Vzájomná zmyselná masáž je často viac ako samotné milovanie

S poriadnou dávkou vášne a erotiky od hlavy až po končeky prstov dokážete dokonale uspokojiť seba aj partnera. 

Zmyselná masáž ako predohra je ideálna nie len na dlhé chladné večery, ale dá sa z nej urobiť veľmi príjemné spestrenie intímnych chvíľ vášho vzťahu. A navyše žiadneho chlapa nenechá taká masáž chladným a nejednu ženu poriadne roztúži. 

11

NA MIESTE ZÁLEŽÍ

Zbytočne neexperimentujte, žiada si to pohodlie a intímne prostredie. Zapáľte si sviečky, alebo aromatickú lampu, pustite si relaxačnú alebo meditačnú hudbu a uistite sa, že máte poruke všetko, čo potrebujete. 

Najideálnejšie si je zakúpiť kvalitnýa osvedčený, erotický masážny olej, masážnu sviečku alebo pre tvorivejších, nie je problém vytvoriť si  vlastnú zmes doma. Zvoľte si kto začne masáž ako prvý, vyzlečte sa do naha, obaja, prípadne si zvoľte sexi oblečenie, prádlo.  Nalaďte sa na seba hlbokým dýchaním a vedomým myslením jeden na druhého, poďakujete sa navzájom, alebo si darujte vyznanie lásky. Postupne si naneste na ruky trošku oleja a začnite vmasírovávať  esenciu do pokožky.

UVOĽNITE SA

Aj keď ide o masáž, ktorá by mala vyvrcholiť v divokú noc, neznamená to, že si musíte masírovať hneď intímne partie. To, čo určite bude veľkým plus, je masáž chrbta, neskôr nôh, rúk, šije atď, atď J až tam....

Nezabúdajte ani na tvár. Masáž tváre ocenia hlavne ženy, ale aj muži, nachádza sa totiž na nej veľa erotogénnych zón.  Pár kvapiek oleja si naneste najmä vtedy, keď sa dostanete k ušným lalôčikom a spánkom. Také masírovanie je skutočne slastné a relaxačné, môžete si to predtým skúsiť aj na sebe.

VYBIČOVANIE ZMYSLOV

Chlapov sa  pri takejto dôkladnej masáži  najviac vzrušuje keď začnete na hrudníku – masáž robte najmä bruškami prstov. Sadnite si mu nad hlavu a naneste olej od ramien smerom k bruchu. Opisujte kruhy okolo prstov a bradaviek. Z kruhov pomaly prejdite na pomyselné osmičky, až kým sa nedostanete priamo k jeho bradavkám. Väčšinu mužov takéto dráždenie privádza do extázy.

Skĺznite k jeho bruchu – najprv mu naň naneste olej a nechajte pôsobiť – určite ocení ten pocit tepla, ktorý sa mu bude rozlievať telom. Olej mu rozotierajte pomalými a jemný dotykmi po celom bruchu a v oblasti panvy. Potom trošku „pritvrďte“. Skloňte sa nad neho tak, aby ste sa ho dotýkali len bradavkami. Párkrát sa o neho prsiami poobtierajte a pritlačte sa na jeho pokožku. V tomto bode ho pravdepodobne bude veľmi lákať, aby sa už na vás vrhol, no nedovoľte mu to. Kľaknite si nad neho a len občas sa ho dotknite telom. Stupňujte...

IDE DO TUHÉHO

Keď sa priblížite k penisu, kde už nebude všetko v pokojnom stave, spomaľte a najprv masírujte oblasť v okolí tak, aby ste sa ho ešte nedotýkali. Zamerajte sa na perineum, malé neochlpené miestečko, ktoré leží pri koreni semenníkov. Opäť naneste na špičku prsta kvapku oleja a jemne ním krúžte. V tomto bode sa už bude ten váš zvíjať od túžby. Masáž prostaty ešte zvýrazní vzrušenie a pripravíte muža k jeho orgazmu, nie k ejakulácií, ale aj k pocitovému orgazmu

Pri týchto erotických hrách môžete využiť na spestrenie aj hodvábne šatky, perlové náhrdelníky, ale aj obľúbenú šľahačku či čokoládu. 

Príjemná zmyselná  masáž celého tela je vysoko návyková a môže sa stať, že ju bude od teraz chcieť stále a stále a stále :-)

coko_gellyzatko_gelmalina_gel

 

Erotické - afrodiziakálne masážne sviečky

 

Masážní svíčky MAGNETIFICO Enjoyit! 3