Erotický príbeh: Ups, pardón

Pred pol rokom sa mi stala jedna veselá príhoda, ktorá stojí za zmienku. V ten deň som spoznal Helu. Naše zoznámenie bolo trochu netradičné, ale pobavil som sa. V každom prípade, na tejto ženskej sa mi páčilo, že bola nielen skvelá v sexe, ale nebála sa napríklad počas aktu zložiť originálny kompliment môjmu penisu. Nepoužívala tie smiešne lichôtky a zdrobneninky, ona to vedela okoreniť tak, že to naozaj chutilo. A aby som nezabudol, milovala kostýmy. To je pre mňa dosť dôležité. Nepotrebujem žiadnu výstrednú výbavu, celkom pokojne mi stačia aj vysoké podpätky a podprsenka. Poďme si ale k Hele napísať viac. 

     V obchode s oblečením som si vyberal nejaké pohodlné nohavice, keď tu niekto na mňa zavolal zo skúšobnej kabínky.

„Prosím vás, prinesiete mi väčšiu?“ chvíľku mi trvalo, kým som si uvedomil, že to patrí mne. Celkom pekná ženská mi podávala podprsenku. Nemal som tušenia, kde a čo presne by som mal hľadať, ale vnútorne ma to tak nakoplo, že som jej chcel vyhovieť. Vzal som teda tovar, vyhľadal predavačku a tá mi poradila. Potom som ten čipkovaný kúsok podal dotyčnej. Tá mi nevenovala väčšiu pozornosť. Poďakovala, zobrala spodnú bielizeň a stratila sa za závesom.

erotický príbeh_ups_pardon_prsia

„Nehnevajte sa, že vás tak otravujem, ale ešte poprosím o číslo väčšie z týchto nohavíc,“ vykríkla za mnou, keď som sa práve chystal k pokladni, aby som zaplatil svoje nohavice. Vtedy som si uvedomil, že si ma zmýlila s personálom obchodu. Vyhovel som jej však aj po druhýkrát.

Nakoniec sme sa stretli pri pokladni a všimol som si, ako sa zatvárila, keď si uvedomila, že aj ja som zákazník. Nevedela, či má zutekať, či niečo povedať. Nakoniec predsa len prehovorila.

„Ups, pardon, nehnevajte sa, prosím. Máte tričko rovnakej farby ako personál obchodu, zmýlila som si vás. Prečo ste niečo nepovedali?“

To je v poriadku. Veď ja rád poslúžim, keď môžem. Nikam sa neponáhľam.“

„Ste zlatý, mohla by som vám to nejako vynahradiť? Čo tak obed alebo káva?“ navrhla ochotne.

„Veď sa nič také nestalo. Nerobte si starosti,“ upokojoval som ju.

„Práve som sa chystala najesť. Budem rada, ak sa pridáte. Pokiaľ, samozrejme, nemáte iný program.“

„Dobre, rád sa pridám, ale naozaj si nemusíte robiť starosti.“

     Skončili sme teda pri obede, kde preskočila tá povestná iskra, takže sme si hneď aj vymenili čísla. Ona bola voľná, ja som jej tvrdil, že tiež, ale nebola to tak celkom pravda. Mal som priateľku, s ktorou sme si v tom čase síce dávali krátku pauzu, no mali sme v pláne vrátiť sa k sebe. Zdalo sa mi ale zbytočné Helke tieto veci vysvetľovať. Začali sme sa stretávať a ona si ma celkom namotala. Vždy bola ku mne milá, nikdy som ju nevidel v zlej nálade. Zaujímala sa o mňa, moju prácu, zdravie. Nikdy nevyvádzala, keď som si na ňu náhodou nenašiel čas, alebo jej okamžite nezdvihol telefón. Jednoducho, báječná ženská.         

     Vrátil som sa k priateľke, no s Helou som to neukončil. Nemal som na to gule. Potreboval som ju. Napríklad aj preto, lebo nikdy nepredstierala orgazmus. Moja dlhoročná partnerka to robila často. Keď bola unavená, mala PMS či zlú náladu. Odbavila to rýchlo. Hela to ale nerobila. Pokiaľ sa nevedela z nejakého dôvodu urobiť, čo sa ale nestávalo často, normálne mi to povedala.

„Ak si večer nájdeš čas, čaká ťa prekvapenie,“ napísala mi v piatok popoludní a poslala fotku nôh v lodičkách. Išiel som sa zblázniť od nedočkavosti. Správu som ihneď zmazal, aby ju moja priateľka nenašla a dlho som premýšľal, ako sa vyhovoriť, aby som mohol byť s Helou.

„Dobrý večer,“ privítala ma vo dverách zapálená ako fakľa. Ja som bol na tom podobne. Okamžite sme sa na seba vrhli ako zvieratá. Kotúľali sme sa po koberci a dlážke snáď v celom byte. Rozdávali si horúce bozky a lačne omakávali spotené telá.

„Páči sa ti moja nová podprsenka?“ spýtala sa.

„Je úžasná, no ak dovolíš, oslobodím nachvíľku z jej zovretia tvoje loptičky.“

     Miloval som jej prsia. Nemala ich veľké, no dobre sa omakávali v dlaniach. Rád som sa strácal ústami v cestičke medzi nimi, cmúľal bradavky a párkrát som vyvrcholil práve na jej hruď. Nikdy sa preto na mňa nehnevala. Dokonca sa mi zdalo, že sa jej to páči. Moja partnerka to nemala rada.

     Dlho som venoval svoju pozornosť jej nohám. Mala na nich nové lodičky. Boli modré a mali obrovský opätok. Normálne na ulicu by v nich asi nevyšla. Vedel som, že si ich kúpila iba preto, aby ma potešila.

„Ó, tá plnosť ma vždy dostane,“ zašepkala, keď som do nej vnikol. Ako každý chlap, aj ja som potreboval počuť, že sa jej páči, čo jej práve robím.

„To tvoje techno vrtenie je naozaj originálne. Neviem, či takéto niečo ovládajú aj iní chlapi, no je to excelentné,“ pochválila ma, keď som do nej dorážal.

     Hela bola drobná plavovláska. Bokmi ale vedela pri milovaní tancovať ako profesionálna tanečníčka. Bolo obdivuhodné, ako také útle žieňa zvláda toľké tempo. Keby som to chcel zhrnúť, dalo by sa povedať, že milovanie nás oboch bavilo. Nikdy to nebolo o nutnosti, sex sme si užívali a tešili sa na nové vzpruhy.

      Prečo som ale nedokázal opustiť svoju partnerku a nepovýšil na tento status Helu? Odpoveď je prostá. Hela je koketnica a neviem si ju celkom dobre predstaviť v zväzku manželskom. Podľa mňa nie je stvorená pre rodinu. Ako milenka je svetová a chcel by som s ňou zostarnúť, no ak rozmýšľam nad založením rodiny, tak určite nie. Zbláznil by som sa.

     Keď som mal narodeniny, Hela prišla za mnou do práce. Neviem, ako sa jej to podarilo, no takmer nikto si ju nevšimol. Prešmykla sa do mojej kancelárie.

„Ahoj, nájdeš si chvíľočku?“ povedala a zvodne si olízla pery.

     Nebol som si istý, či je to dobý nápad, ale pohľad na jej krásne nohy v krátkej minisukni ma presvedčil. Zamkol som dvere a nato mi ona ihneď stiahla nohavice po kolená. Vedela krásne bafkať, s gráciou a nežne. Pri lízaní som išiel do kolien, no keď cucala, strácal som dych. Pripravila mi skvelý narodeninový darček, myslel som si. Keďže som ju chcel potešiť tiež a reálne som mal chuť do nej vniknúť, ohol som ju cez stôl a natlačil sa do nej.

„Ten tam sadol,“ zastonala.

     Trieskali a tľapkali sme jedna radosť. Jej vagína doslova striekala, taká bola mokrá. Keď sme skončili, musel som utrieť z dlážky šťavu, ktorá tam stiekla z jej mušličky.

„Milujem ťa,“ povedala a mňa to veľmi zaskočilo. To nebol dobrý signál.

     Hela sa obliekla, otvorila okno a odomkla dvere. Kým som si ja naťahoval nohavice, z kohútika si napustila do pohára vodu. Vyzerala trochu nervózne, aj keď sa snažila pôsobiť pokojne. O chvíľu som pochopil.

„Prepáč, toto som nikdy nechcela. Tvrdil si mi, že si sólo. Teraz si ale budeš musieť vybrať,“ prehovorila vážne a v tom vošla do dverí moja priateľka.

     Nakoniec som nemal veľmi na výber. Partnerka sa, ako inak, na mňa vykašľala. S Helou som ale do vzťahu s hlbšou perspektívou ísť nechcel. Teraz som už teda naozaj single.

produkty-pre-zeny

afrodiziaka-a-gely2_1