Tajný trik: Masáž, ktorá prinesie novú vášeň do vzťahu

V dnešnom článku sa zameriame na jeden zo série výrobkov Lovely lovers, ktorá už dlhšiu dobu prináša svojim klientom novú vášeň do ich vzťahov. Každý z nás sa raz za čas dostane do situácie, kedy sa pre neho stáva vzťah do istej miery stereotypným (možno aj nudným). Práve pre takéto príležitosti existujú doplnky, ktoré dokážu zapáliť plameň vášne a pomôcť oživiť vzťah. 

Predstavujeme vám prípravok Hotup massage gel, ktorý bol vytvorený na prírodnom podklade s cieľom hydratovať pokožku, príjemne ju prehriať, vyvolať pocit uvoľnenia napätia, zrelaxovať organizmus a pripraviť sa tak na kvalitný a nezabudnuteľný sex. Nie je ničím záhadným, že hlavnou zásadou pre kvalitný sex je byť dostatočne uvoľnený a užívať si prítomnosť. Čo i len menšie napätie, stres a nepokoj sa okamžite odzrkadlia na sexuálnom výkone. Najväčší problém s uvoľnením majú zväčša ženy. Muži nemajú problém sa vzrušiť a pripraviť sa na sex, kdežto ženy majú radšej dlhšiu „predohru“, ktorá ich dostatočne pripraví na intímny zážitok. A práve nedostatočná predohra vedie vo väčšine prípadov ku zhoršenej kvalite pohlavného styku. 

Hot_UP_gel

kupit-button

Práve z tohto dôvodu veľké množstvo mužov siaha po prípravku Hotup massage gel. Doprajú ho svojej polovičke ako darček a následne ťažia z toho veľké pozitíva. Ženy majú pocit, že sa o nich muž viac zaujíma a chce im priniesť viac vzrušenia a z toho samozrejme vyplýva aj ich zvýšená miera súhlasu so všetkým, čo im muž navrhne. Vďaka prípravku zaručene spestríte atmosféru vo vašej spálni a doprajete obom oveľa intenzívnejší zážitok. 

Prípravok je založený na báze regeneračného masážneho oleja, ktorý obsahuje výživné zložky, ktoré dokážu dodať pokožke pružnosť a lesk. Zároveň pôsobí ako lubrikant a zvlhčuje intímne partie, čím odstráni prípadné nepríjemné problémy. Hotup obsahuje taktiež afrodiziakálne zložky, ktoré prehrievajú oblasť nanesenia gélu a zvyšujú prežitok. Problémy so suchými intímnymi partiami už nebudú nikdy problémom. Stačí naniesť malé množstvo gélu a vyhnete sa akýmkoľvek problémov (vzniku oderov a podráždení). Gél tiež zvyšuje schopnosť vnemu kožných receptorov  a vďaka tomu sa stáva každý dotyk oveľa vášnivejším

Prípravok obsahuje prírodnú látku kapsaicín, ktorá sa prirodzene nachádza napríklad v chilli. Dokáže vyvolať prehriatie miesta, zlepší prekrvenie, zjemní celú intímnu oblasť a dokonca stimuluje produkciu endorfínu. Endorfín je hormón šťastia, ktorý je produkovaný v našom tele a je dokázané, že kapsaicín dokáže jeho vytváranie výrazne urýchliť. A to je dôvod, prečo aplikácia už malého množstva gélu dokáže zabezpečiť intenzívny hrejivý a uvoľňujúci pocit, ktorý je nasledovaný oveľa kvalitnejším prežitkom sexu a vo veľa prípadoch aj kvalitným orgazmom. 

Prípravok LL Hotup massage je teda ideálny pre domácu masáž. Jeho zložky sú navrhnuté tak, aby pomocou jemnej vône navodili uvoľnenú romantickú atmosféru. Dokáže vyvolať túžbu a intenzívne vzrušenie, zabezpečuje ideálnu, dlhotrvajúcu klzkosť počas pohlavného styku. A vďaka jemnému zahrievaciemu efektu „roztopí takmer každé srdce“. 

Prípravok bol vyrobený na základe kozmetickej zložky glycerínu. Vďaka tomu je veľké množstvo molekúl schopné prenikať do hlbších vrstiev pokožky. Okrem samotného intímneho použitia sa ukázali výsledky, ktoré svedčia o zlepšení pružnosti, urýchlení regenerácie, kvalitnejšej hydratácii a doplnení nutričných látok pokožke. Sú preukázané tiež výborné výsledky pri použití prípravku na vyhladenie vrások.

afrodiziaka-a-gely2_1

 

Afrodiziakálne masážne sviečky

Masážní svíčky MAGNETIFICO Enjoyit! 3