetkým o potešenie a uspokojenie žien. Práve u nich je totiž pomerne často ťažké identifikovať, čo robiť, aby ich muži dokázali uspokojiť. 

Tak sa spolu pozrime na techniky rozkoše a nauč sa slovník slasti

Výsledkom výskumu, ktorého sa zúčastnilo viac ako 3-tisíc amerických žien vo veku od 18 do 93 rokov, je akýsi „slovník slasti“. Na základe odpovedí sa podarilo identifikovať 4 zaručené techniky, ktoré ženu dostatočne uspokoja a navyše tak, že si to bude užívať, ako nikdy predtým.

Výsledok štúdie je, že viac ako 3-tisíc žien si užíva najviac na tieto 4 spôsoby

Ako sa ukázalo, najlepšími spomedzi všetkých techník dosiahnutia orgazmu (či už svojpomocne alebo s partnerom), sú celkovo štyri techniky:  shallowing, rocking, pairing a angling.

 

Shallowing touto technikou dosiahlo potešenie 70 % v prieskume opýtaných žien. Technika spočíva v intenzívnych dotykoch pri vstupe do vagíny. Nezachádza ani hlbšie do nej a priestor „vstupu“ neopúšťa.

  • Bozkávanie okolia vagíny s jemným prechodom jazyka alebo pier po vagíne
  • Hladkanie jemnými pohybmi prstov v tých istých partiách

 

Rocking sa zas páčil až 76 % žien. Táto technika je o tom, aby to, čo ženu uspokojuje zostalo za každú cenu v nej a zároveň v kontakte s klitorisom.

  • Penis alebo vibrátor je dnu (nepenetrovať)
  • Prstom sa dráždi klitoris

 

Pairing  je treťou technikou, asi aj najpracnejšou,  užívalo si ju až 84 % opýtaných. Pairing je o stimulovaní všetkých miest ženského lona. Zatiaľ, čo je žena penetrovaná, venovať pozornosť treba aj klitorisu – prstom alebo akoukoľvek inou pomôckou.

  • Penis je dnu a penetruje
  • Jemné dotyky v okolí vagíny, podbruška, na stehnách, na zadku
  • V správnych momentoch dráždiť klitoris 

 

Víťazom  sa stala posledná technika. Anglin si užíva až 88 % žien. Pri tejto je najdôležitejšia a kľúčová práca s bokmi, ktorými treba vrtieť a nadvihovať ich, aby pomáhali lepšie pocítiť penis či hračku vo vagíne.

  • Penis je dnu a penetruje
  • Jemne krúžite (hore-dole alebo do strán) svojimi bokmi
  • Prispôsobuješ a riadiš si rytmus a smer s partnerkinými bokmi tak aby cítila tvoj úchop panvy, aby mala pocit, že ju vedieš a zároveň aby si sa ty nespravil rýchlo.

 

Pre vyšperkovanie techník si pozri ešte tento 10 krokový NÁVOD ako priviesť ženu k orgazmu, istotne tvoja partnerka ocení, keď bude všetko "vymakané" do posledného detailu.  A odporúčam ti naučiť sa všetky štyri techniky a počas milovania ich striedať. Partnerka to iste ocení, že to nie je len hore dole a frc....

Ako najlepšie urobiť ženu

štúdia zdroj: https://www.iflscience.com/health-and-medicine/study-names-womens-most-popular-techniques-for-pleasure-and-better-orgasms/ 

afrodiziaka-a-gely2_1

esencialne-vone