6 znamení, vďaka ktorým rozpoznáte skutočného chlapa pre vás

Chlapi vnímajú lásku trochu inak ako ženy. Ich vyznania, prejavy preto majú inú podobu. Pre vzájomnú harmóniu je dôležité pochopiť mužský jazyk. Aby nemali pocit, že ich lásku prehliadate a vy, že vám ju neprejavujú, len preto že nerozumiete mužskému jazyku lásky. 

6 znamení

1, Stávajú sa lepšími chlapmi.

Čoraz hlbšie počúvajú svoje volanie, svoj vnútorný hlas. Hľadajú svoju víziu k naplneniu, aby našli svoju vlastnú cestu. Aby našli svoju jedinečnú definíciu toho, čo znamená byť úžasný muž

2, Predstavenie priateľom, stávate sa členom jeho „tlupy“

Nie každá má tú česť. Kamarátky, kamarátky s benefitmi, bokovky, alebo len ženy do počtu nie sú tie, ktoré muži chcú zatiahnuť do partie. Mnoho žien však nevníma s nadšením, že ich chce partner ťahať na výlet s kamošmi, zrazu im chce ukázať, aké je fantastické prežívať chlapské dobrodružstvá aj s partnerkou. Preto mu dajú košom. Lenže muž takto vyznáva žene, že má v jeho živote už veľmi významné postavenie. 

3, Radi vám pomôžu, nezištne

Niekedy je to poriadne otravné, pravda dámy? Viete si poradiť aj samé, viete, čo by ste potrebovali, nepotrebujete, aby vám partner bral veci z rúk a urobil ich za vás. Mnoho žien to vníma ako prejav ponižovania. Myslia si, že muži to robia preto, aby ukázali, že sú lepší. Omyl. V partnerskom vzťahu ide o najviac nepochopené vyznanie lásky. Oni jednoducho chcú spraviť veci, s ktorými sa trápite, za vás. 

4, Chcú byť lepšími, pracujú na sebe

Na prvý pohľad sa to môže zdať mierne pritiahnuté za vlasy. Muž v sebe začne prebúdzať svoje lepšie ja. Pre mnoho žien to vyzerá, akoby ich chcel tromfnúť v stravovaní, estetike, cvičení, vedomostiach… Nie je to tak. Chce byť pre vás len mužom, o ktorom poviete, že je hodné ho milovať. Každý muž má v sebe aj isté volanie prírody, ktoré mu hlási, že o ženu a lásku je potrebné občas zabojovať a byť najlepším mužom v jej okolí

5, Zaujímajú sa o váš názor, chcú „pochopiť“ vašu inteligenciu

Možno to je pre mnoho žien smiešne, ale muž sa zaujíma o názor ženy práve preto, že ju ľúbi. Skutočný chlap, pokiaľ mu ide o naplnený vzťah, chce poznať a pátra po ženskej inteligencii. Dokonca aj vo veciach, ktorým prakticky nerozumie. Preto veľmi neocení, ak jeho snahu o názor odbijete jednou – dvoma vetami. Je to akoby ste mu na romantické vyznanie lásky odpovedali jednoslovne. 

6, Dávajú vám darčeky, obdarúvajú 

Mnoho mužov nemá v krvi romantiku, nežnosti, objímanie a tak sa tento nedostatok snažia kompenzovať inak. Prekvapeniami. Nie vždy však pre partnerku príjemnými. Neporadia sa, spravia veci tak, aby ste zrazu ostali s otvorenými ústami. Chcú vám dobre a občas z toho vyjde aj poriadna hádka. Lenže úmysel bol v prvom ohľade skutočne romantický a plný lásky. Práve tak to mnoho mužov vníma a ženy to nevedia identifikovať.

produkty-pre-zeny

produkty-pre-muzov