Prebuďte po zime vašu príťažlivosť


Tiež sa cítite po dlhej zime plnej krátkych pochmúrnych dní unavená, vyčerpaná a nepríťažlivá? Pripadáte si ako šedá myška, ktorú si nikto nevšimne? Máte pocit, že by ste sa najradšej niekam schovali a ostali tam? Nezúfajte, také pocity má občas každá žena. My vám dnes preto prinášame niekoľko tipov, ako prebudiť a povzbudiť po zime vašu príťažlivosť.

milenecký vzťah

Pestujte zdravé sebavedomie


Vonkajší vzhľad je z veľkej časti odrazom vášho vnútorného ja. Ak ste sebavedomá a veríte si, vyžarujete to navonok a muži, ktorí sa na vás pozrú, vedia, že ste silná žena, ktorá o sebe rozhoduje sama. Snažte sa teda pestovať si zdravé sebavedomie. Nebuďte k sebe prehnane kritická a majte sa rada. Myslite sama za seba, a keď vás niekto kritizuje, berte to s "nadsádzkou". Tiež choďte vzpriamene a pozerajte sa ľuďom do očí namiesto uhýbania pohľadom.

Obliekajte sa farebne


Farebné oblečenie vám dodá po dlhej zime energiu. Čierne a šedé roláky schovajte do skrine a nahraďte ich pestrofarebnými tričkami a blúzkami. Vsadiť môžete aj na rôzne originálne doplnky ako náušnice či náramky alebo farebné látkové čelenky do vlasov.

Usmievajte sa a myslite pozitívne


Usmievajte sa, hoci vám do smiechu zatiaľ príliš nie je. Uvidíte, že úsmev na tvári vám za chvíľu zlepší náladu a vyprodukuje nejaké tie endorfíny. Okrem toho budete pôsobiť na vaše okolie oveľa príťažlivejšie, než keď sa budete mračiť. K úsmevu pridajte aj pozitívne myslenie. Nezúfajte, pokiaľ vám to nejde hneď, málokto je optimistom od narodenia. Ale aj pozitívnemu mysleniu sa dá naučiť, pretože myseľ je ako sval a treba ju trénovať.

Magické feromóny


Feromóny sú odjakživa používané na to, aby prispeli k zvýšeniu sexuálnej príťažlivosti. A nielen to. Feromóny vám pomôžu zvýšiť aj sebavedomie. Môžete staviť na kvetinovo-ovocný parfém s feromónmi MAGNETIFICO Pheromone Allure 50 ml, ktorý zdôrazňuje ženskú individualitu, zmyselnosť a krehkosť. MAGNETIFICO Pheromone Selection 50 ml zase ponúka kvetinovo-citrusovú ovocnú vôňu plnú fantázie a ženskosti. Ak máte rada vône s drevitými podtónmi, vyskúšajte feromónový parfém LOVELY LOVERS BeMINE 100ml, ktorého originálny buket pochádza z Francúzska. Tento parfém okolo vás vytvorí auru plnú pôvabu, elegancie a ženských vibrácií. Uvidíte, že teraz už neprejdete okolo mužov nepovšimnutá.

feromony_parfémy
Vyskúšajte feromóny pre ženy aj pre mužov a zistíte, že už nebudete nikdy chcieť odísť z domu bez nich!

feromony

afrodiziaka-a-gely2_1