Sedem dní iného sexu

Toto je sedemdňová sexuálna výzva pre ženu

Sedemdňová sexuálna výzva: Ak vydržíš s partnerom do konca, tvoj milostný život sa zmení na nepoznanie.

Výzvy sú IN a nie len v cvičení či zdravom stravovaní, ale aj v intímnom živote. Sex je u mnohých z vás v úbohom stave. Za tento stav môže najmä práca, stres, nedostatok času, neustále naháňanie sa, či málo priestoru pre fantáziu. Áno aj sex si treba naplánovať a „vysnívať“. Skús to so sedemdňovou sexvýzvou, ktorá  tvoje posteľné radovánky vystrelí do inej galaxie a zmení zaužívanú rutinu na najvzrušujúcejšie chvíle

 

Sex, drogy a rock & roll, kiež by to platilo aj v bežnom živote. Viac zábavy, menej únavy a stereotipu. Unáhlený životný štýl, pracovné povinnosti, stres či nezaplatené účty sa vedia odzrkadliť aj v tvojom intímnom živote s partnerom. Na sex už nie je  dostatok času, energie, chuti, ste v rutine, z ktorej nevieš ako von. Ako teda ďalej...?

Daj si s partnerom sedemdňovú sexuálnu výzvu. Tá spočíva v tom, že si sex dopraješ s partnerom každý deň po dobu celého týždňa. Zabudni však na klasiku a vyskúšajte v rámci posteľných radovánok niečo nové.

Takto by mohla vyzerať tvoja sex výzva: 

Deň prvý

Rozhodni sa. Začni deň s milovaním, šup ranný sex. Je to výzva a tú treba naplánovať a dodržať disciplínu. Nastav si budík o nejaký čas skôr a začni s príjemným maznaním s milovanou osobou. Pomaly partnera zobuď a snaž sa ho pripraviť na prichádzajúcu dávku vzrušenia, vedome veď celú túto radovánku. Daj si na seba pred tým vzrušujúcu, príťažlivú vôňu s pridanými feromónami, budeš prekvapená účinným narastajúcim efektom. Ver či nie, do práce sa vám obom pôjde omnoho ľahšie a počas celého dňa budeš pozitívne naladená. A partner sa ti 3x poďakuje. A zajtra si to možno vypýta opäť.

Deň druhý

Sadnite si a porozprávajte sa s partnerom, že aké máte vysnívané miesto, kde by ste to radi chceli robiť, a choďte do toho. Dajte si milovanie v skúšobnej kabínke, niekde vo vode alebo len tak pod holým nebom. Takisto si môžete nájsť nové miesta a polohy doma, ako je napríklad odzadu pri kuchynskej linke, obkročmo na  práčke či na podlahe v predsieni v polohe, ktorá ťa práve napadne. Nezabúdajte si dané okamihy obaja užívať naplno, ide predsa o jedinečnosť a nie rutinu.

Deň tretí

Na druhý deň zapoj do milovania, šteklivé erotické prádlo a možno už dávno zabudnuté sexuálne hračky, s ktorými si budeš s partnerom navzájom predlžovať sexuálne napätie, vystupňujte ho do maxima a zažijete tak v posteli nezabudnuteľný zážitok spojený s orgazmom. Neboj sa takých veci akými je vibrátor, puta, bičík, opasok alebo iná erotická pomôcka. Chlap to ocení.

7 dní iného sexu

Deň štvrtý

Atmosféra, intimčo, pocity, predohra. Preto ďalší deň by si mala dať záležať na tom všetkom ale hlavne na predohre. Nielenže sa vďaka tomu sa poriadne nažhavíš, nažhavíš aj jeho, ale zabudneš s partnerom na rutinný sex a prídeš na to, aké dotyky sa páčia jemu aj tebe a vrátiš romantiku do milovania. Spokojne predohru môžeš predĺžiť aj zmyselným kúpeľom alebo intímnou masážou. Skús preto popustiť uzdu a experimentuj, možnosti sú otvorené.

Deň piaty

Pokiaľ zanedbávaš s partnerom sex a robíte dookola tie isté polohy, tak vás oboch táto rutina už asi nebaví. Vyskúšaj to pre tento deň zmeniť. Nalistuj si Kamasutru a ukáž partnerovi, ktorú polohu by si si chcela vyskúšať. Tie nové pocity a emócie ťa prekvapia. Taktiež v každej pozícii prídeš na nové citlivé miesta a body, o ktorých si ani len netušila, že môžu byť také vzrušujúce a lahodné. 

Deň šiesty

Ak sa neustále niekam ponáhľaš a nemáš čas na maznanie sa s partnerom, skús jednoducho spojiť užitočné s príjemným. Práve sex v sprche môže byť novou dimenziou, kde spojíš príjemné s užitočným. Jemne a potichu vkĺzni partnerovi do sprchy a pomôž mu umyť chrbát. A potom na výmenu, naopak, nech umyje on tebe chrbát, prsia a... Začni sa ho dotýkať pomaly na intímnych miestach nechaj sa unášať na vlne vzrušenia, preciťuj plnými dúškami, mokré namydlené telá, užívaj si dotyky.

Deň siedmy

Všetko by malo byť o zábave. Tak prečo si ju neobzvláštniť a nedopriať si jej ešte viac aj v sexuálnom živote. Zaobstaraj si kostým alebo masku, ktorá je síce sama o sebe klišé, no keď do toho zapojíš trochu hereckého umenia, stane sa z teba iná femme fatale. To, že sa vžiješ do role niekoho iného sa môže prejaviť na vašej odviazanosti a schopnosti experimentovať a partner sa jednoducho pridá.

Bonus, ktorý ťa čaká po tejto výzve okrem iného rozmeru sexuálneho života je prehĺbenie vašej vzájomnej lásky s partnerom.

Tvoju výzvu odporúčame podporiť produktami, ktoré ti zintenzívnia sexuálne zážitky. Navoňajú ťa, predĺžia výdrž, dovolia precítiť silnejšie orgazmy a podporia sexuálne zdravie. 

afrodiziaka-a-gely2_1

produkty-pre-zeny