Erotická masáž:Staňte sa majstrom intímnej masáže

Intímne či erotické masáže sa postupom času môžu začať vytrácať z nášho "intímneho menu". Možno si myslíte, že v tom snáď nie ste dosť dobrí, nemáte to správne vybavenie alebo že partner vašu snahu nedokáže náležite oceniť. Dnes vám dáme niekoľko tipov, ktorým mu zamotáte hlavu a nastavíte latku intimity vo vašej spálni zas o niečo vyššie.

Aby sa z vás stal naozajstný majster intímnych masážou, budete potrebovať o niečo viac než len voňavý krém a voľný bytík. Naozajstná erotická masáž spája erotické nastavenie mysle, zmyselnú atmosféru a príjemne jemné dotyky. Poďme na to teda krok po kroku.

Masážní svíčky MAGNETIFICO Enjoyit! 3

1. Nalaďte sa na TU SPRÁVNU VLNU

Mnohí z nás prichádza z práce uťahaní a majú všetkého akurát tak dosť. Skúste atmosférou reštartovať celý deň tak, nech vaše polovička na všetko hneď zabudne a sústredí sa iba na vás dvoch. Na intímne chvíľky pripravte i svoju domácnosť - deti zverte na večer babičke, stlmte svetlá a naštartujte jemnú muziku. Zvodnú náladu pulzujúce feromóny vám prinesú tiež afrodiziakálne sviečky Magnetifico, ktoré vás naladia na atmosféru zvádzanie, relaxáciu i všetko, čo bude nasledovať potom.

2. AKO NA TO s masážnymi sviečky ALEBO ŠPECIÁLNYMI GÉLY

Najskôr zo všetkého sa uistite, že máte teplé ruky. Nikto totiž nemá rád chladné dotyky, brr! Zapáľte si nové masážne sviečky radu Magnetifico a svojho partnera začnite jemne hladiť. Po pár minútach na neho pomaly nalejte rozpustenou emulziu zo sviečky a začnite jemne masírovať chrbát. Vďaka obsahu bambuckého masla, kokosového oleja, včeliemu vosku a antioxidantom jeho telo krásne prevoniate a zároveň bude hebké na dotyk. Vyberte si z vôní hravého kokosu, jemného pomaranča a škorice, tropické morskej soli alebo zmyselného santalového dreva.

Masírujte veľmi jemne. Nezabúdajte, že partnerovi dávate intímne a nie športová masáž, ktorá by mohla tiež bolieť. Partnera chcete v prvom rade uvoľniť a vzrušiť, nie nijako zraniť. Hladkajte ho po celom tele, od hlavy k päte. Nezabúdajte ani na citlivejšie časti tela akou sú uši, prsty, kolená alebo lakte.

Po úvodnom zahriatí môžete na niektoré stuhnuté časti tela, ako sú okolie ramien a krku aj trochu zatlačiť, aby ste uvoľnili napätie. Ak sa vám ruky rýchlo unaví, nezabúdajte na kreativitu a možnosť masírovať aj iným časťami tela, prípadne celým telom. Fantázii sa medze nekladú a tak pokojne používajte na jemné dotyky špeciálne pierko, jazyk, vlasy alebo nechty.

Ak sa vám podarí partnera vzrušiť tak, že už to nebude môcť vydržať, nezabúdajte tiež na lubrikačné gély pre masáž intímnych partií. Okrem toho, že krásne vonia a pripraví vás perfektne na to, čo bude nasledovať, toho dokážu oveľa viac. Gél Maxilong má napríklad efekt okamžitého zväčšenie penisu pomocou lepšieho prekrvenia, lubrikant Delay gél zas dokáže predĺžiť dĺžku pohlavného styku a napomáha tak v otázke slabé sexuálnej výdrže. Lubrikačný prostriedok LibidoUp potom slúži na zvýšenie libida u žien a ľahšie dosiahnutie orgazmu.

esencialne-vone

intimna-hygiena