Sexi aj po štyridsiatke

Mnoho žien, ktoré sa dostanú do stredného veku, má pocit, že už ich v živote nič moc nečaká. Tiež si pripadajú nepríťažlivé a nežiadúce. A od toho sa odvíja všetko ostatné. Prestanú sa o seba starať, priberú a to sa negatívne premieta aj do ich psychickej pohody, ktorá sa mení na nepohodu. Verte však, že aj po štyridsiatke môžete byť sexi. Pýtate sa, ako na to? Prečítajte si naše tipy.  

Optimálny jedálniček

S postupujúcim vekom bohužiaľ dochádza k spomaleniu metabolizmu, takže je potrebné viac dbať na to, čo človek konzumuje. Snažte sa vyhnúť ťažkým tučným a vyprážaným pokrmom, sladkostiam a všeobecne všetkým polotovarom. Samozrejme to neznamená, že si raz za čas nemôžete zahrešiť, ale všetko s mierou. Tiež riadne dodržujte pitný režim. Obmedzte kávu a alkoholické nápoje. Namiesto sladkých limonád pite obyčajnú vodu. 

Relaxácia

S vyššie uvedeným sa spája aj ďalšia vec, a tou je relaxácia. Pravidelne odpočívajte. Najlepší je aktívny oddych v prírode ako napríklad prechádzka v lese. Ideálne každý deň, alebo aspoň niekoľkokrát v týždni. Nezabudnite na pravidelný a kvalitný spánok v podobe ôsmich hodín denne. Choďte spať v rovnakom čase a nepoužívajte pred spaním prístroje, ktoré vyžarujú modré svetlo ( PC, tablet, TV, mobil...). V spálni udržujte skôr chladnejší vzduch. Doprajte si kvalitnú, intímnu masáž.

Starajte sa o svoj vzhľad

S rastúcim vekom musia ženy venovať väčšiu starostlivosť vzhľadu. Ale aj zrelá žena môže byť sexi a skutoční muži sa za ňou môžu otáčať. Navštevujte pravidelne kaderníčku, starajte sa o svoju pokožku, najmä v oblasti tváre a dekoltu. Doprajte si relaxačné masáže, choďte do sauny. To všetko prispieva k sexi vzhľadu. Keď sa budete cítiť v pohode, budete to vyžarovať aj navonok.  

Starajte sa o svoje zdravie

Choďte pravidelne na prehliadky k lekárovi, na ktorých máte vo vašom veku nárok. Ak vás trápi menopauza a problémy, ktoré sa s ňou spájajú, môžete vyskúšať doplnok stravy Maca fresh women 90 kapsúl, ktorý obsahuje látky s kladným vplyvom na libido, fyzické a psychické zdravie, sexualitu, menopauzálny komfort a správny rast vlasov i nechtov. Ďalšou možnosťou je Femm Passion libido caps. 60 kapsúl, čo je doplnok stravy pre ženy, ktoré chcú dosiahnuť komfort pri menopauze, získať energiu, zvýšiť svoje libido alebo dosiahnuť ľahšie orgazmus

femm-passion-libido-caps

Pomôžte si S "feromónMI"

Taký "feromonový parfum" dokáže robiť divy. A nielen z hľadiska sexuálnej príťažlivosti, ale aj z hľadiska zvýšenia sebavedomia. Vyskúšať môžete napríklad Feromóny pre ženy MAGNETIFICO Pheromone Selection 50 ml, čo je parfum v podobe podmanivej kvetinovo-citrusovo ovocnej vône plnej fantázie a ženskosti. Skvelou voľbou je aj mierne korenená kvetinovo-ovocná vôňa parfumu Feromony pre ženy MAGNETIFICO Pheromone Allure 50 ml.

 

destiny-woman-50ml-feromony-zeny-web

erekcia_potencia_zväčšenie_penisu produkty-pre-mužov

produkty-pre-zeny